Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Odgovori

Ko prolazi grupu?

Anketa je završila: 26 jun 2024, 17:22.

Belgija
16
50%
Ukrajina
14
44%
Slovačka
2
6%
Rumunija
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 32

Licniznanstvenik
Postovi: 1344
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la Licniznanstvenik » 12 jun 2024, 17:22

spiskovi reprezentacija:
Belgija:
Golmani: Koen Casteels (Wolfsburg), Thomas Kaminski (Luton Town), Matz Sels (Nottingham Forest);
Odbrana: Timothy Castagne (Fulham), Maxim De Cuyper (Club Brugge), Wout Faes (Leicester City), Thomas Meunier (Trabzonspor), Arthur Theate (Rennes), Jan Vertonghen (Anderlecht), Zeno Debast (Anderlecht);
Vezni red: Kevin De Bruyne (Manchester City), Orel Mangala (Lyon, on loan from Nottingham Forest), Amadou Onana (Everton), Youri Tielemans (Aston Villa), Arthur Vermeeren (Atletico Madrid), Axel Witsel (Atletico Madrid), Aster Vranckx (Wolfsburg);
Napad: Johan Bakayoko (PSV Eindhoven), Yannick Carrasco (Al-Shabab), Charles De Ketelaere (Atalanta, on loan from AC Milan), Jeremy Doku (Manchester City), Romelu Lukaku (Roma, on loan from Chelsea), Dodi Lukebakio (Sevilla), Lois Openda (RB Leipzig), Leandro Trossard (Arsenal).

Ukrajina:
Golmani: Andriy Lunin (Real Madrid), Anatoliy Trubin (Benfica), Heorhiy Bushchan (Dynamo Kyiv);
Odbrana: Yukhym Konoplia, Valeriy Bondar, Mykola Matvienko (all Shakhtar Donetsk), Oleksandr Tymchyk (Dynamo Kyiv), Vitaliy Mykolenko (Everton), Maksym Taloverov (LASK), Illia Zabarnyi (Bournemouth), Oleksandr Svatok (Dnipro-1), Bohdan Mykhaylichenko (Polissya Zhytomyr);
Vezni red: Taras Stepanenko, Oleksandr Zubkov, Heorhiy Sudakov (all Shakhtar Donetsk), Andriy Yarmolenko, Volodymyr Brazhko, Mykola Shaparenko (all Dynamo Kyiv), Serhiy Sydorchuk (Westerlo), Ruslan Malinovskyi (Genoa), Mykhailo Mudryk (Chelsea), Viktor Tsyhankov (Girona), Oleksandr Zinchenko (Arsenal);
Napad: Artem Dovbyk (Girona), Roman Yaremchuk (Valencia), Vladyslav Vanat (Dynamo Kyiv);
Rezerve: Dmytro Riznyk, Danylo Sikan (both Shakhtar Donetsk), Vladyslav Kabayev, Vladyslav Buyalskyi, Denys Popov (all Dynamo Kyiv), Yehor Yarmoliuk (Brentford).

Slovačka:
Golmani: Martin Dubravka (Newcastle United), Marek Rodak (Fulham), Henrich Ravas (New England Revolution);
Odbrana: Peter Pekarik (Hertha Berlin), Milan Skriniar (Paris Saint-Germain), Norbert Gyomber (Salernitana), David Hancko (Feyenoord), Denis Vavro (FC Copenhagen), Vernon De Marco (Hatta), Adam Obert (Cagliari), Sebastian Kosa (Spartak Trnava);
Vezni red: Juraj Kucka (Slovan Bratislava), Ondrej Duda (Hellas Verona), Patrik Hrosovsky (Genk), Stanislav Lobotka (Napoli), Matus Bero (VfL Bochum), Lazlo Benes (Hamburg), Tomas Rigo (Banik Ostrava);
Napad: Robert Bozenik (Boavista), Lukas Haraslin (Sparta Prague), Tomas Suslov (Hellas Verona), Ivan Schranz (Slavia Prague), David Strelec (Slovan Bratislava), David Duris (Ascoli), Lubomir Tupta (Slovan Liberec), Leo Sauer (Feyenoord).

Rumunija:
Golmani: Florin Nita (Gaziantep), Horațiu Moldovan (Atletico Madrid), Stefan Tarnovanu (FCSB), Razvan Sava (CFR Cluj);
Odbrana: Nicusor Bancu (Universitatea Craiova), Andrei Burca (Al-Okhdood), Ionut Nedelcearu (Palermo), Adrian Rus (Pafos), Andrei Rațiu (Rayo Vallecano), Radu Dragușin (Tottenham Hotspur), Vasile Mogos (CFR Cluj), Bogdan Racovitan (Rakow Czestochowa);
Vezni red: Nicolae Stanciu (Rakow Czestochowa), Razvan Marin (Empoli), Alexandru Cicaldau (Konyaspor), Ianis Hagi (Alaves), Dennis Man (Parma), Valentin Mihaila (Parma), Marius Marin (Pisa), Darius Olaru (FCSB), Deian Sorescu (Gaziantep), Florinel Coman (FCSB), Adrian Sut (FCSB), Constantin Grameni (Farul Constanta);
Napad: George Puscas (Bari), Denis Alibec (Muaither), Denis Dragus (Gaziantep), Daniel Bîrligea (CFR Cluj).
RASPORED

17.06 15:00 Rumunija - Ukrajina (München)
17.06 18:00 Belgija - Slovačka (Frankfurt)
21.06 15:00 Slovačka - Ukrajina (Düsseldorf)
22.06 21:00 Belgija - Rumunija (Köln)
26.06 18:00 Slovačka - Rumunija (Frankfurt)
26.06 18:00 Ukrajina - Belgija (Stuttgart)
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
DamirT
Postovi: 15657
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la DamirT » 23 jun 2024, 19:52

slika

Joj kvote na X :rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3625
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la Alminjo99 » 23 jun 2024, 20:04

DamirT je napisao/la:
23 jun 2024, 19:52
slika

Joj kvote na X :rol:
Pa očekivano, i jedni u drugim x dobar. Ide to do utakmice na 1.80 - 1.90.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

RollMan
Postovi: 3568
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la RollMan » 23 jun 2024, 20:05

Jel moguce kad si pasioniari kladionicar da to odmah upada u oči i izaziva skeptičnot
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
Mogli
Postovi: 1160
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la Mogli » 23 jun 2024, 20:07

RollMan je napisao/la:
23 jun 2024, 20:05
Jel moguce kad si pasioniari kladionicar da to odmah upada u oči i izaziva skeptičnot
Sigurica je. Steta sto mi ja kao pravom vjerniku kladjenje haram.

Avatar
DamirT
Postovi: 15657
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la DamirT » 23 jun 2024, 20:08

Alminjo99 je napisao/la:
23 jun 2024, 20:04
DamirT je napisao/la:
23 jun 2024, 19:52
slika

Joj kvote na X :rol:
Pa očekivano, i jedni u drugim x dobar. Ide to do utakmice na 1.80 - 1.90.
Ma nesto sumnjam da ce biti X. :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
JayCatwright
Postovi: 3271
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la JayCatwright » 23 jun 2024, 20:11

DamirT je napisao/la:
23 jun 2024, 20:08
Alminjo99 je napisao/la:
23 jun 2024, 20:04
DamirT je napisao/la:
23 jun 2024, 19:52
slika

Joj kvote na X :rol:
Pa očekivano, i jedni u drugim x dobar. Ide to do utakmice na 1.80 - 1.90.
Ma nesto sumnjam da ce biti X. :mrgreen:
Ovako je bilo na Urugvaj - Meksiko 2010 čini mi se, kvota 1.6 na X. Na kraju ih uzeo Urugvaj 1-0, kvota 4 bila, Francuzi izgubili od Juzne Afrike u isto vrijeme i ispali iz grupe

Avatar
DamirT
Postovi: 15657
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Grupa E: Belgija, Ukrajina, Slovačka, Rumunija

Post Postao/la DamirT » 23 jun 2024, 20:14

JayCatwright je napisao/la:
23 jun 2024, 20:11
DamirT je napisao/la:
23 jun 2024, 20:08
Alminjo99 je napisao/la:
23 jun 2024, 20:04


Pa očekivano, i jedni u drugim x dobar. Ide to do utakmice na 1.80 - 1.90.
Ma nesto sumnjam da ce biti X. :mrgreen:
Ovako je bilo na Urugvaj - Meksiko 2010 čini mi se, kvota 1.6 na X. Na kraju ih uzeo Urugvaj 1-0, kvota 4 bila, Francuzi izgubili od Juzne Afrike u isto vrijeme i ispali iz grupe
Cim je ovoliko ocita kvota za X, uglavnom ni ne bude X :mrgreen:

A i nesto kontam da bi ih Slovacka mogla mlatnut.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “EURO 2024”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.