UEFA EURO 2024.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Varg
Postovi: 2779
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Varg » 26 jun 2024, 23:31

Mogli je napisao/la:
26 jun 2024, 23:26
Varg je napisao/la:
26 jun 2024, 23:24
:crazy:
JayCatwright je napisao/la:
26 jun 2024, 23:22



slika
ponavljam, do kvaliteta igraca nije jer smo jači od gruzije.

btw iz ovog sastava veceras startali felix i ronaldo, portugal je igrao sa B timom sada
Dva igraca Gruzije sama vrijede vise nego nasa komplet ekipa. :rol:
je li igraju samo 2 igrača? oko kviche i golmana su manje vise amateri, pa odbrana im je craiovia, persepolis, slovan, apoel, cremonese :urnebes: , 3 drugoligaša u prvom sastavu, levante watford i cremonese... to je jače od nas? kvicha je anomalija ko i sesko u sloveniji, nemamo taj level igraca ali smo na ostalim pozicijama mnogo jači
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

qaa18
Postovi: 3223
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la qaa18 » 26 jun 2024, 23:32

akisarajevo92 je napisao/la:
26 jun 2024, 22:58
boki86 je napisao/la:
26 jun 2024, 22:56
Ima li ko da stavi ko s kim igra u osmini
Spanija - Gruzija
Njemacka - Danska
Portugal - Slovenija
Francuska - Belgija
Rumunija - Nizozemska
Austrija - Turska
Engleska - Slovacka
Svicarska - Italija
Spanija prelagano
Svabe uz pomoc sudija
Slovenija na penale
Francuska na autogol
Holandija prelagano
Turska na penale
Slovacka na penale
Italija na penale.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
JayCatwright
Postovi: 3438
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la JayCatwright » 26 jun 2024, 23:35

Varg je napisao/la:
26 jun 2024, 23:31
Mogli je napisao/la:
26 jun 2024, 23:26
Varg je napisao/la:
26 jun 2024, 23:24
:crazy:

ponavljam, do kvaliteta igraca nije jer smo jači od gruzije.

btw iz ovog sastava veceras startali felix i ronaldo, portugal je igrao sa B timom sada
Dva igraca Gruzije sama vrijede vise nego nasa komplet ekipa. :rol:
je li igraju samo 2 igrača? oko kviche i golmana su manje vise amateri, pa odbrana im je craiovia, persepolis, slovan, apoel, cremonese :urnebes: , 3 drugoligaša u prvom sastavu, levante watford i cremonese... to je jače od nas? kvicha je anomalija ko i sesko u sloveniji, nemamo taj level igraca ali smo na ostalim pozicijama mnogo jači
Gdje si jači? Mikautdze tri put bolji igrač od Demirovića. Prvi strijelac na EURU frajer, a nas panj izbacio onim promašajem protiv Ukrajine. Kiteishvilli razvaljuje u Sturmu, prvaku Austrije protiv Dedicevog Salzburga. Gvalesiani prvak Iranske lige, Kashia prvak Slovačke lige, Dvali prvak Kipra. Previše šampionskog mentaliteta, mi toga nemamo. Ubuduće se bolje pripremi da ti ne bi davao ovakve pljuske.

Avatar
Varg
Postovi: 2779
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Varg » 26 jun 2024, 23:37

a da ne spominjem uopce sta igraci velikog Gaziantepspora (12. u nama omiljenon turskoj ligi) cine protivnicma u rumuniji..pa kod nas se pljuju ovi sto igraju za fener, besiktas ili najbolji asistent lige iz kasimpase, sta bi bilo da su nam glavne uzdanice iz gaziantepa...
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
sljivo
Postovi: 14635
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la sljivo » 26 jun 2024, 23:39

Gruzijci nisu individualno bolji, mislim ovi drugi osim kvadre i golmana ali imaju nesto drugo bolje od nas, trenera i vjeru da mogu nesto napravit, od toga ide i borba, i sreca i sve drugo

Avatar
Varg
Postovi: 2779
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Varg » 26 jun 2024, 23:40

JayCatwright je napisao/la:
26 jun 2024, 23:35
Varg je napisao/la:
26 jun 2024, 23:31
Mogli je napisao/la:
26 jun 2024, 23:26


Dva igraca Gruzije sama vrijede vise nego nasa komplet ekipa. :rol:
je li igraju samo 2 igrača? oko kviche i golmana su manje vise amateri, pa odbrana im je craiovia, persepolis, slovan, apoel, cremonese :urnebes: , 3 drugoligaša u prvom sastavu, levante watford i cremonese... to je jače od nas? kvicha je anomalija ko i sesko u sloveniji, nemamo taj level igraca ali smo na ostalim pozicijama mnogo jači
Gdje si jači? Mikautdze tri put bolji igrač od Demirovića. Prvi strijelac na EURU frajer, a nas panj izbacio onim promašajem protiv Ukrajine. Kiteishvilli razvaljuje u Sturmu, prvaku Austrije protiv Dedicevog Salzburga. Gvalesiani prvak Iranske lige, Kashia prvak Slovačke lige, Dvali prvak Kipra. Previše šampionskog mentaliteta, mi toga nemamo. Ubuduće se bolje pripremi da ti ne bi davao ovakve pljuske.
ti si puko :tokralju: cuj kaze prvak IRANSKE LIGE, KIPARSKE SLOVAČKE a je emti ko prati fudbal sve
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Biscione
Postovi: 4628
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Biscione » 26 jun 2024, 23:41

let3 je napisao/la:
26 jun 2024, 23:30
akisarajevo92 je napisao/la:
26 jun 2024, 23:27
Licniznanstvenik je napisao/la:
26 jun 2024, 23:21
šta Gruzini, Slovenci, pa i Albanci imaju a mi nemamo?
moras nas prestati gledati kao normalnu drzavu jer mi to nismo, nigdje drugo nemas ovako opstruiranje unutar vlastitih redova, ili te blokiraju ili vise rade za druge dvije drzave u tvom komsiluku
:thumbup:

Ma bezveze je vise i objasnjavati sve te stvari u vezi nase selekcije.
Vezano za našu repku, da je ostao Petev 100% bismo bili na Euru. Svi oni, moram ih nazvati neznalice, koji tada nisu bili svjesni da više nemamo igrače kao što smo imali u vrijeme Ćire i Papeta i imali nerealna očekivanja i pljuvali čovjeka nek sad uživaju gledajući ovakvu BiH. Realno Petev je izvlačio maksimum iz ekipe a sad nas Luxemburg pobjeđuje u obe utakmice. Takvi navijači i zaslužuju ovakvu repku
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
JayCatwright
Postovi: 3438
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la JayCatwright » 26 jun 2024, 23:41

Varg je napisao/la:
26 jun 2024, 23:40
JayCatwright je napisao/la:
26 jun 2024, 23:35
Varg je napisao/la:
26 jun 2024, 23:31

je li igraju samo 2 igrača? oko kviche i golmana su manje vise amateri, pa odbrana im je craiovia, persepolis, slovan, apoel, cremonese :urnebes: , 3 drugoligaša u prvom sastavu, levante watford i cremonese... to je jače od nas? kvicha je anomalija ko i sesko u sloveniji, nemamo taj level igraca ali smo na ostalim pozicijama mnogo jači
Gdje si jači? Mikautdze tri put bolji igrač od Demirovića. Prvi strijelac na EURU frajer, a nas panj izbacio onim promašajem protiv Ukrajine. Kiteishvilli razvaljuje u Sturmu, prvaku Austrije protiv Dedicevog Salzburga. Gvalesiani prvak Iranske lige, Kashia prvak Slovačke lige, Dvali prvak Kipra. Previše šampionskog mentaliteta, mi toga nemamo. Ubuduće se bolje pripremi da ti ne bi davao ovakve pljuske.
ti si puko :tokralju: cuj kaze prvak IRANSKE LIGE, KIPARSKE SLOVAČKE a je emti ko prati fudbal sve
Pa konju jedan Apoel igro četvtfinale LP, Iranci među jačim azijskim reprezentacijama, fudbal azijski u naglom rastu, pa prvak Iranske lige bi razbio najbolji kombinovani sastav Turske lige. Slovačka liga također jako kvalitetna

Avatar
RubikovaKocka
Postovi: 1680
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la RubikovaKocka » 26 jun 2024, 23:42

Austriju vidim u polufinalu.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2430
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la CAGarfia » 26 jun 2024, 23:49

Poklopit će se i nama kad se riješimo štetočina, te kad sve oko reprezentacije dignemo na ozbiljniji nivo. Znamo svi na šta je to ličilo od Brazila do sada. Previše mahalanja na pripremama, pa se onda čudiš što ti Tzavellas ili ko već sa 30 metara zabije golčinu u Grčkoj u 95. minuti ili što se desi ono u zadnjem baražu. Mentalitet žrtve nas krasi još uvijek. 10 godina se obilježava nakon offsidea protiv Nigerije, brojali su se dani i pisali nije bio offside. Psovala se majka zbog onog čistog penala nad Nasrijem. Kuka se što neće dijasporci igrati za nas, što sve što valja od Hrvata i Srba ide za njih igrati.Jednostavno, moramo početi tumačiti fudbal tako da će nam se stvari poklopiti onda kada krenemo i mi nekakav trud ulagati u sve to.

Ova ekipa sa Barbom ima fin potencijal da nešto napravi kroz neko vrijeme. Baza koju će Barbarez imati za Euro 28 je sasvim solidna da se nadaš plasmanu (a kad se kvalifikuješ, sve je moguće u sistemu gdje te jedna pobjeda vjerovatno vodi dalje). Igrač Slovenije koji je zabio gol Srbiji je doslovno lik koji čuva u istoj ligi našeg Madžida Šošića. A vidjeli smo šta je lik odigrao i kako je izgledao na terenu. Teza da svako igra fudbal je potpuno realna. Imena ne igraju, nego cijeli tim, tako da sama priča mi smo bolji od ovih, nemamo šanse protiv ovih jer su jači je apsolutno luzerska i takvo razmišljanje će nas još dugo držati na tome da se možeš sjetiti samo Avdijinog gola na SP.

Hajmo malo prestati sa pričom ovi bi nam strpali 5 komada ili mi smo za ove imenima svemirski brod, jer je to totalno nerealno i apstraktno. Fudbal je takav sport da su iznenađenja moguća, kako negativna, tako i pozitivna. Ali opet, lopta ne laže, te će ti vratiti onoliko koliko si se ti zalagao kroz određeni vremenski period.

let3
Postovi: 29485
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la let3 » 26 jun 2024, 23:51

Biscione je napisao/la:
26 jun 2024, 23:41
let3 je napisao/la:
26 jun 2024, 23:30
akisarajevo92 je napisao/la:
26 jun 2024, 23:27


moras nas prestati gledati kao normalnu drzavu jer mi to nismo, nigdje drugo nemas ovako opstruiranje unutar vlastitih redova, ili te blokiraju ili vise rade za druge dvije drzave u tvom komsiluku
:thumbup:

Ma bezveze je vise i objasnjavati sve te stvari u vezi nase selekcije.
Vezano za našu repku, da je ostao Petev 100% bismo bili na Euru. Svi oni, moram ih nazvati neznalice, koji tada nisu bili svjesni da više nemamo igrače kao što smo imali u vrijeme Ćire i Papeta i imali nerealna očekivanja i pljuvali čovjeka nek sad uživaju gledajući ovakvu BiH. Realno Petev je izvlačio maksimum iz ekipe a sad nas Luxemburg pobjeđuje u obe utakmice. Takvi navijači i zaslužuju ovakvu repku
Ne znamo da li bi otisli 100% na Euro sa Petevom, ali znamo da je stabilizovao selekciju i poceli smo liciti na ekipu - i to mu je presudilo ! :lol: ne smijes biti dobar selektor kod nas, odmah ide smijena. Jasno ko dan. Zato i dovode levate poput Hadzibegica, Save, kockara bez dana trenerskog staza i slicne. Da ih mogu smijeniti nakon jos jednih u nizu izgubljenih kvalifikacija.
E sad dolazimo do osnove price ko vodi nas Savez, kakvi dusmani i neprijatelji fudbala (a i drzave)... ovo o cemu Aki prica.
Nas Savez vodi prije svega covjek zaduzen za unistenje BH fudbala, a oko njega sve same nezalice i prevaranti. I onda citam ovdje svako malo neko potegne prica tipa "kako mi ne mozemo, kako moze Gruzija, kako Slovenija, kako ovo, kako oni" :facepalm: presmijesna prica i poređenja.
To su normalne drzave, bez obzira sto su neke siromasne ili sa malim brojem stanovnika.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 26 jun 2024, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.

Licniznanstvenik
Postovi: 1405
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Licniznanstvenik » 26 jun 2024, 23:56

bogami prije će i Kosovo i CG, pa i Makedonci plasirati u osminu finala, nego što ćemo se mi uopšte plasirati na veliko takmičenje...
ne sviraj sudac kraj i onako ne znan di ću sa sobon!

Avatar
Varg
Postovi: 2779
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Varg » 26 jun 2024, 23:56

CAGarfia je napisao/la:
26 jun 2024, 23:49
Poklopit će se i nama kad se riješimo štetočina, te kad sve oko reprezentacije dignemo na ozbiljniji nivo. Znamo svi na šta je to ličilo od Brazila do sada. Previše mahalanja na pripremama, pa se onda čudiš što ti Tzavellas ili ko već sa 30 metara zabije golčinu u Grčkoj u 95. minuti ili što se desi ono u zadnjem baražu. Mentalitet žrtve nas krasi još uvijek. 10 godina se obilježava nakon offsidea protiv Nigerije, brojali su se dani i pisali nije bio offside. Psovala se majka zbog onog čistog penala nad Nasrijem. Kuka se što neće dijasporci igrati za nas, što sve što valja od Hrvata i Srba ide za njih igrati.Jednostavno, moramo početi tumačiti fudbal tako da će nam se stvari poklopiti onda kada krenemo i mi nekakav trud ulagati u sve to.

Ova ekipa sa Barbom ima fin potencijal da nešto napravi kroz neko vrijeme. Baza koju će Barbarez imati za Euro 28 je sasvim solidna da se nadaš plasmanu (a kad se kvalifikuješ, sve je moguće u sistemu gdje te jedna pobjeda vjerovatno vodi dalje). Igrač Slovenije koji je zabio gol Srbiji je doslovno lik koji čuva u istoj ligi našeg Madžida Šošića. A vidjeli smo šta je lik odigrao i kako je izgledao na terenu. Teza da svako igra fudbal je potpuno realna. Imena ne igraju, nego cijeli tim, tako da sama priča mi smo bolji od ovih, nemamo šanse protiv ovih jer su jači je apsolutno luzerska i takvo razmišljanje će nas još dugo držati na tome da se možeš sjetiti samo Avdijinog gola na SP.

Hajmo malo prestati sa pričom ovi bi nam strpali 5 komada ili mi smo za ove imenima svemirski brod, jer je to totalno nerealno i apstraktno. Fudbal je takav sport da su iznenađenja moguća, kako negativna, tako i pozitivna. Ali opet, lopta ne laže, te će ti vratiti onoliko koliko si se ti zalagao kroz određeni vremenski period.
bravo, i to je jedina stvar koja mene nervira taj podanički mentalitet "nemamo mi kvaliteta pa vidi kod njih igrača ne možemo mi ovako igrati" kada imamo potpuno isti ili bolji individualni kvalitet od vec mnogo puta navedenih reprezentacija uključujući gruziju i konstantno underachievamo, te da nama fali i falilo je u zadnjih 10 godina svih drugih stvari koje ce sada, nadam se, doci koliko toliko na mjesto. pa nas je tamburao lux koji zove 2-3 igraca iz plbih

mrsko mi je gledati, ali bi me zanimalo sta srbi misle nakon ovog prolaska gruzije sa rosterom koji jeste svemirski brod za njih
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 3438
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la JayCatwright » 26 jun 2024, 23:59

slika

slika

Bolji smo od Gruzije :damn:

Licniznanstvenik
Postovi: 1405
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Licniznanstvenik » 26 jun 2024, 23:59

jedino što nam je preostalo je to da se sladimo, pa čak i slavimo neuspjehe susjeda, nemam ja ništa protiv toga, svako ima svoje razloge zašto to radi i ja to razumijem, ali...
ne sviraj sudac kraj i onako ne znan di ću sa sobon!

Avatar
DamirT
Postovi: 15861
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2024, 00:07

Ako gledas po Transfermarktu, onda bi Englezi bili uvijek prvaci. Plus nam nije dodan Dedic, tako da bi nam vrijednost skocila na oko 120 miliona otprilike. Po imenima nisu bolji, ali imaju jednu stvar koja nama fali, sistem.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Varg
Postovi: 2779
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Varg » 27 jun 2024, 00:07

JayCatwright je napisao/la:
26 jun 2024, 23:59
slika

slika

Bolji smo od Gruzije :damn:
oduzmi kvichu i golmana to je 115mil, ostatak je ova buranija:

slika

a mi smo u punom sastavu oko 130mil.

mislio sam da ti ne odgovaram nakon izjave gore, ali eto, svako dobro
Zadnja izmjena: Varg, dana/u 27 jun 2024, 00:10, ukupno mijenjano 1 put.
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12093
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la BoixosNois1899 » 27 jun 2024, 00:09

JayCatwright je napisao/la:
26 jun 2024, 23:35
Gvalesiani prvak Iranske lige, Kashia prvak Slovačke lige, Dvali prvak Kipra. Previše šampionskog mentaliteta, mi toga nemamo. Ubuduće se bolje pripremi da ti ne bi davao ovakve pljuske.
O **** ti :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

pitara
Postovi: 1068
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la pitara » 27 jun 2024, 00:09

JayCatwright je napisao/la:
26 jun 2024, 23:59
slika

slika

Bolji smo od Gruzije :damn:
Kad bi TM bio mjerilo fudbalskih sposobnosti Milinkovic-Savic bi imao 2 zlatne lopte.
Kod Gruzije Kvitcha i golman 115M
Kod nas ti fale Dedic, Hadziahmetovic, Krunic i Kolasinac i to ti je nekih 40ak miliona vrijednosti

Avatar
JayCatwright
Postovi: 3438
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la JayCatwright » 27 jun 2024, 00:10

Varg je napisao/la:
27 jun 2024, 00:07
JayCatwright je napisao/la:
26 jun 2024, 23:59
slika

slika

Bolji smo od Gruzije :damn:
oduzmi kvichu i golmana to je 105mil, ostatak je ova buranija:

slika

a mi smo u punom sastavu oko 130mil.

mislio sam da ti ne odgovaram nakon izjave gore, ali eto, svako dobro
Čuj oduzmi. Maradona je sam osvojio SP 1986. Oduzmi Maradonu Argentini na tom prvenstvu, Messi je najveći argentinac ikad, ali ne ide to tako. Oduzmi nama Hajrovića i nikad nismo nastupili na velikom takmičenju. Svako dobro i tebi.

Odgovori

Natrag na “EURO 2024”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sheyi i 15 gostiju.