Re: RK Konjuh Zivinice

Avatar
ADEEEEEEL
Postovi: 142
Pridružen/a: 12 feb 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ADEEEEEEL » 02 mar 2013, 00:08

slika

Vec duze vrijeme neznamo za poraz.
Nadam se pobjedi i protiv Prijedora u aBd opet punoj dvorani :)
Željo ♥
Chelsea ♥
B.Dortmund ♥

kaca
Postovi: 419
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kaca » 02 mar 2013, 09:03

Pogledaj šta sam napisao nakon poraza Konjuha od Goražda rekao sam da je to najbolja ekipa koja je došla u Goražde nakon toga niste imali niti jedan poraz.

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 02 mar 2013, 11:45

burazer je napisao/la:Haha pa u Gorazdu ovoliko raje kod svake utakmice a podigla se tolika euforija zbog popune jedne tribine ,istina lijepo je to vidjeti ali za neke sredine to je normala iz sedmice u sedmicu !!!
Da se ja s tobom jarane ne raspravljam samo cu ti reci, lako se kurcit kad imas veliku dvoranu, dodzi u zivinice da vidis kakva atmosfera vlada tokom svih 60 minuta. Vas sam licno gledo u kupu na TV a i bio sam u Gorazdu mogu slobodno reci da je kao u pozoristu :( atmovera ...hmmm... pa eto na pocetku nekad sto dignete onaj transparent Gorazde malo navijate i poslije kospari ko kospari, kao u pozoristu :roll: ,,, i PS recite Bektu da ni slucajno ne pokusava da utice na rezultat u zivinicama ;) znaju svi o cemu pricam :mrgreen: da vas nebi poslije cupali iz dvorane ako saznamo da je rezultat onooooo znate ;)

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 02 mar 2013, 12:13

kaca je napisao/la:Pogledaj šta sam napisao nakon poraza Konjuha od Goražda rekao sam da je to najbolja ekipa koja je došla u Goražde nakon toga niste imali niti jedan poraz.
hehe bas tako, od tog poraza nizamo samo pobjede ( istina, ima i jedan remi u gradačcu ).. :D A hvala za takvo misljene..a za poraz cemo vam se revansirati sigurno :D :D Grabimo to prvo mjesto, bice gustoo :D Celik ima, moze se reci bolji raspored ali ako hocemo do prvog mjesta moramo sve pobjediti do kraja..Mi to mozemo,sigurnoo... :d

skandinavka76
Postovi: 100
Pridružen/a: 15 jan 2013, 19:04
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la skandinavka76 » 02 mar 2013, 12:21

Zivinicko je napisao/la:
kaca je napisao/la:Pogledaj šta sam napisao nakon poraza Konjuha od Goražda rekao sam da je to najbolja ekipa koja je došla u Goražde nakon toga niste imali niti jedan poraz.
hehe bas tako, od tog poraza nizamo samo pobjede ( istina, ima i jedan remi u gradačcu ).. :D A hvala za takvo misljene..a za poraz cemo vam se revansirati sigurno :D :D Grabimo to prvo mjesto, bice gustoo :D Celik ima, moze se reci bolji raspored ali ako hocemo do prvog mjesta moramo sve pobjediti do kraja..Mi to mozemo,sigurnoo... :d
morate bit dobri s nama u Gračanici,zadnje kolo vam mozda i pustimo :lol:

kaca
Postovi: 419
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kaca » 02 mar 2013, 15:13

eeMa17 je napisao/la:
burazer je napisao/la:Haha pa u Gorazdu ovoliko raje kod svake utakmice a podigla se tolika euforija zbog popune jedne tribine ,istina lijepo je to vidjeti ali za neke sredine to je normala iz sedmice u sedmicu !!!
Da se ja s tobom jarane ne raspravljam samo cu ti reci, lako se kurcit kad imas veliku dvoranu, dodzi u zivinice da vidis kakva atmosfera vlada tokom svih 60 minuta. Vas sam licno gledo u kupu na TV a i bio sam u Gorazdu mogu slobodno reci da je kao u pozoristu :( atmovera ...hmmm... pa eto na pocetku nekad sto dignete onaj transparent Gorazde malo navijate i poslije kospari ko kospari, kao u pozoristu :roll: ,,, i PS recite Bektu da ni slucajno ne pokusava da utice na rezultat u zivinicama ;) znaju svi o cemu pricam :mrgreen: da vas nebi poslije cupali iz dvorane ako saznamo da je rezultat onooooo znate ;)
Očito care ti nemaš veze sa rukometom niti znaš da Bekto nema veze sa RK Goražde niti si bio na kojoj utakmici Goražda.Na ovom forumu ljudi nemogu dati neki svoj komentar a da drugi nešto ne napadaju pobjede utakmicu pa pametuju kao da su svu pamet svijeta pobrali.Mi u Živinice dolazimo da igramo utakmicu a bolji neka pobjedi.Na kraju mi smo realni i imamo najmanje šansi da uđemo u ligu šest ali sportski se nadati i u Mostaru su nas svi otpisali pa pobjedismo.

baltazar1
Postovi: 1240
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:54
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la baltazar1 » 04 mar 2013, 13:06

čestitke komšije iz Gračanice, kakva god da je liga ipak vi ste najbolji trenutno u njoj
Undici stelle - ACM 1899

Zivinicko
Postovi: 49
Pridružen/a: 15 dec 2012, 01:08
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Zivinicko » 04 mar 2013, 18:44

baltazar1 je napisao/la:čestitke komšije iz Gračanice, kakva god da je liga ipak vi ste najbolji trenutno u njoj
Hvala komšije na četitkama i tako lijepim riječima..A nadam se u zadnjem kolu protiv vas, jednoj fer i dobroj utakmici i naravno da ne zapinjete bas tad, nama ce sigurno trebati pobjeda :D lijep pozdrav i sretno

Maadridd
Postovi: 22
Pridružen/a: 11 dec 2012, 17:32
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la Maadridd » 05 mar 2013, 19:18

Gracanicu pratim ko i Konjuh i mislim da imaju jaku ekipu i super igrace ali moje misljenje je da nemaju kolektiv ni blizu ko Zivinicani i daje to sve do trenera. Morate mijenjat trenera Mrkonju za bolje rez tovam je sigurno a nakraju cuse i nasali morate i dovest nekog naseg igraca :lol:

Avatar
ADEEEEEEL
Postovi: 142
Pridružen/a: 12 feb 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ADEEEEEEL » 06 mar 2013, 15:13

Subota 19h Konjuh - Prijedor
Nadam se da ce dvorana biti puna :)
Željo ♥
Chelsea ♥
B.Dortmund ♥

Avatar
kanarinac
Postovi: 2740
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kanarinac » 07 mar 2013, 18:03

ovaj tufekčić
sto je danas bio na presici konjuha jel to neki novi igrac ili je bio prije u klubu al nisam ga ja primijetio..:)
Samo Sarajevo

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 07 mar 2013, 21:58

kanarinac je napisao/la:ovaj tufekčić
sto je danas bio na presici konjuha jel to neki novi igrac ili je bio prije u klubu al nisam ga ja primijetio..:)
U klubu je evo dvije godine sace ja mislim, Doveden je iz Lukavca kao Junior :)

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 09 mar 2013, 21:03

Konjuh Prijedor 31:27 poluvrijeme 15:14 za RK Konjuh

Avatar
ADEEEEEEL
Postovi: 142
Pridružen/a: 12 feb 2013, 11:29
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la ADEEEEEEL » 09 mar 2013, 21:31

Opet na vrhu tabele :D
Konjuh ♥♥♥♥
Željo ♥
Chelsea ♥
B.Dortmund ♥

Avatar
gradacac10
Postovi: 931
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la gradacac10 » 10 mar 2013, 01:08

Zasto je dvorana bila sklizava? Citam da su se momci klizali?

boriska
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 mar 2012, 19:01
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la boriska » 10 mar 2013, 01:13

gradacac10 je napisao/la:Zasto je dvorana bila sklizava? Citam da su se momci klizali?
zato sto je dvorana u losem stanju...krov prokisnjava

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 10 mar 2013, 01:53

boriska je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Zasto je dvorana bila sklizava? Citam da su se momci klizali?
zato sto je dvorana u losem stanju...krov prokisnjava
Nemoj nesto pricat kad neznas !!!!!!!!! nije krov prokisnjavao nego se stvarao kondendz na terenu ! vidio si da su na poluvremenu bila otvorena sva vrata u dvorane a i u drugom poluvremenu, i bila ukljucena ventilacija !
Sto u drugom poluvremenu nije bilo klizavo onda ako je krov prokisnjavo ? ;)

boriska
Postovi: 78
Pridružen/a: 11 mar 2012, 19:01
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la boriska » 10 mar 2013, 11:44

eeMa17 je napisao/la:
boriska je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Zasto je dvorana bila sklizava? Citam da su se momci klizali?
zato sto je dvorana u losem stanju...krov prokisnjava
Nemoj nesto pricat kad neznas !!!!!!!!! nije krov prokisnjavao nego se stvarao kondendz na terenu ! vidio si da su na poluvremenu bila otvorena sva vrata u dvorane a i u drugom poluvremenu, i bila ukljucena ventilacija !
Sto u drugom poluvremenu nije bilo klizavo onda ako je krov prokisnjavo ? ;)
ja sam u dvorani svaki dan,vjeruj mi da znam skoro svako mjesto gdje prokisnjava
a i vlaznost je bila samo ekstra dodatak

kaca
Postovi: 419
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la kaca » 10 mar 2013, 13:40

Sad mi je lakše ja mislio da samo dvorana u Goraždu prokišnjava :D

eeMa17
Postovi: 97
Pridružen/a: 09 okt 2012, 23:44

Re: RK Konjuh Zivinice

Post Postao/la eeMa17 » 10 mar 2013, 19:39

Znam Borise da prokisnjava al nemoguce da onoliko prokisne, uvjek padne nesto malo kapljicaaa, al nemoguce da pola terena smokri, i ja sam mislio da je zbog prokisnjavanja al bas sinoc Smaju pitam jel dobro, znas i sam ako si gledao utakmicu da se povrijedio ispred zapisnickog stola kada je vrsio zamjenu tada je bio prekid i 15 20 minuta ja mislim, i ja njemu tako pricam za prokisnjavanje, kaze nije prokisla dvorana stvorio se kondenz na terenu, zato su se otvorila sva vrata u dvorane i pustila ventilacija, jes malo u drugom poluvremenu bilo i pohladno zbog otvorenih vrata al staces bolje da je zima nego da se klizu i pobrijedzuju igraci !

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.