Nogometna reprezentacija Hrvatske

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Trigger,VanBasten,Devil,dubrava

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
18%
Pletikosa
16
29%
Subašić
29
53%
 
Ukupno glasova: 55

Footballfan16
Postovi: 15
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:08
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Footballfan16 » 04 dec 2023, 06:58

Stvarno teška skupina za nas Hrvate
S Italijom i Španjolskom smo već bili u skupini na Euru 2012 i bili smo treći u skupini.
2016 na euru smo izvukli Španjolsku u skupini al smo je tad dobili i prošli skupinu,i evo sad opet igramo sa Španjolcima koji su aktualni prvaci Lige nacija,a Italija je aktualni europski prvak

Nisam baš po prirodi optimist,vatam se one što bude bit će.
A Italija nas nikad nije pobijedila u međusobnim susretima,mada to smo govorili i za Austrijance u ligi nacija pa su nas u lipnju 2022 pobijedili 3:0 u Osijeku

Avatar
Ouagadougou
Postovi: 117
Pridružen/a: 23 nov 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Ouagadougou » 04 dec 2023, 15:12

Srebrenko je napisao/la:
02 dec 2023, 23:03
Tko li će biti na popisu za EP,Livaja sigurno neće hahaha.Meni se čini da bi ovaj dinamov japanac Hakimoto mogao lako biti pozvan u "našu repku".Zakaj ne,dečko je buš ko metak brz,a zna i kung-fu hahaha.
Kad je mogao "naš" Sammir može brate i "naš" Hakimoto hehehe.
Po meni najbliži pozivu u reprezentaciju od hajdukovaca su bekovi Melnjak i Sigur. Melnjak je za mene bolji igrač od Barišića za kojeg smatram da je najlošiji od svih 26 igrača na popisu. Svejedno mislim da će Perišić igrati lijevog beka na prvenstvu kad se oporavi.

A mali Sigur je čudo, hrvatski Philiph Lahm. Treba ga što prije zakaparit da ga slučajno nebi Kanađani uzeli, iako su mu već prije par mjeseci poslali poziv za A reprezentaciju, a on se odlučio ipak za nas i našu U-21.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3850
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la tutankamon1905 » 04 dec 2023, 15:15

Ouagadougou je napisao/la:
04 dec 2023, 15:12
Srebrenko je napisao/la:
02 dec 2023, 23:03
Tko li će biti na popisu za EP,Livaja sigurno neće hahaha.Meni se čini da bi ovaj dinamov japanac Hakimoto mogao lako biti pozvan u "našu repku".Zakaj ne,dečko je buš ko metak brz,a zna i kung-fu hahaha.
Kad je mogao "naš" Sammir može brate i "naš" Hakimoto hehehe.
Po meni najbliži pozivu u reprezentaciju od hajdukovaca su bekovi Melnjak i Sigur. Melnjak je za mene bolji igrač od Barišića za kojeg smatram da je najlošiji od svih 26 igrača na popisu. Svejedno mislim da će Perišić igrati lijevog beka na prvenstvu kad se oporavi.

A mali Sigur je čudo, hrvatski Philiph Lahm. Treba ga što prije zakaparit da ga slučajno nebi Kanađani uzeli, iako su mu već prije par mjeseci poslali poziv za A reprezentaciju, a on se odlučio ipak za nas i našu U-21.
Najblizi i jedini koji se mogu pribliziti reprezentaciji. Sve ostalo bi bilo vrijedjanje inteligencije. Ali kada citas Srebrenka naseg, reko bi covjek ima bar 7 igraca u ajduku koji su materijal za reprezentaciju

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1652
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 04 dec 2023, 17:02

A ko njega uzima zaozbiljno?

Srebrenko
Postovi: 460
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 05 dec 2023, 00:10

tutankamon1905 je napisao/la:
04 dec 2023, 15:15
Ouagadougou je napisao/la:
04 dec 2023, 15:12
Srebrenko je napisao/la:
02 dec 2023, 23:03
Tko li će biti na popisu za EP,Livaja sigurno neće hahaha.Meni se čini da bi ovaj dinamov japanac Hakimoto mogao lako biti pozvan u "našu repku".Zakaj ne,dečko je buš ko metak brz,a zna i kung-fu hahaha.
Kad je mogao "naš" Sammir može brate i "naš" Hakimoto hehehe.
Po meni najbliži pozivu u reprezentaciju od hajdukovaca su bekovi Melnjak i Sigur. Melnjak je za mene bolji igrač od Barišića za kojeg smatram da je najlošiji od svih 26 igrača na popisu. Svejedno mislim da će Perišić igrati lijevog beka na prvenstvu kad se oporavi.

A mali Sigur je čudo, hrvatski Philiph Lahm. Treba ga što prije zakaparit da ga slučajno nebi Kanađani uzeli, iako su mu već prije par mjeseci poslali poziv za A reprezentaciju, a on se odlučio ipak za nas i našu U-21.
Najblizi i jedini koji se mogu pribliziti reprezentaciji. Sve ostalo bi bilo vrijedjanje inteligencije. Ali kada citas Srebrenka naseg, reko bi covjek ima bar 7 igraca u ajduku koji su materijal za reprezentaciju
Tutankamone sine.....Hajdukovi igrači više ne žele nastupati za (ovu)reprezentaciju,tako da očekujem dinamovog japanca Hakimota u kockicama hahahaha.Joj kako bih to volio majke mi.
Ponos i čist obraz je nešto što se ne može kupiti jarane,zna to Modrić najbolje.Vi ste mu prvi brisali murale po Mostaru zbog lažnog svjedočenja na sudu i sada bi kao on trebao biti idol nacije.....fuj....fuj.

Jedan je Marko Livaja :zviz:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3850
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la tutankamon1905 » 05 dec 2023, 01:02

Srebrenko je napisao/la:
05 dec 2023, 00:10
tutankamon1905 je napisao/la:
04 dec 2023, 15:15
Ouagadougou je napisao/la:
04 dec 2023, 15:12


Po meni najbliži pozivu u reprezentaciju od hajdukovaca su bekovi Melnjak i Sigur. Melnjak je za mene bolji igrač od Barišića za kojeg smatram da je najlošiji od svih 26 igrača na popisu. Svejedno mislim da će Perišić igrati lijevog beka na prvenstvu kad se oporavi.

A mali Sigur je čudo, hrvatski Philiph Lahm. Treba ga što prije zakaparit da ga slučajno nebi Kanađani uzeli, iako su mu već prije par mjeseci poslali poziv za A reprezentaciju, a on se odlučio ipak za nas i našu U-21.
Najblizi i jedini koji se mogu pribliziti reprezentaciji. Sve ostalo bi bilo vrijedjanje inteligencije. Ali kada citas Srebrenka naseg, reko bi covjek ima bar 7 igraca u ajduku koji su materijal za reprezentaciju
Tutankamone sine.....Hajdukovi igrači više ne žele nastupati za (ovu)reprezentaciju,tako da očekujem dinamovog japanca Hakimota u kockicama hahahaha.Joj kako bih to volio majke mi.
Ponos i čist obraz je nešto što se ne može kupiti jarane,zna to Modrić najbolje.Vi ste mu prvi brisali murale po Mostaru zbog lažnog svjedočenja na sudu i sada bi kao on trebao biti idol nacije.....fuj....fuj.

Jedan je Marko Livaja :zviz:
Hajdukovi igraci ne zele :rol: Kako lijep nacin za reci da nijedan igrac hajduka nije dovoljno kvalitetan za reprezentaciju..Dosta i ovih sto su prije bili u Hajduku pa ih se ne mozes rijesit sad..ko krpelji, uvijek su tu, a nikakve koristi od njih

Srebrenko
Postovi: 460
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 05 dec 2023, 11:09

tutankamon1905 je napisao/la:
05 dec 2023, 01:02
Srebrenko je napisao/la:
05 dec 2023, 00:10
tutankamon1905 je napisao/la:
04 dec 2023, 15:15

Najblizi i jedini koji se mogu pribliziti reprezentaciji. Sve ostalo bi bilo vrijedjanje inteligencije. Ali kada citas Srebrenka naseg, reko bi covjek ima bar 7 igraca u ajduku koji su materijal za reprezentaciju
Tutankamone sine.....Hajdukovi igrači više ne žele nastupati za (ovu)reprezentaciju,tako da očekujem dinamovog japanca Hakimota u kockicama hahahaha.Joj kako bih to volio majke mi.
Ponos i čist obraz je nešto što se ne može kupiti jarane,zna to Modrić najbolje.Vi ste mu prvi brisali murale po Mostaru zbog lažnog svjedočenja na sudu i sada bi kao on trebao biti idol nacije.....fuj....fuj.

Jedan je Marko Livaja :zviz:
Hajdukovi igraci ne zele :rol: Kako lijep nacin za reci da nijedan igrac hajduka nije dovoljno kvalitetan za reprezentaciju..Dosta i ovih sto su prije bili u Hajduku pa ih se ne mozes rijesit sad..ko krpelji, uvijek su tu, a nikakve koristi od njih
Ja koliko znam Livaja je igrač Hajduka i odbio je igrati,koji kralj,ODBIO hahahaha.
Vidim ja da tebi ispod Zrinjskog viri i dres dinama....ugodan dan tutić :zviz:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7479
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Felixians4 » 07 jan 2024, 17:40

3-4 članka na Pravoslavni Božić 2024. na SSba o Dominiku Livakoviću, a još ima večeri.

Tko je sljedeći Zadranin koji će pisati povijest za Vatrene? Subašić i Livaković 2018. i 2022. kao golmani 1-2 pa Livi preuzeo 1, 4/4 prolaza na penale s njima kao herojima braniteljima, a naravno kapetan Luka Modrić, ponajbolji vezni u povijesti, kroz Real Madrid i Hrvatsku.. Dado Pršo pak donio Euro2004, lik kog nije bilo nigdje do kasnih 20-ih, a Monaco Deportivo 8-3 i 4 komada na rođendan ostaje za anale

MikeEhrmantraut
Postovi: 781
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 08 jun 2024, 20:45

Eto nek smo i ove portugalce pobjedili :D

Ja zadovoljan igrom, bravo decki

Cipiripiblicblic
Postovi: 5210
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 15 jun 2024, 20:47

Jako loša utakmica, skoro nitko nije bio na nivou. Kramarić, Modrić i Brozović moraju na klupu, neka ulaze u drugom. Ako se izvuku neke pouke, ima nade, ali sumnjam...

Nije još sve izgubljeno, ali nemamo više pravo na ovakav kiks.

Ubili su nas presingom, možda Joško treba nazad na stopera. Trebamo promjene jer su svi vidjeli gdje smo ranjivi.

Je li Zlatko voljan mijenjati išta...

Avatar
CROtorious
Postovi: 1525
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la CROtorious » 16 jun 2024, 09:27

Nije to bilo toliko lose kao sto rezultat govori. Greska Dalica sto se isao nadigravat sa Spanjolcima misleci da moze kontrolirat sredinu protiv Rodrija, Pedrija i Ruiza. Kad nismo uspjeli iznjet loptu igrom probalo se na Budimira kojeg je Le Normand odlicno cuvao i mi smo u biti cijelo vrijeme bili pod pritiskom. Prvi i treci gol amaterske greske, a drugi majstorija Ruiza. Kad god smo uspjeli izac, 3-4 puta, imali smo gol sanse. Pongracic ne moze bit stoper u prvih 11 i nadam se da ce Dalic bolje takticki postavit ekipu u iduce dvije utakmice.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

spursman
Postovi: 711
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 16 jun 2024, 09:44

Faula nismo napravili zato je i završilo tako kako je. Nismo dobro stajali, nismo bili agresivni, prvi i treći gol početničke pogreške Šutala i Pogrančića. I tako loši opet smo imali 3 zicera i 2 dobre šanse. Rezultat je prevelik, ljudi su od 5 šansi zabili 3, mi ni penala nismo iskoristili. Nadam se da smo potrošili svu lošu sreću, bolje u prvoj utakmici nego kada krene na ispadanje.
Nije mi jasno zašto Dalić više ne koristi Ivanušeca. Defitivno treba pokušat sa nekim mlađim i motoričnijim igračima, a dozirat minitažu Luki i Brozu. Nista gotovo nije Albanija je za nas najvažnija utakmica
audere est facere!

spursman
Postovi: 711
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 19 jun 2024, 19:11

Ako nastavi Dalić bit tvrdoglav kao do sada utakmica protiv Italije bit će mu zadnja na klupi Hrvatske. Ja neznam jel vidio al ako nije netko mu treba reć Sučić, Pašalić i Budimir moraju igrat. Nejasno mi je i dalje zašto u 2 utakmice Ivanušec minute nije dobio. Broz, Šutalo, Perišić obavezno na klupu
audere est facere!

Cipiripiblicblic
Postovi: 5210
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 19 jun 2024, 19:20

spursman je napisao/la:
19 jun 2024, 19:11
Ako nastavi Dalić bit tvrdoglav kao do sada utakmica protiv Italije bit će mu zadnja na klupi Hrvatske. Ja neznam jel vidio al ako nije netko mu treba reć Sučić, Pašalić i Budimir moraju igrat. Nejasno mi je i dalje zašto u 2 utakmice Ivanušec minute nije dobio. Broz, Šutalo, Perišić obavezno na klupu
Možda i Baturina. Svakako bolje nego gotovi igrači.

Ako opet sve bude isto i ispadnemo, Dalić je najveći krivac bez opravdanja.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12378
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 19 jun 2024, 19:56

Ostale su samo matematicke sanse, a realno je da ce dobiti porciju i od Italije. Posto sam ja debil i optimist onda nekako i vjerujem da mozda mozemo nesto napraviti pa uz masu srece i proci dalje.

Mislim da ce iducu poceti u istoj formaciji, Broz ce biti na klupi a sredina ce biti Modric-Kova-Majer a desno vjerojatno Mario Pasalic.

Dalic bi svakako trebao biti bivsi, jako malo igraca je promovirao, oni su tu ali gotovo da nisu igrali, a vjerujem da ce se Modric, Broz, Perisic, Vida i mozda Kramaric oprostiti, ide nova generacija i treba netko novi da ih povede, mozda Juric koji nema klub jos uvijek.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

MikeEhrmantraut
Postovi: 781
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 25 jun 2024, 08:00

Hvala Zlatku na svemu, ali mislim da je vrijeme da ide

Brozovic moze igrati ako ce se vratiti u Europu i igrati ozbiljan nogomet, ovo sto je on odigrao na EP je smijesno, a jos smijesnije je sto izbornik nije pozvao zamjenu za njega

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1652
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bavariapivo » 27 jun 2024, 11:52

ne mogu vjerovati, produzili ugovor sa neznalicom...

da su bar probali dovesti nekog mladjeg trenera, koji preferira moderniji nogomet, i koji bi odmah pokrenuo podmladiti ekipu..

ovako nista, gledamo dalje patnju

Srebrenko
Postovi: 460
Pridružen/a: 15 feb 2022, 23:49
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Srebrenko » 27 jun 2024, 17:03

Samo da iskoristim priliku i čestitam svim "hrvatićima" na ispadanju "naše rvatske",posebne čestitke Daliću i HNS-u(mislim da će savez oko 200.000 € dobiti kaznu za baklje i dimne,ne znam samo tko ih je palio 😜).
Igrali su lijepo i lepršavo cijeli turnir,na trenutke sam mislio da gledam Brazil,posebno me dojmio "naš Petko" i za moje skromno mišljenje bio je najbolji igrač protiv Italije 😂😂😂.

Vozi kući bando...ništa od milijuna ovaj put!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3850
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 jun 2024, 17:13

Ziv si? Nije te bilo zadnjih par mjeseci, dok se kuhalo u HNL-u, ne znam zasto :oops:

spursman
Postovi: 711
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la spursman » 27 jun 2024, 17:29

A vidi tko je živ :rol:
audere est facere!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.