UEFA EURO 2024.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2417
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la CAGarfia » 27 jun 2024, 00:13

To su mitovi i legende da je sam osvojio SP 86 :mrgreen:

Odlična je to ekipa bila, samo je Maradona bio daleko najbolji igrač.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3850
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 jun 2024, 00:14

Talijanima onaj gol u 98. donio prolaz, inace bi ispali s Madjarima? :tokralju: :shock:

Avatar
JayCatwright
Postovi: 3427
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la JayCatwright » 27 jun 2024, 00:16

CAGarfia je napisao/la:
27 jun 2024, 00:13
To su mitovi i legende da je sam osvojio SP 86 :mrgreen:

Odlična je to ekipa bila, samo je Maradona bio daleko najbolji igrač.
Ma sam nego šta, četvrfinale i polufinale bukvalno sam riješio, nisu mu trebali svirati penal svaku tekmu.
tutankamon1905 je napisao/la:
27 jun 2024, 00:14
Talijanima onaj gol u 98. donio prolaz, inace bi ispali s Madjarima? :tokralju: :shock:
Ja jbt :tokralju:

Avatar
Mogli
Postovi: 1245
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Mogli » 27 jun 2024, 00:20

Sad vidim da Demirovic vrijedi 28m na TM-u. Pa koji debili to vode. Definitivno ne treba uzimati ozbiljno.

Avatar
galia95
Postovi: 1244
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la galia95 » 27 jun 2024, 00:35

Yebote ovdje pojedinci predstavljaju našu reprezentaciju kao da smo San Marino ili Lihtenštajn hahahahaha 😅

Po ko zna koji put, naš problem nije kvalitet ili nekvalitet ekipe, problem je naša kurchobolja, manjak želje, motivacije, žara, borbenosti, manjak pobjedničkog mentaliteta i ako ćemo iskreno manjak patriotizma kod pojedinih fudbalera, trenera, članova stručnog štaba i fudbalskog saveza na čijem je čelu deklarisani mrzitelj države Bosne i Hercegovine. U kvalifikacijama nas vode treneri poluamateri i taktičke neznalice sa energijom mrtvog konja, a kao šlag na tortu, u baražu je selektor koji je igrao za Srbiju i koga bukvalno zaboli ona stvar za Bosnu. I onda očekujemo da takav lik motiviše igrače i natjera ih da ginu za dres Bosne i Hercegovine? :mrgreen:

Ne možemo upoređivati situaciju u našem savezu, reprezentaciji i generalno stanje u državi sa Slovenijom, Gruzijom, Albanijom, Slovačkom koje su normalne i sređene države u odnosu na našu. Možete vi guslati do mile volje kako smo loši, kako nemamo pojma, antitalenti za fudbal i sport... ali niko me ne može ubijediti da smo baš toliki antitalenti da sad trebamo svi odustati da uopšte razmišljamo o plasmanu na neko veliko takmičenje.
Zadnja izmjena: galia95, dana/u 27 jun 2024, 12:55, ukupno mijenjano 3 puta.

Kaunas
Postovi: 13562
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Kaunas » 27 jun 2024, 01:15

Dok slavimo poraz od Engleske 3-0 i ubjedjujemo sebe da smo bili dobri, Gruzija dobije Portugala 2-0 i ode u nokaut fazu. :salut:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Jabroni
Postovi: 842
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Jabroni » 27 jun 2024, 01:19

Treće prošireno izdanje Eura a i dalje nijednom nije prošla trećeplasirana ekipa s dva boda
8x prosla ekipa s cetiri boda, 4x s tri boda

Kaunas
Postovi: 13562
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Kaunas » 27 jun 2024, 01:31

Jabroni je napisao/la:
27 jun 2024, 01:19
Treće prošireno izdanje Eura a i dalje nijednom nije prošla trećeplasirana ekipa s dva boda
8x prosla ekipa s cetiri boda, 4x s tri boda
Imas li podatak koliko puta je ispala ekipa sa 3 boda? Pretpostavljam da sa 4 nije ni jednom.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
JayCatwright
Postovi: 3427
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la JayCatwright » 27 jun 2024, 01:32

Jabroni je napisao/la:
27 jun 2024, 01:19
Treće prošireno izdanje Eura a i dalje nijednom nije prošla trećeplasirana ekipa s dva boda
8x prosla ekipa s cetiri boda, 4x s tri boda
Tri Eura, 18 trećeplasiranih, samo Hrvatska imala 2 boda, a ovdje slušamo mitomaniju da se prolazi sa 2 boda

Deen
Postovi: 252
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Deen » 27 jun 2024, 01:39

let3 je napisao/la:
26 jun 2024, 23:51
Biscione je napisao/la:
26 jun 2024, 23:41
let3 je napisao/la:
26 jun 2024, 23:30


:thumbup:

Ma bezveze je vise i objasnjavati sve te stvari u vezi nase selekcije.
Vezano za našu repku, da je ostao Petev 100% bismo bili na Euru. Svi oni, moram ih nazvati neznalice, koji tada nisu bili svjesni da više nemamo igrače kao što smo imali u vrijeme Ćire i Papeta i imali nerealna očekivanja i pljuvali čovjeka nek sad uživaju gledajući ovakvu BiH. Realno Petev je izvlačio maksimum iz ekipe a sad nas Luxemburg pobjeđuje u obe utakmice. Takvi navijači i zaslužuju ovakvu repku
Ne znamo da li bi otisli 100% na Euro sa Petevom, ali znamo da je stabilizovao selekciju i poceli smo liciti na ekipu - i to mu je presudilo ! :lol: ne smijes biti dobar selektor kod nas, odmah ide smijena. Jasno ko dan. Zato i dovode levate poput Hadzibegica, Save, kockara bez dana trenerskog staza i slicne. Da ih mogu smijeniti nakon jos jednih u nizu izgubljenih kvalifikacija.
E sad dolazimo do osnove price ko vodi nas Savez, kakvi dusmani i neprijatelji fudbala (a i drzave)... ovo o cemu Aki prica.
Nas Savez vodi prije svega covjek zaduzen za unistenje BH fudbala, a oko njega sve same nezalice i prevaranti. I onda citam ovdje svako malo neko potegne prica tipa "kako mi ne mozemo, kako moze Gruzija, kako Slovenija, kako ovo, kako oni" :facepalm: presmijesna prica i poređenja.
To su normalne drzave, bez obzira sto su neke siromasne ili sa malim brojem stanovnika.
Ukrajina 2 GODINE u ratu sa Rusijom, 2 GODINE. Igraci Ukrajine kako se osjecaju? Koga su izgubili? Kakav je to pritisak, jeli neko umro iz rodbine? Ljudi ne mogu igrati u svojoj drzavi kvalifikacije, sve su igrali van drzave. Znaci svaka utakmica ti je bila u gostima i ljudi se opet plasirali na euro. U BiH samo cujem svakakve izgovore za svaki neuspijeh u svim sferama. Onaj Shaktar Donetsk od 2014 ne igra u svom gradu. I oni opet cesto igraju ligu prvaka i to vrlo dobro igraju. 10 godina ne igras na svom stadionu i u svom gradu i ljudi ne kukaju, nego igraju i stvaraju rezultate. Prati njihovu ligu, ljudi igraju 55 minut je, pa onda neki alarm zbog napada pa moraju svi nekoliko sati cekat u tunelu, i opet pored toga Donetsk igra dobro protiv Barcelone, eh covjece kako vas nije sramota uvjek trazit neki izgovor (rat i 2 entiteta) za svaki neuspijeh BiH. Najjace mi je onaj DamirT, njemu cudno sto ima puno ljudi iz Ukrajine i odkud njima auta i to sve. Pa gdje su to bili Dino Merlin i Bakir kad je bio rat kod nas? Pa su sad heroji ovog naroda kao Ramo i sinovi. Nismo mi nista bolje od Ukrajine, prvo gledaj u tvoje dvoriste, pa onda sudi drugima.

Najjaci mi je bio izgovor za onaj poraz od Luksemburga, kaze mi neko pa Luksemburg nije imao rat ko mi prije 30 godina. Hej **ucking Luksemburg, drzava je bila kanta za nabijanje u fudbalu, i ljudi pravdaju poraz jer smo imali rat i sto imamo 2 entiteta. Jednostavno luzerski mentalitet za sve je kriv rat. Ako je stanje tako lose, sto ne popravite? Samo nece nista otici. Covjece Ukrajina ti je primjer da i pored rata, mozes biti uspijesan. A u BiH ljudi samo spremaju izgovore za svaki neuspijeh. Sta je bilo 2014? Kako smo tad bili dobri? Jeli tad nismo imali rat i 2 entiteta? Tad je savez bio koliko toliko "normalan", ne perfekt, ali imao si ljude kojima je mozda 10% stalo do BiH + imao si zlatnu generaciju.

Najveci problem ove drzave i ovog naroda je luzerski mentalitet u svim sferama. Slavi se poraz 2-0 u Bratislavi, slavi se poraz u21 u Riedu. Jesu Hrvati slavili x protiv Italije? Jeli Belgija slavila x protiv Ukrajine ili poraz protiv Slovacke?
Kad smo mi pobijedili protiv Portugal?
Protiv Italije? Argentina? Brazil? Protiv Njemacke? Kako smo vodili protiv Spanije do 97, jeli tad nije bio rat, jeli tad nismo imali 2 entiteta?
Bitno da forumasi uvjek imaju spremne neke kontre i teorije zavjere, Portugal je pustio Gruziji, Portugal je pustio Sloveniji, Italija je pustila Makedoniji, Englezi pustili Slovencima i tako dalje u krugu.

Nikad nismo bili na Euro i to zasluzeno. 5 puta gubimo u barazu, irska+ sjeverna irska + ukrajina + 2 put portugal, to vise nije peh, to je neznanje.
Forumasi slave Vicu Zeljkovica sto je sebe i svoje mjesto spasio. A sta cemo za ono sto je postavio 5 trenera za godinu dana? Niko ne snosi odgovornost za to, nek je on postavio Sergeja i tako sebi kupio drugi mandat, ionako je napravio genocid u onoj kukuruz ligi. Mafija vam vodi drzavu i to u svim sferama i jos ih slavite za to.
Samo cekam da Sergej pozovi Civica, pa da vidim ko ce onda biti kriv za poraz. 100% sam siguran ovi koji podrzavaju Sergeja, za par mjeseci ce ga htjeti otjerati jer tako je uvjek u ovoj drzavi, kako vjetar puse tako i misljenje. I svi znamo da sa ovakvim Savezom da neko bude trener 4 godine, to je nemoguca misija. A to i jeste najveci problem taj savez, jer bez plana i sistema, dobijas ovo sto si dobio cijelo vrijeme. Ali eto najlakse je rijeci, nismo mi normalna drzava, imamo rat, imamo vanzemaljce, a ostalih drzave nemaju nikakvih problema. Covjece nije ni cudo sto je Nodi napustio BiH, kad ovaj narod ima luzerski + stockholm sindrom + nije spreman da promjeni stanje u drzavi.

Forumska logika najvaznije sebe smatrat po govoru da si najbolji bez rezultata i djela, a onda kad izgubis onda imas 100 izgovore spremne i pravis od protivnika da su sila. A tudji uspijeh smatras kao oke nista posebno, dok svoj neuspijeh okrenes u uspijeh, i onda narod se cudi sto vladaju Ramo i sinovi i sto ljudi napustaju zemlju. Sve ima svoj razlog. Dok god BiH i njen narod imaju taj luzerski mentalitet u svim sferama, nikad ama bas nikad drzava nece napredovati, uvjek ce biti ovako.

Avatar
DamirT
Postovi: 15812
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2024, 01:41

Ma ti si druze puko.

Izvolite pa mijenjajte stanje u drzavi. 2/3 ljudi u drzavi ne voli BiH, jedva cekaju da podapinju noge ako se krene u napredak. Najlakse je palamudit iz inostranstva ja bi ovo, ja bi ono. Ako se i krene u neki napredak u bilo kojoj sferi zivota, dodje taj dio ljudi sto jedva cekaju nesto lose da urade, potpomognuti ovim "balijama" (ne mislim na vjeru, da se razumijemo) i izyebu sve to zarad licne koristi. I ocekujes ti i slicni neki napredak ili sta vec??
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 27 jun 2024, 01:47, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2461
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la numanumaye22 » 27 jun 2024, 01:41

Pitam se da li su nasi manekeni uz zderanje i oblokavanje na ejlidzi pogledali Gruziju i kako se bori za svoju zemlju?

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 18385
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la akisarajevo92 » 27 jun 2024, 05:13

da je Peljto dobio priliku i odsudio kao sto je ovaj Madjar mislim da bi ga protjerali sa Eura i sudio bi samo bh ligu do kraja karijere

a ovako ne treba se iznenaditi ako Kovacs dobije da sudi finale Eura

jednom kad izgradis sebi ime kao sudija imas pravo da se glupiras koliko hoces
Don't believe the hype.

qaa18
Postovi: 3221
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la qaa18 » 27 jun 2024, 05:41

Deen je napisao/la:
27 jun 2024, 01:39
let3 je napisao/la:
26 jun 2024, 23:51
Biscione je napisao/la:
26 jun 2024, 23:41

Vezano za našu repku, da je ostao Petev 100% bismo bili na Euru. Svi oni, moram ih nazvati neznalice, koji tada nisu bili svjesni da više nemamo igrače kao što smo imali u vrijeme Ćire i Papeta i imali nerealna očekivanja i pljuvali čovjeka nek sad uživaju gledajući ovakvu BiH. Realno Petev je izvlačio maksimum iz ekipe a sad nas Luxemburg pobjeđuje u obe utakmice. Takvi navijači i zaslužuju ovakvu repku
Ne znamo da li bi otisli 100% na Euro sa Petevom, ali znamo da je stabilizovao selekciju i poceli smo liciti na ekipu - i to mu je presudilo ! :lol: ne smijes biti dobar selektor kod nas, odmah ide smijena. Jasno ko dan. Zato i dovode levate poput Hadzibegica, Save, kockara bez dana trenerskog staza i slicne. Da ih mogu smijeniti nakon jos jednih u nizu izgubljenih kvalifikacija.
E sad dolazimo do osnove price ko vodi nas Savez, kakvi dusmani i neprijatelji fudbala (a i drzave)... ovo o cemu Aki prica.
Nas Savez vodi prije svega covjek zaduzen za unistenje BH fudbala, a oko njega sve same nezalice i prevaranti. I onda citam ovdje svako malo neko potegne prica tipa "kako mi ne mozemo, kako moze Gruzija, kako Slovenija, kako ovo, kako oni" :facepalm: presmijesna prica i poređenja.
To su normalne drzave, bez obzira sto su neke siromasne ili sa malim brojem stanovnika.
Ukrajina 2 GODINE u ratu sa Rusijom, 2 GODINE. Igraci Ukrajine kako se osjecaju? Koga su izgubili? Kakav je to pritisak, jeli neko umro iz rodbine? Ljudi ne mogu igrati u svojoj drzavi kvalifikacije, sve su igrali van drzave. Znaci svaka utakmica ti je bila u gostima i ljudi se opet plasirali na euro. U BiH samo cujem svakakve izgovore za svaki neuspijeh u svim sferama. Onaj Shaktar Donetsk od 2014 ne igra u svom gradu. I oni opet cesto igraju ligu prvaka i to vrlo dobro igraju. 10 godina ne igras na svom stadionu i u svom gradu i ljudi ne kukaju, nego igraju i stvaraju rezultate. Prati njihovu ligu, ljudi igraju 55 minut je, pa onda neki alarm zbog napada pa moraju svi nekoliko sati cekat u tunelu, i opet pored toga Donetsk igra dobro protiv Barcelone, eh covjece kako vas nije sramota uvjek trazit neki izgovor (rat i 2 entiteta) za svaki neuspijeh BiH. Najjace mi je onaj DamirT, njemu cudno sto ima puno ljudi iz Ukrajine i odkud njima auta i to sve. Pa gdje su to bili Dino Merlin i Bakir kad je bio rat kod nas? Pa su sad heroji ovog naroda kao Ramo i sinovi. Nismo mi nista bolje od Ukrajine, prvo gledaj u tvoje dvoriste, pa onda sudi drugima.

Najjaci mi je bio izgovor za onaj poraz od Luksemburga, kaze mi neko pa Luksemburg nije imao rat ko mi prije 30 godina. Hej **ucking Luksemburg, drzava je bila kanta za nabijanje u fudbalu, i ljudi pravdaju poraz jer smo imali rat i sto imamo 2 entiteta. Jednostavno luzerski mentalitet za sve je kriv rat. Ako je stanje tako lose, sto ne popravite? Samo nece nista otici. Covjece Ukrajina ti je primjer da i pored rata, mozes biti uspijesan. A u BiH ljudi samo spremaju izgovore za svaki neuspijeh. Sta je bilo 2014? Kako smo tad bili dobri? Jeli tad nismo imali rat i 2 entiteta? Tad je savez bio koliko toliko "normalan", ne perfekt, ali imao si ljude kojima je mozda 10% stalo do BiH + imao si zlatnu generaciju.

Najveci problem ove drzave i ovog naroda je luzerski mentalitet u svim sferama. Slavi se poraz 2-0 u Bratislavi, slavi se poraz u21 u Riedu. Jesu Hrvati slavili x protiv Italije? Jeli Belgija slavila x protiv Ukrajine ili poraz protiv Slovacke?
Kad smo mi pobijedili protiv Portugal?
Protiv Italije? Argentina? Brazil? Protiv Njemacke? Kako smo vodili protiv Spanije do 97, jeli tad nije bio rat, jeli tad nismo imali 2 entiteta?
Bitno da forumasi uvjek imaju spremne neke kontre i teorije zavjere, Portugal je pustio Gruziji, Portugal je pustio Sloveniji, Italija je pustila Makedoniji, Englezi pustili Slovencima i tako dalje u krugu.

Nikad nismo bili na Euro i to zasluzeno. 5 puta gubimo u barazu, irska+ sjeverna irska + ukrajina + 2 put portugal, to vise nije peh, to je neznanje.
Forumasi slave Vicu Zeljkovica sto je sebe i svoje mjesto spasio. A sta cemo za ono sto je postavio 5 trenera za godinu dana? Niko ne snosi odgovornost za to, nek je on postavio Sergeja i tako sebi kupio drugi mandat, ionako je napravio genocid u onoj kukuruz ligi. Mafija vam vodi drzavu i to u svim sferama i jos ih slavite za to.
Samo cekam da Sergej pozovi Civica, pa da vidim ko ce onda biti kriv za poraz. 100% sam siguran ovi koji podrzavaju Sergeja, za par mjeseci ce ga htjeti otjerati jer tako je uvjek u ovoj drzavi, kako vjetar puse tako i misljenje. I svi znamo da sa ovakvim Savezom da neko bude trener 4 godine, to je nemoguca misija. A to i jeste najveci problem taj savez, jer bez plana i sistema, dobijas ovo sto si dobio cijelo vrijeme. Ali eto najlakse je rijeci, nismo mi normalna drzava, imamo rat, imamo vanzemaljce, a ostalih drzave nemaju nikakvih problema. Covjece nije ni cudo sto je Nodi napustio BiH, kad ovaj narod ima luzerski + stockholm sindrom + nije spreman da promjeni stanje u drzavi.

Forumska logika najvaznije sebe smatrat po govoru da si najbolji bez rezultata i djela, a onda kad izgubis onda imas 100 izgovore spremne i pravis od protivnika da su sila. A tudji uspijeh smatras kao oke nista posebno, dok svoj neuspijeh okrenes u uspijeh, i onda narod se cudi sto vladaju Ramo i sinovi i sto ljudi napustaju zemlju. Sve ima svoj razlog. Dok god BiH i njen narod imaju taj luzerski mentalitet u svim sferama, nikad ama bas nikad drzava nece napredovati, uvjek ce biti ovako.
Ukrajinski rat je blago receno softball u odnosu na nas, plus zemlja je 10 puta veca od BiH, nisu se bas njihovi reprezentativci nesto ni pretrgli i da ih boli q, mada rat naravno nije izgovor za "nase" neuspijehe". Nisu samo krivi ova druga 2 neg ima i do nasih sekretara i lidera u savezu a znamo i koji su, yebga u sve se mijesa politika a onda se gleda samo kako uhljebit svoj kadar i uzet profit, rezultat nije bitan.
Drzavu necemo nikad izgradit a samim tim ni sport na duge staze, naravno da ce biti bljeskova ali sistematski nikada nista. Nit se cudimo sto ljudi idu nit nas boli q za rezultate, gledaj svoja posla i tjt, ljzdi su postali ravnodusni prema svemu a tome su doprinijeli razni faktori, mnogi unitarnji ali ima dosta i vanjskih.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

qaa18
Postovi: 3221
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la qaa18 » 27 jun 2024, 05:49

mostar35 je napisao/la:
17 jun 2024, 19:55
qaa18 je napisao/la:
17 jun 2024, 19:54
Slovenci i Slovaci cuvaju cast slavenskih naroda!
Bravo momcine!
Ali zna se koji će slavenski narod opet najdalje.
Samo da se podsjetimo komentara nakon prvog kola, momci koji cuvaju cast slavenskih naroda: Slovenci i Slovaci.

Ostali luzeri su vec otisli kuci, srbi, hrvati , cesi, ukrajinci, znaci pola ispalih su slaveni.
9.10.23. Tema:epl
Rosicky: "drago mi je da jos netko mrzi arape i taj dio svijeta"
Marsal: " nema glupljih ljudi nadaleko".

Avatar
Napapijri
Postovi: 4597
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la Napapijri » 27 jun 2024, 07:26

Da je Koeman barem malo normalan, Holandija bi vec sad razmisljala o protivniku u 1/2, sa dobrom sansom da igra finale. Kada bi barem u savezu bili pametni, pa da sad urade presedan i dignu Van Gaala iz Portugala da odradi ovo prvenstvo do kraja, siguran sam da bi napravili vise nego pod ovim klovnom.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
denimen99
Postovi: 1837
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la denimen99 » 27 jun 2024, 08:21

qaa18 je napisao/la:
27 jun 2024, 05:49
mostar35 je napisao/la:
17 jun 2024, 19:55
qaa18 je napisao/la:
17 jun 2024, 19:54
Slovenci i Slovaci cuvaju cast slavenskih naroda!
Bravo momcine!
Ali zna se koji će slavenski narod opet najdalje.
Samo da se podsjetimo komentara nakon prvog kola, momci koji cuvaju cast slavenskih naroda: Slovenci i Slovaci.

Ostali luzeri su vec otisli kuci, srbi, hrvati , cesi, ukrajinci, znaci pola ispalih su slaveni.
Ovo je neki novi level nacionalnog debilizma
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
SoloControTutti
Postovi: 316
Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la SoloControTutti » 27 jun 2024, 08:24

Nekako najbolju igru i formu imaju Spanci, djeluju kompaktno, dobar sistem standardno, od ostalih favorita tipa Njemacke, Portugala, Francuske. Njemci mi djeluju ranjivo, grupna faza je bila ocekivano laganini ali slijede im tezi mecevi i ne znam da li ce uspjeti dogurati do kraja, ima tu upitnika, ali moze se desiti da pojacaju tempo sad i s obzirom da igraju kod kuce mozda to bude motiv vise. Portugal i Francuzi su tu negdje, imam dojam da su igrali u trecoj brzini grupe, vidjet cemo nokaut fazu sta nude i od cega su.

Engleze sam izostavio namjerno u prici za favorite cisto jer Englezi imaju ogroman peh preloseg trenera, nula znanja, iskustva, harizma ne postoji, nema respekta od vlastitih igraca itd. Nejverovatno da je jednu od boljih ekipa sto se tice imena na papiru vodi takav trener i to ce kostati Engleze i ovo takmicenje. Isto vrijede i za Holandiju iako oni nisu uopste u krugu nekih favorita ali imaju dobr ekipu, potencijal da naprave nesto o iznenade ali s onim olosem od covjeka i trenera nece nista napraviti, uzasno postavljanje utakmica, losi sastavi, nekoherentno izgleda to sve na terenu, cisto na individualan kvalitet pojedinaca su prosli grupu. Jest da su imali ogroman peh i ispala im sva 3 startera u sredini i bilo bi to nebo i zemlja razlika u odnosu na ovu sredinu sto sad imaju ali opet jako lose. Sto se tice Italije mislim da jednostavno nemaju taj kvalitet i snagu da iznesu ovo do kraja.

Iznenadenje turnira za sada Austrija koja igra odlicno, onako igrati je tesko nekim klubovima, a pogotovo jednoj repki, dosta energije, trcanja, odlican presing, bez straha, mogli bi napraviti iznenadenje cak i doci do polufinala.

Avatar
kempes
Postovi: 747
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la kempes » 27 jun 2024, 08:45

Kod Engleza nema nacionalnog naboja, nemaju lijevog beka, tromog napadaça i pogubljenog trenera.

I takvi mogu stici do polufinala/finala.

Avatar
hurem
Postovi: 8744
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: UEFA EURO 2024.

Post Postao/la hurem » 27 jun 2024, 08:54

Ovaj Piksi je veća ubleha od Hadzibegica.
On napada novinare...novinare koji ne smiju pisnuti, nažalost.
Uhvatio se frajer Engleske I veli kako su izgubili samo 1:0 iako su većina Srba smatrali da će ih Englezi natamburati 4,5 razlike...i on veliča taj poraz od 1:0 a u isto vrijeme zanemaruje da su u posljednje 4 utakmice Englezi pobijedili samo jednu tekmu, upravo Srbe a remizirali protiv Danske i Slovenije, izgubili od Islanda. Pa ta utakmica mu nikako ne ide u prilog a stalno je spominje.
S dr.strane, protiv Danske uputili 1.sut (PRVI sut) u 81.minuti.
Halo, 80 minuta i 0 suteva. Pa makar da su s 40 metara osutali.
Sreća pa sudija protiv Slovenije produži onoliko Pa su uspjeli postići taj 1 pogodak na 3 utakmice...

Da je imalo objektivan sam bi sebe nogirao!

Odgovori

Natrag na “EURO 2024”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.