Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

mercurial
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mercurial » 18 maj 2024, 12:14

Njima trebaju 3 igraca za klupe i Beal da igra kao 6.igrac. Booker da igra na poziciji 2, a ne 1.

19vendetta87
Postovi: 5174
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 19vendetta87 » 24 maj 2024, 11:23

Green: "Ipak i pored svega odlučiš da napišeš to na Twitteru. Čovječe, mogu prespavati sljedećih pet godina, a ti i dalje nećeš imati ni pola playoff pobjeda koje smo mi ostvarili. Kako ćeš napisati tako nešto? I onda ja trebam pomoć. Kako da ne. Ko treba pomoć ovdje?".
Kvalitetno ga je ugasio, nema šta :rol:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Surreal
Postovi: 8304
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Surreal » 24 maj 2024, 11:27

Šta ga je ugasio, Green rasista sanja Nurkića i dalje očigledno, nema u kom gostovanju ga ne spominje, neka ide na liječenju, nadam se da će ga naredne sezone u slučaju provokacija Nurkić ugasiti, pa nek mu šapne na uho - softie.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3519
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Slobodas » 24 maj 2024, 14:51

Nurkic je sasvim solidan za pare koje ima. Double double u prosjeku 11-11 plus 3-4 asistencije, u odbrani korektan mozda i vise nego korektan kada su Sunsi u pitanju. Realno imao je veliki pad u realizaciji u toku i poslije Ramazana nesto se poceo plasiti zavrsiti fulao zicere ali ako cemo gledati citavu sezonu mozda jedan od ponajboljih i sa najvise odigranih utakmica bez povreda
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Tekashi
Postovi: 16268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 25 maj 2024, 00:26

Ma Sunsima treba jaka klupa. Pogledajte Minesotu! Naz Reid sa klupe ubi nogama.

Avatar
Tekashi
Postovi: 16268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 25 maj 2024, 00:29

19vendetta87 je napisao/la:
24 maj 2024, 11:23
Green: "Ipak i pored svega odlučiš da napišeš to na Twitteru. Čovječe, mogu prespavati sljedećih pet godina, a ti i dalje nećeš imati ni pola playoff pobjeda koje smo mi ostvarili. Kako ćeš napisati tako nešto? I onda ja trebam pomoć. Kako da ne. Ko treba pomoć ovdje?".
Kvalitetno ga je ugasio, nema šta :rol:
A njega Curry nosio do svih titula. Green je klovn

Jedva cekam da ga Juka ugasi u narednoj utakmici.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54789
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la MortemHz » 29 maj 2024, 22:22

Prema analizi Sports Illustrateda Sunsi bi mogli trejdovati Nurkića u tri NBA kluba.

Prva opcija je dogovor sa Chicago Bullsima prema kojem bi Alex Caruso stigao u Phoenix, a u suprotnom smjeru bi otišao Nurkić zajedno sa pickovima Sunsa.

Harrison Barnes i Chris Duarte bi prema drugoj opciji trebali preći u Phoenix u zamjenu za Nurkića i pickove dok bi prema trećoj opciji bh. centar završio u Utah Jazzu u zamjenu za Jordana Clarksona i Omera Yurtsevena.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8461
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 29 maj 2024, 22:38

Ma to su samo analize i potencijalni trejdovi što neko sastavlja na NBA2K trade-finderu pa ubacuje u članak neki.

Mislim da će ga svakako trejdati jer je on njima jedini igrač kojeg faktički mogu trejdati zbog ugovora. Da li će dobiti neki upgrade? Vjerovatno ne, jer Jusuf nema vrijednost neku, ali eto, treba im dubine i pickova da bi mogli pokušati šta sa time dalje probati.

Pitanje ostaje: u koliko ekipa on može biti startni centar? S druge strane, teško da bi neko od contendera uzeo njega kao rezervnog s obzirom na veličinu ugovora. Možda neka tank ekipa iduće godine bi ga rado uzela kao salary dump.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Surreal
Postovi: 8304
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Surreal » 29 maj 2024, 22:49

Ne znam stvarno šta Sunsi misle postići trejdom Nurkića, ono shvatam jedini je lik kojeg i možeš upakovati, ali koga onda misle na poziciji centra, mogu dobiti samo slabije od Jusufa ili igrača koji je crni-Nurkić (Capela).

Small-ball aposlutno ne funkcionira, Vogel je tu nešto pokušavao, prosto nije išlo. Teško će naći i dodavača koji ue bolji od Jusufa, a vala ne znam ni da se mogu nešto defanzivno obogatiti. Od Sunsa i ove godine neće biti ništa, tako da realno šta fali, nek odigra Jusuf u nekoj krš ekipi dobru sezonu, bez pritiska.

Eh sad, možda bi ga najviše volio vidjeti u Oklahomi, svakako im treba skakač, neko ko ne juri poene, moguće čak i u Orlandu, imat će Jusuf svoje minute to je sigurno.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8461
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 29 maj 2024, 22:57

Surreal je napisao/la:
29 maj 2024, 22:49
Ne znam stvarno šta Sunsi misle postići trejdom Nurkića, ono shvatam jedini je lik kojeg i možeš upakovati, ali koga onda misle na poziciji centra, mogu dobiti samo slabije od Jusufa ili igrača koji je crni-Nurkić (Capela).
Pa oni su all-in, moraju ga bukvalno trejdati jer imaju prozor sezonu-dvije da pokušaju šta napraviti sa ovim coreom KD-Booker-Beal (rado bi njega trejdali, ali ima no-trade clause). Allena ne mogu prije oktobra jer je tek potpisao ekstenziju, tako da ostaje samo Jusuf.

Mogu možda targetovati Richardsa iz Charlottea, godio bi im neki rim-running centar koji je tu da postavi blok i zakuca alley-up od ovih, te da može bar malo braniti preuzimanja koliko toliko. Jackpot bi bio recimo Claxton, ali oni nemaju asseta za to. Uz Richardsa bi npr. dobili još nekog igrača i/ili pick pa mogli dalje to trejdati. Yebiga ako ne bude ništa slijede im godine i godine mediokriteta bez budućnosti, ali šta ćeš.

p.s Ne može on u Magic. Magic je mlada ekipa puna atleticizma i dužine, Wendell je startni centar i on je bukvalno jedini koji u petorci može šutati trojku na nekom većem volumenu pa barem koliko toliko raširiti teren za Banchera i Franza, a Mo je jedan od boljih i energičnijih zamjenskih centara lige. Oni ganjaju plejmejkera ovaj off-season i centar im apsolutno nije prioritet.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

mercurial
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mercurial » 30 maj 2024, 08:20

Problem Sunsa nije Nurkic, vec Beal, rezervni centar, startni play..

dzemil
Postovi: 244
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la dzemil » 16 jun 2024, 08:06

Kralj
slika

dzemil
Postovi: 244
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la dzemil » 16 jun 2024, 08:47

Juka je polijepo smršo

slika

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13195
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerkolfc » 16 jun 2024, 09:08

Jes ga brat islikao trazit ce zabranu prilaska
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1138
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bosniak10 » 16 jun 2024, 09:43

dzemil je napisao/la:
16 jun 2024, 08:06
Kralj
slika
King, majstor, doktor, gospodin...
€2.000.000


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.