NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 17 apr 2018, 23:55

combe80 je napisao/la:U klubu i upravi ima jos ljudi sto vjeruju u premijer ligu inace nebi Sapinu doveli ja vjerujem mada su sanse 5%
samo jos piska moze rec da postoji sansa za PL :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 apr 2018, 07:52

Necu reci da ima šansa jer mi smo šansu prokockali kuci, a TOSKU za 1 milion maraka nebi dao utakmice treba ih nafilovat pa nek igraju za Slogu i sljedece godine! A isključivi krivci su igrači i dio uprave sto je dozvolio da dodju onakve sudije u Gradačac iz masakriraju nas! Trebali ste neupuceni otici u Gračanicu da vidite sta tamo rade sudije i kako se sudi za domaćina!

combe
Postovi: 2294
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 apr 2018, 07:58

Ti stvarno neznas sta pricas. Jesmol uputili sut po golu u Gracanici. Kuci protiv Slavena vodis 2-0 nek sjecka do mile volje. Mi smo protiv Slavena primili 2 gola iz nasih gresaka ne sudijskih. Bio ja U Gracanici i sve vidio zato nelaprdaj dzaba.
I odkud si odustao od PL zar nije Sapina doso da prodrma.
Nadolazis ko tjesto i sam si skontao neke stvari samo te stid priznat.
Jedino se slazem sa tobom za TOSK njima treba uvalit sto se vise moze.

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 18 apr 2018, 08:57

batigol777 je napisao/la: ako si usamljena ja nisam zao mi je.
Al fino je vidjeti kako dolazis da napojis dusu na nasoj temi ko krava na izvoru vode.
.
Nisi usamljen , krava , izvor vode :urnebes: :urnebes: sada si potpuno upotpunio moju sliku oo tebi :mrgreen: :urnebes:
Sretno Zvijezdi u subotu , bice lova ;)

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 18 apr 2018, 16:21

jasminka je napisao/la:
batigol777 je napisao/la: ako si usamljena ja nisam zao mi je.
Al fino je vidjeti kako dolazis da napojis dusu na nasoj temi ko krava na izvoru vode.
.
Nisi usamljen , krava , izvor vode :urnebes: :urnebes: sada si potpuno upotpunio moju sliku oo tebi :mrgreen: :urnebes:
Sretno Zvijezdi u subotu , bice lova ;)
Ma cim si ti spala da razmisljas o meni ili si usamljena ili si brepuslana a haman je oboje.i sta je to lose sto imam krave ? Jel to nesto ruzno? Kad uporedim meni je svaka moja krava draza od tebe.
Ma nije bitno hocemo li pobijediti u subotu samo je bitno da neprodamo. Jer zna se ko se prodaje.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
Nah1d
Postovi: 547
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 18 apr 2018, 20:20

Sve ovdje suplja i prazna. Teorije zavjere. Onaj popustio onome da bi onaj otisao onome i dao onome i onda dosao ondje i rekao da je da je dao onome i uzeo pare. Ma ajde iskocite iz tog seljackog mentaliteta sto nas tusi. Mozemo mi puno bolje, do juce je Saba bio vrhovni general sad izdajnik. Shvatam u potpunosti zasto je Fadil digao ruke, nama niko nije valjao niti ce. Na kraju su svi krivci i izdali a niko nije izdao na početku kad se nije moglo skupit 200k za igranje, sad bi i PL? A u PL od iduce sezone reflektori obavezni, da ne planirate gospodo u Zenici igrati tu PL? Ajde spustite se malo na zemlju. Nama je ovo prevelik uspjeh za tim koji je na pocetku sezone najavio borbu za opstanak. Da uistinu tolio volite Zvijezdu iskreno, carsija bi kroz godisnje karte i marketing skupila 50k za klub, onda bi i privatnici na to dodali jos 150k najmanje. Sve bi mi da pljujemo a teski ste kad treba pare dati kao da nas je sve onaj jasarevicmionix pravio. Combe je upravu za tosk. Ako mu puste neka im klub gledaju zene i uza porodica clanova uprave.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 18 apr 2018, 20:49

Sa vecim dijelom se slazem. Pozdrav

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 18 apr 2018, 21:02

Sve mi to nahide znamo svako Pise sta hoce i niko se niskim gotov neslaze sto nisi pisao tako kad je zvijezda bjezala 6 7 bodova i da smo usli bilo bi od svih nas prica bravo momci bravo uprava nismo se nadali sad normalno da svi pljuju ovo ono a moglo je se i neke akcije pravit reklame na radiu kosti je prije nekoliko godina za invalidski klub bile emisije na radiu reklame mi smo zmaj itd tako je se moglo i sa zvijezdom nesto napravit al nema takvih ljudi mi smo svi pasivni sto se tiče svega ja neznam sta je jučer bilo na sastanku da li je se definitivno odustalo od pl

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 apr 2018, 21:10

Nije se odustalo borit ce mo se do kraja igraci su zadrzani i trener radi svoj posao... bice promijena malo u sastavu najbolji ce igrat i cao...

Moraju i igraci dat svoj maksimum zato su i placeni a ne samo plakat za nekim trenerima ili necim...

Tosk moramo rascapat pokazat zube pa i 4:0 oderat to bi bio neki pozitivan sok a ne samo pametovat kako je sve crno...

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 18 apr 2018, 21:31

Pa vidjelo se već protiv slavena da neki igrači vise neigraju ko sto su igrali i jos je se ljudi uvjerilo u ovim utakmicama da to nesto nestima a i sto je jedan covjek pricao na utakmici blizak zvijezdi kako je bio dogovor sa nekim ljudima da daju sto hiljada da sponzorisu zvijezdu a da oni uzimaju talente iz podmlatka za jedan klub vani i to je propalo radi uprave

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 apr 2018, 21:42

Ma prica svijet svasta ba a niko marke neda u zvijezdu nit ju vole. Koji ce to klub ili organizacija dat 100 hiljada za neke nase podmlatke??? Suplja prica, bio je kamp italijanaske organizacije prosle godine tu u nas na stadionu i svaka cast ljudina sto su doveli te ljude a i hvala tim organizatorima sto su djeci malo sta pokazali i to je to. Kasnije su oni imali neke svoje uslove vjerovatno da mladi talenti dzaba odu njima ,koji nisu bili valjda prihvatljivi ili sta vec i cao.

U nas ima ima extra djece to je buducnost i na to Zvijezda treba ici, drugacije igra igrac koji prodje sve kategorije Zvijezde za svoj klub nego placenik...

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 19 apr 2018, 17:11

Joj penala jos smjesnije sad na snimku

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 19 apr 2018, 17:21

Da je nas onako pao, sudija bi ga pljuno u facu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 19 apr 2018, 17:23

Nigdje veze o penalu lopova u pm fujj, hebote nas fudbal vise.... igrac upada a nigdje ni kontakta ni nista ( ako tacno pogledate vidi se da je bas u tom trenutku pada rezan video) doce vrijeme i sve te sudijske lakrdije ce se rijesit... nece nas fudbal daleko dogurat sa ovakvim otimacinama....

Igraci Bratstva daju 130% protiv nas a simin han puste hahhahaha kako providno covjece... al nema veze treba ih kantat po 5:0 kad na banju dodju sve ove lopove i sto prodaju i pustaju sportski nakantat nek se pusi iz njih... zato mnogi nikad navijaca nit premijer lige nece vidit u nas ce opet banja puna bit eto sad u subotu najmanje 600 ljudi ce bit vidicete....

Zato ja vama jarani govorim nemojte krivit ni upravu ni igrace nemamo para i sportski nista nemozes napravit u ovoj lakrdiji zvanoj federalna vec dolazite na stadion u podrzite nase momke kad tad ce se isplatit bar negledate namjestene utakmice ko neki po drugim stadionima....

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 19 apr 2018, 18:17

Eto a neki nasi pljuvaci se ubise govoreci kako imamo dobro sudjenje. Priznao sam da mnogi nasi iglavni graci nisu na nivou, odnosno kao ekipa ne licimo na sebe. Zato i ovi koji prijete TOSKu i oszalima neka razmisle, kada smo zadnju utakmicu pobijedili. Iskreno se nadam da ce nam krenuti

serim
Postovi: 166
Pridružen/a: 04 apr 2013, 19:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la serim » 19 apr 2018, 19:00

kako god ga okreneš sad pobjeđujemo, sudija iz Bihaća, veoma čudno, obzirom da Jedinstvu gori

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 19 apr 2018, 20:40

Ma svirace zanas sve vidicete lakrdija teska od sudjenja...
Sad kad nam netreba sudice 70:30 za domace..,,

maestro04
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 dec 2016, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la maestro04 » 19 apr 2018, 20:55

combe80 je napisao/la:Ma svirace zanas sve vidicete lakrdija teska od sudjenja...
Sad kad nam netreba sudice 70:30 za domace..,,
Brate dragi ti samo neke gluposti pišeš ...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 19 apr 2018, 21:05

maestro04 je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Ma svirace zanas sve vidicete lakrdija teska od sudjenja...
Sad kad nam netreba sudice 70:30 za domace..,,
Brate dragi ti samo neke gluposti pišeš ...
Sto mislis da pisem samo gluposti??? Po meni sudije su svirale kad nam je trebalo sad ove zadnje utakmice kod kuce sve ko u ligi sampiona 50/50 na strani su nam sudili 70/30 u korist domacina sve dok nas nisu dokrajcili i sad minimalne sanse imamo za premijer. Sad kad nam netreba nizasta kad su nas pokrali poslat ce sudiju koji je iz Bihaca i sudice protiv njihovih direktnih konkurenata za opstanak i kofol posteno sudjenje... nekontam sta ja to gluposti pisem najbolje nista nepisat eto... ako je glupost volit zvijezdu onda nemam sta trazit na ovom forumu

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 19 apr 2018, 23:17

Kad covjek pogleda snimku pa nemoze se ni nasmijat na ove nakarade al hajd dzaba je trosit rijeci na ovo sve.
U Orasju stoper kod gola ispada ko iz aviona i nastavlja trcati u kontra smijeru kao nemoze se zaustavit hahahahah ko ih nezna i povjerao bi da je bio Zvijezdin igrac prije bi mu bi kopacke spale nego da ga onako prodje. Onaj izlazi sam na golmana i haman mu dodade loptu sto veli da se nebi slucajno zeznuli pa dali gol Azmir je platio da bude s nulom.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.