Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
GoskGabela
Postovi: 619
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GoskGabela » 24 jun 2017, 11:59

BelminM23 je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:.
Mrš u pizdu materinu.

Mamicu ti četničku.
:lol: :lol: nije uzeo dnevnu dozu lijekova
administracija ureduj :D
esprit24 je napisao/la: Nece ako budete igrali na tom stadionu :lol:
Da igrat ćemo na našem stadionu ne boj se. :clap: :clap:
chily-rz je napisao/la: Kljucna rijec u Zenici,na Koševu i Grbi bi i Vrbanjuša imala bolji omjer od nas,.

Nisu se ni Široki ili Zrinjski proslavili u Zenici,kontra Čelika na Bilinom uz koliko-toliko posloženu situaciju u klubu kako je to bilo na proljece niko u ovoj ligi nije favorit,.Uz dužno poštovanje prema uvaženom građanstvu i cijenjenoj gospodi iz naše lijepe Hercegovacke Gabele,za takve smo institucija i na aparatima..
Ostavi se ti Gabele, nego gledaj kako da konsolidirate klub i krenete u novu sezonu :thumbup: :thumbup:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26338
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 jun 2017, 13:38

chily-rz je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Sarajevu i Želji nikada nije bilo, niti će ikada biti lako igrati u Zenici protiv Čelika. Na tim utakmicama, igrači Čelika će dati svoj maksimum da sportski povale svog rivala, pa makar to bili obični panjevi koji ne znaju sastaviti dva pasa.

A u našoj ligi, zalaganje i borba igra veliku ulogu, kad ti igrači tako djeluju na terenu za tebe nema zime. Čelik da svaku utakmicu igra kao protiv Želje i Sarajeva, borba za Europu bi im bila svake godine bez obzira na sve probleme u i oko kluba van zelenog terena.
Kljucna rijec u Zenici,na Koševu i Grbi bi i Vrbanjuša imala bolji omjer od nas,.

Nisu se ni Široki ili Zrinjski proslavili u Zenici,kontra Čelika na Bilinom uz koliko-toliko posloženu situaciju u klubu kako je to bilo na proljece niko u ovoj ligi nije favorit,.Uz dužno poštovanje prema uvaženom građanstvu i cijenjenoj gospodi iz naše lijepe Hercegovacke Gabele,za takve smo institucija i na aparatima..
Pa ja, isključivo na domaćem terenu, nošeni svojom publikom jbg. A i drugačije se Željo i Sarajevo postave u Zenici, ipak ne možeš tamo doći i napadati Čelik kao na Grbavici i Koševu :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54803
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 24 jun 2017, 13:48

Raonffa je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Sarajevu i Želji nikada nije bilo, niti će ikada biti lako igrati u Zenici protiv Čelika. Na tim utakmicama, igrači Čelika će dati svoj maksimum da sportski povale svog rivala, pa makar to bili obični panjevi koji ne znaju sastaviti dva pasa.

A u našoj ligi, zalaganje i borba igra veliku ulogu, kad ti igrači tako djeluju na terenu za tebe nema zime. Čelik da svaku utakmicu igra kao protiv Želje i Sarajeva, borba za Europu bi im bila svake godine bez obzira na sve probleme u i oko kluba van zelenog terena.
Kljucna rijec u Zenici,na Koševu i Grbi bi i Vrbanjuša imala bolji omjer od nas,.

Nisu se ni Široki ili Zrinjski proslavili u Zenici,kontra Čelika na Bilinom uz koliko-toliko posloženu situaciju u klubu kako je to bilo na proljece niko u ovoj ligi nije favorit,.Uz dužno poštovanje prema uvaženom građanstvu i cijenjenoj gospodi iz naše lijepe Hercegovacke Gabele,za takve smo institucija i na aparatima..
Pa ja, isključivo na domaćem terenu, nošeni svojom publikom jbg. A i drugačije se Željo i Sarajevo postave u Zenici, ipak ne možeš tamo doći i napadati Čelik kao na Grbavici i Koševu :D
Sreca je pa smo dobili na BP kad je bilo najpotrebnije :)
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26338
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 jun 2017, 13:51

MortemHz je napisao/la: Sreca je pa smo dobili na BP kad je bilo najpotrebnije :)
U Kupu? Pošto ja, iskren da ti budem, ne pamtim da je Sarajevo ikad u ligi dobilo Čelika u Zenici.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54803
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 24 jun 2017, 13:59

Raonffa je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Sreca je pa smo dobili na BP kad je bilo najpotrebnije :)
U Kupu? Pošto ja, iskren da ti budem, ne pamtim da je Sarajevo ikad u ligi dobilo Čelika u Zenici.
Jes'
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
avenija
Postovi: 13952
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 24 jun 2017, 14:16

Sam podatak da Pavic nikada kao igrac a ni trener sada nije porazen na Bilinom Polju je fascinantan a skupio je preko 60 utakmica zajedno.
Bilino Polje je uvijek bilo i vjerovatno ce uvijek biti mjesto gdje gosti tesko uzimaju bodove ..
Isto to se odnosi i na reprezentaciju koja je odigrala na tom stadionu od 95 godine oko 45 meceva i zabiljezila 7 poraza, znaci svake 3 godine poraz ili svaka 7 utakmica otprilike..
Ni Pavic koji je vodio Celik proslu polusezonu a ni Bazdarevic u svom mandatu jos nemaju poraz na Bilinom Polju u karijeri i nadam se da ce obojica nastaviti taj niz.
Dugo nisam gledao Sarajevo na Bilinom Polju i jedva cekam mec uz nadu da cemo sve posloziti sto se tice organizacije u klubu sto prije.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2824
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 24 jun 2017, 14:17

Raonffa je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Sreca je pa smo dobili na BP kad je bilo najpotrebnije :)
U Kupu? Pošto ja, iskren da ti budem, ne pamtim da je Sarajevo ikad u ligi dobilo Čelika u Zenici.
Vjerovatno si onda mladji, poslije rata smo ih dobili u dva navrata, doduse zadnji put 2001. u ligi ali bilo je tu more utakmica zavrsenih nerjesenim rezultatom, dok su oni zadnji put na Kosevu dobili 1986. I ako sto Morto rece dobili smo kad je najpotrebnije bilo jer se ipak za trofej kupa igralo, a ne za 3 boda. Misljenja sam da ih i ovaj put necemo dobiti u Zenici vec ce to opet zavrsiti haman tradicionalnim X-om. :D

Avatar
avenija
Postovi: 13952
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 24 jun 2017, 14:30

Sta je to tek 17 godina niste pobjedili na BP ni mi nismo 30 godina kod vas :rol:
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️


Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 24 jun 2017, 15:10

tutankamon1905 je napisao/la:Džeku*
Đeku, Đeko je naš Bog, jer Đeko je bolji od Manđukića.

Mrš govedo.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 619
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GoskGabela » 24 jun 2017, 16:58

BelminM23 je napisao/la: Međedojeb iz sela kod Čapljine.

Vrijeđaš mi državu, reprezentaciju i Edina Džeka, tako da si dajem puno pravo da ti kažem opet.

Mrš u pizdu materinu.
Divan kućni odgoj ,valjda vi sandžaklije ste to ponijeli iz tutina kad ste dosli u sarajevo :lol:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19538
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MocMahale444 » 24 jun 2017, 17:01

Hajde goško na prepucavanja. Sta imas protiv Džeke?
then know that Allah is your protector.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BelminM23 » 24 jun 2017, 17:18

GoskGabela je napisao/la:
Divan kućni odgoj ,valjda vi sandžaklije ste to ponijeli iz tutina kad ste dosli u sarajevo :lol:
Nemoj me u sandžaklije, radije ću iz Gabele biti. :mrgreen:

Al nije ti dečko u redu taj potpis, nimalo, vrijeđa više nego psovanje.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 24 jun 2017, 20:48

Razigrao se Mešanović, a i ne čudi, jer je motiviran odličnim ugovorom, njemu zasad sigurno i nepoznatim, mada očekujem da će se izgubiti čim počnu jače utakmice.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 24 jun 2017, 21:04

avenija je napisao/la:Sta je to tek 17 godina niste pobjedili na BP ni mi nismo 30 godina kod vas :rol:
Mi smo prošle godine u stilu resetovali brojač
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 24 jun 2017, 21:19

BelminM23 je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:
Divan kućni odgoj ,valjda vi sandžaklije ste to ponijeli iz tutina kad ste dosli u sarajevo :lol:
Nemoj me u sandžaklije, radije ću iz Gabele biti. :mrgreen:

Al nije ti dečko u redu taj potpis, nimalo, vrijeđa više nego psovanje.
Bas jbt nije se u Gabeli ili Sirokom igralo vec u Zenici pa jel :roll:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

FoSte95
Postovi: 12930
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 26 jun 2017, 08:34

Što Gotal želju izradi, to su priče
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 26 jun 2017, 08:46

Jbga, družba je družba, pare su pare jbga :)

Kakvi su ovo sve renomirani protivnici Slobode u ovom pripremnom razdoblju :D

Jel ovo malo šuk Savezu, protiv kluba X :)
NK Široki Brijeg

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SemirSema » 26 jun 2017, 09:20

FoSte95 je napisao/la:Što Gotal želju izradi, to su priče
Ja bih volio da čujem tu priču, ako nije problem.

FoSte95
Postovi: 12930
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 26 jun 2017, 09:59

SemirSema je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Što Gotal želju izradi, to su priče
Ja bih volio da čujem tu priču, ako nije problem.
Rekao im čovjek doći u petak na potpis ugvora, evo ga ponedeljak ne da nije ugovor potpisao nego nije ni u Sarajevu xD
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic i 11 gostiju.