NK Metalleghe BSI Jajce

Moderator/ica: GracanicaAA

ljalja
Postovi: 221
Pridružen/a: 23 feb 2016, 11:12
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la ljalja » 06 jun 2016, 14:31

FliX je napisao/la:
ljalja je napisao/la:[youtube][/youtube]

Jos jednom svaka cast...Al imate najlosiju himnu ikada. Stvarno kreativnost nula bodova :thumbdown:
Mora da se salis, ili ocito nisi sluso (po mom ukusu) jednu od najneprevazidjenijih u tom segmentu:

[youtube][/youtube]
:tokralju: :tokralju: Hajmooooooooo Sprecaaaaa hahahahah
Popravi mi dan covjece :tokralju:

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la jasminka » 06 jun 2016, 14:51

KENO sine ,svaka cast , ponosni smo na tebe :clap: :clap:

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 06 jun 2016, 22:48

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/sudijs ... ica/196801

Kakav ste vi vjestacki klub, fuj!

Cega se pametan stidi, budala se ponosi.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la High » 06 jun 2016, 22:52

Koji šund.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5197
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la LjumanM95 » 06 jun 2016, 23:08

neka to protumači kako ko hoće, ali je istina da na zelenom terenu metalleghe nije zasluženo ušao u ligu. vrhunac svega jeste da se prave dvije drastične greške (obje u korist metalleghea) u zadnjem i odlučujućem kolu koje su doslovno i prelomile ligu. naravno, i ranije je bilo toga i ranije se tako ulazilo, ali zadnjih par sezona otkako se snimaju utakmice je to sve objelodanjeno i samim time je i mnogo ofirnije. i, naravno, ništa se ne preduzima, nastavlja se sa tom tradicijom lakrdija, a očigledno da ova liga i klubovi u njoj sa nijemim posmatranjem nisu ništa bolje ni zaslužili.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

josip3
Postovi: 229
Pridružen/a: 04 nov 2014, 20:23
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la josip3 » 06 jun 2016, 23:19

LjumanM95 je napisao/la:neka to protumači kako ko hoće, ali je istina da na zelenom terenu metalleghe nije zasluženo ušao u ligu. vrhunac svega jeste da se prave dvije drastične greške (obje u korist metalleghea) u zadnjem i odlučujućem kolu koje su doslovno i prelomile ligu. naravno, i ranije je bilo toga i ranije se tako ulazilo, ali zadnjih par sezona otkako se snimaju utakmice je to sve objelodanjeno i samim time je i mnogo ofirnije. i, naravno, ništa se ne preduzima, nastavlja se sa tom tradicijom lakrdija, a očigledno da ova liga i klubovi u njoj sa nijemim posmatranjem nisu ništa bolje ni zaslužili.
Čudi me da nema snimke kad ste se vi :guz: Zvijezdi,i tad je sve bilo regularno.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5197
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la LjumanM95 » 06 jun 2016, 23:21

josip3 je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:neka to protumači kako ko hoće, ali je istina da na zelenom terenu metalleghe nije zasluženo ušao u ligu. vrhunac svega jeste da se prave dvije drastične greške (obje u korist metalleghea) u zadnjem i odlučujućem kolu koje su doslovno i prelomile ligu. naravno, i ranije je bilo toga i ranije se tako ulazilo, ali zadnjih par sezona otkako se snimaju utakmice je to sve objelodanjeno i samim time je i mnogo ofirnije. i, naravno, ništa se ne preduzima, nastavlja se sa tom tradicijom lakrdija, a očigledno da ova liga i klubovi u njoj sa nijemim posmatranjem nisu ništa bolje ni zaslužili.
Čudi me da nema snimke kad ste se vi :guz: Zvijezdi,i tad je sve bilo regularno.
apsolutno sam i protiv toga. sa takvim radnjama naši klubovi tjeraju i ono malo publike sa stadiona. čisto da ne bude zabune.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
studeni
Postovi: 1407
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la studeni » 06 jun 2016, 23:21

LjumanM95 je napisao/la:neka to protumači kako ko hoće, ali je istina da na zelenom terenu metalleghe nije zasluženo ušao u ligu. vrhunac svega jeste da se prave dvije drastične greške (obje u korist metalleghea) u zadnjem i odlučujućem kolu koje su doslovno i prelomile ligu. naravno, i ranije je bilo toga i ranije se tako ulazilo, ali zadnjih par sezona otkako se snimaju utakmice je to sve objelodanjeno i samim time je i mnogo ofirnije. i, naravno, ništa se ne preduzima, nastavlja se sa tom tradicijom lakrdija, a očigledno da ova liga i klubovi u njoj sa nijemim posmatranjem nisu ništa bolje ni zaslužili.
Sta ba napadas ljude dzaba, jel to Zvijezda zasluzila na terenu da udje?! Jel to regularno da im vi pustite 3 boda u Banovicima a nije regularno kada to isto uradi Gorazde za Jajce?! To je regularno da Gosk gine protiv Jajca a nije regularno ako to radi Capljina protiv Zvijezde?! ko o cemu....
PS i Buducnost ti postaje pravi pijacarski klub, nesto poput Goska!

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la scorpion » 06 jun 2016, 23:24

Kako se vama prvo ime izgovara? Da li onako kako piše, što bi bilo krajnje retardirano ili MetalEJDŽ?
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 06 jun 2016, 23:26

Ko ovdje govori da nije regularno sto je Capljina odigrala fer mec?

Alo, vidis ti snimak, vidis sudjenje, JE LI TE SRAMOTA? Prosle godine ste zadnje kolo nastimali i ucinili ligu neregularnom, pa sad ovo.

Raspitaj se medju igracima i pitaj Basica postoji li protivnicki igrac kojem nije nudio dogovor i pare da mu pusti tekmu!
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5197
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la LjumanM95 » 06 jun 2016, 23:27

@studeni

nikoga ne napadam, možda ni zvijezda nije zaslužila, možda je metalleghe ipak zaslužio i ja nisam u pravu. al' je to moje mišljenje kao nekoga ko prati ovu ligu i koji je ove sezone gledao sve ekipe. naravno da ni puštena utakmica nije regularna, ista stvar k'o i prodana/kupljena i živim za dan kad će se kome takvo nešto dokazati pa da ga izbace u kantonalnu, pa makar to bila i budućnost.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
studeni
Postovi: 1407
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la studeni » 06 jun 2016, 23:29

eh ubrzo bi mi ostali bez fudbala kada bi izbacili sve sto stimaju :-)
evo opet ovog sto pjeni iz srebrenika

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5197
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la LjumanM95 » 06 jun 2016, 23:31

studeni je napisao/la:eh ubrzo bi mi ostali bez fudbala kada bi izbacili sve sto stimaju :-)
evo opet ovog sto pjeni iz srebrenika
zato sam i rekao da nismo bolje ni zaslužili, onako globalno gledajući. što se može nadovezati i na post od @jasko_juve na temi smisao ove lige.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8703
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la badblueboylivno » 06 jun 2016, 23:34

studeni je napisao/la:jel to Zvijezda zasluzila na terenu da udje?!
Kakvo je to pitanje, naravno da je. :mrgreen:

Zaozbiljno sad: trebalo bi oba kluba izbacit, namještanje s obje strane je preočito. Ustvari, trebalo bi izbacit svakog prvoligaša i dobar dio drugoligaša, malo tko ne kupuje. :kafa:

Imali bi valjda 70 klubova više u najnižem rangu nego što imamo sad. :urnebes:
scorpion je napisao/la:Kako se vama prvo ime izgovara? Da li onako kako piše, što bi bilo krajnje retardirano ili MetalEJDŽ?
Nisam njihov, ali se ime čita Metalege. :thumbup:
Hayley <3

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5197
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la LjumanM95 » 06 jun 2016, 23:38

zadnji rang bi bio mjera, pa neka se kolju kako priliči tom rangu. :D ne znam ima li iko na ovom forumu da prati prvu ligu, a da mu nije **** gledati namještene tekme.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8703
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la badblueboylivno » 06 jun 2016, 23:57

LjumanM95 je napisao/la:zadnji rang bi bio mjera, pa neka se kolju kako priliči tom rangu. :D ne znam ima li iko na ovom forumu da prati prvu ligu, a da mu nije **** gledati namještene tekme.
Upravo to, svi u kukuruz lige pa se tamo bori, da vidimo šta će majstori iz pozadine onda.

Što se tiče mene i prve lige, mogu reći da mi je čak drago što je moj klub doživio propast pa se sad pokrenuo novi. Predah od cirkusa i ozdravljanje kluba, lige sa dna, igranje lige s četiri kluba, sad ove sezone muka Isusova i spašavanje od ispadnja u zadnjim sekundama sezone. Vrh. :tokralju: Ozbiljno. Stoput jače od pobjede kući i poraza vani u prvoj ligi.

Valjda se do našeg povratka, a nadam se da ćemo se vratiti, nebitno sad ili za pet godina, srede neke stvari, mada teško obzirom da se nitko ne želi pozabaviti gomilom problema koji su zahvatili ligu i sam savez.
Hayley <3

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la batigol777 » 07 jun 2016, 00:02

Sve je ovo pocelo se stimati od orasja kada nam sudija nije dao da pridjemo golu a vi pokrali gracanicu a sta trebala je zvijezda spustit gace vama da ..... Kada je vama zvijezda nastimala sudije da vas povale kada? A vi nama ste nastimali na vise mjesta i kao sad smo isti. Usli ste na nefer nacin ja bi vam od srca cestitao da je sve regler ali sudjenje kuci protivvorasja pa dolle kod njih pa capljina ma daj Sramota.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
EDIX
Postovi: 86
Pridružen/a: 07 nov 2011, 18:12
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la EDIX » 07 jun 2016, 00:05

studeni je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:neka to protumači kako ko hoće, ali je istina da na zelenom terenu metalleghe nije zasluženo ušao u ligu. vrhunac svega jeste da se prave dvije drastične greške (obje u korist metalleghea) u zadnjem i odlučujućem kolu koje su doslovno i prelomile ligu. naravno, i ranije je bilo toga i ranije se tako ulazilo, ali zadnjih par sezona otkako se snimaju utakmice je to sve objelodanjeno i samim time je i mnogo ofirnije. i, naravno, ništa se ne preduzima, nastavlja se sa tom tradicijom lakrdija, a očigledno da ova liga i klubovi u njoj sa nijemim posmatranjem nisu ništa bolje ni zaslužili.
Sta ba napadas ljude dzaba, jel to Zvijezda zasluzila na terenu da udje?! Jel to regularno da im vi pustite 3 boda u Banovicima a nije regularno kada to isto uradi Gorazde za Jajce?! To je regularno da Gosk gine protiv Jajca a nije regularno ako to radi Capljina protiv Zvijezde?! ko o cemu....
PS i Buducnost ti postaje pravi pijacarski klub, nesto poput Goska!
nije druze problem ako neki klub gine na terenu recimo Capljina protiv Zvijezde ili Gosk protiv Jajca vec je problem kad to radi sudija

kakanjac62
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 sep 2012, 17:32
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la kakanjac62 » 07 jun 2016, 01:50

gledajuci snimak iz Gorazda svi se mogu uvjeriti da Gorazde nije pustilo utakmicu .Da su pustili ne bi se onoliko bunili kod penala . Jednostavno nisu mogli protiv GADOVA tj sudija .kao ni Zvijezda protiv capljine . Sve je to zalosno .Sta ce vam PL kad igrate na Piroti.Samo gubljenje para .Mislite da ce neko ici da Gleda utakmice u Travnik.Prvo ste trebali srediti stadion pa onda PL

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la tajger » 07 jun 2016, 02:03

Vidite jedno ljudi,Gorayde nije prodalo utakmicu,jednostavno Gorazde ce dobiti svaka iole ozbiljnija ekipa a ne mozda i najaca ekipa igracki i svakako,sve pobjede sto smo ostvarili a bio sam prisutan na svakoj ne sto volim gledat vec sto sam primoran poslom,a ne volim gledat jer realno Gorazde nema tri akcije uvezane u toku utakmice i dobijaju iz prekida il nekako na horuk i ne znam sto se dize tolika hampa sto je bolja ekipa pobjedila

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.