FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Ko po vama zaslužuje nagradu ''Ismir Pintol'' koja se dodjeljuje za najborbenijeg igrača?

Miomir Đuričković
51
25%
Slaviša Radović
3
1%
Amar Beganović
4
2%
Muhamed Buljubašić
79
39%
Edin Julardžija
4
2%
Mirza Mustafić
15
7%
Ajdin Hasić
1
0%
Francis Kyeremeh
1
0%
Renan Oliveira
2
1%
Hamza Čataković
45
22%
 
Ukupno glasova: 205

scudetto89
Postovi: 2712
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 10 mar 2024, 13:00

Ziljkicu sve najgore od srca u buducoj karijeri, a ovim sada i za juce sve **** picke jedne, sta zelite vi da mi skroz navijaci odemo u tri lijepe, a vas libo tuki za rezultate vi se okrenuli na kup, ko nam garantuje da cemo proci?!

Fuje unistavate klub i to dobro svi odreda !!!!!
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Beli91
Postovi: 28
Pridružen/a: 31 jul 2018, 14:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli91 » 10 mar 2024, 13:01

Najlakše je prst u drugog uperiti.
Jel odao taktiku Igmanu ili želji ? Rozman i Ibricic su se pogubili i daj Boze da vrate svlačionicu iako su sve otjerali sto je valjalo za svoje igrače.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5253
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 10 mar 2024, 13:02

Bosniak10 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:54
napoleon72 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:50
Bosniak10 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:46


Što
slika

Vidim brisali su se postovi malo al internet pamti sve.
Troll post hahahahaha obrisao sam svakako. Nek je otisao Zilkic ako je istina to sto se pise. Sam sebi ce unistit karijeru ovim.



slika

Trol je i ovo? Dobar covjek i musliman, Ala hami.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1758
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 10 mar 2024, 13:03

Ako ste dosada imali sumnju samo skontajte da HZ nikada nisu pogrijesile u rasudjivanju i uvijek su radili ono sto je najbolje za klub iako su nekada bili protiv vecine, a dosta im se toga prisivalo :salut:

U srijedu 90 minuta podrška, poslije mozemo zvizdati i kuditi! SVI NA SJEVER I ZAPAD!
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1022
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 10 mar 2024, 13:04

napoleon72 je napisao/la:
10 mar 2024, 13:02
Bosniak10 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:54
napoleon72 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:50


slika

Vidim brisali su se postovi malo al internet pamti sve.
Troll post hahahahaha obrisao sam svakako. Nek je otisao Zilkic ako je istina to sto se pise. Sam sebi ce unistit karijeru ovim.



slika

Trol je i ovo? Dobar covjek i musliman, Ala hami.
Ljudi griješe dok su živi
Naime, odavna je mali Muhamed zapisan u poljudskim bilježnicama da bi mogao biti prorok baluna. Hajduk je već prije nekoliko ljeta znao za 19-godišnjeg Buljubašića, znao i zvao ga, ali tada nije bio dostupan, Sarajevo ga nije puštalo.

bordobijeli
Postovi: 14280
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 mar 2024, 13:04

Hz ocigledno vjeruju Ibricicu i Rozmanu ovo je vec drugo oglasavanje da daju podrsku prvo bilo u januaru sad opet. Sto znaci da daju i Mirvicu podršku još samo da ovi s terena nesto vrate navijacima, nece ni ta podrska biti beskrajna ako ne bude rezultata i bolje igre.

kenoHZ
Postovi: 394
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 10 mar 2024, 13:07

Sanchez87hz je napisao/la:
10 mar 2024, 12:57
BordoBBoja je napisao/la:
10 mar 2024, 12:08
Sanchez87hz je napisao/la:
10 mar 2024, 11:34


Ova 4 poraza ako nije najveca sramota onda ne znam sta je,frajer srusio negativni skor star 30 godina plus 5 na tabeli,a Husrefa si tjerao dok smo prvi bili i jednog poraza,svaka tebi cast onda na takvoj podrsci klubu :bow:
Ostani hrabro uz slovenca :bih:
Znamo ti svi zicu, placku i taldziju cu uvijek pljuvat
Tebe to najvise boli, sto uslju usljivi vise nikad kluba vidjet nece
Mene boli sto smo sa ovim vasim modernim strancem i pravim strucnjakom Rozmanom tek 5 na tabeli i jedva imamo 2 suta u okvir gola po tekmi,dok je tebi haman to nevazno,bitno samo da je Rozman trener pa makar ispali iz lige,a meni kao prebacujes da je meni bitan Husref :rol: bravo casni navijacu nema boljeg od tebe :bow:
Samo podrzavaj propadanje i lose rezultate a ja cu podrzavati onoga sa kojim bude borba za titulu.
Branioci i Fk Rozman :bow: :bih:
Imaš li malo poštovanja? Pa ljudi dobijaju prijetnje, kako će šutati? **** belivuka sta je naš almedin hahah

Avatar
scholsey
Postovi: 1733
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 10 mar 2024, 13:09

Baš šteta što jučer nismo dali treći gol.

Onakva pobjeda je mogla donijeti skoro pa isti šok u ekipu kao što bi promjena trenera uradila.. mada su i ova 2 gola sigurno pomogla više nego što pojedini misle.
The saddest thing in life is wasted talent.

ajdohordas
Postovi: 3852
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 10 mar 2024, 13:16

Beli91 je napisao/la:
10 mar 2024, 13:01
Najlakše je prst u drugog uperiti.
Jel odao taktiku Igmanu ili želji ? Rozman i Ibricic su se pogubili i daj Boze da vrate svlačionicu iako su sve otjerali sto je valjalo za svoje igrače.
A vidim svi otjerani su toliko valjali da su zavrsavali po Slaven Belupu, Uzbekistanu ili su cak bez kluba itd...
kako vi plitko razmisljate pojedini to je nevjerovatno. Toliki se mit ovdje pravi od tih igraca samo ne znam na osnovu cega.
Šerbečiću se psovalo i dan i noć ovdje i realno bio je preloš kod nas... Balta osim snage i visine ništa specijalno. Zeljković je mogao mozda sa klupe dati ruke. Jedini sa kim se trebalo pokusati jeste Vrančić. A vi pravite mit od tih igraca kao sa su Musiala, De Bruyne, Pedri i Kros.

Eto sigurno su oni kalibar igraca koji bi donijeli preokret u cijeloj situaciji.
Cuj pogubili se.... kako mislis da se radi po ovakvim uvjetima i uticajima vanjskih faktora ljudi sumnjivog morala. Molim te to da mi objasnis ?

Kako se nisu pogubili kad smo dobili Zrinjskog i ostavili ih prakticno bez suta u okvir gola. Nisu se ni na derbiju pogubili (3:0) nisu ni u Banjaluci. Pa 6 komada Tuzli pa pobjeda kod neugodnog Posusja gdje se niko iz lige nije naigrao itd itd. Prije pocetka drugog dijela smo imali omjer 12-4-2 cini mi se, znaci ugrao se solidan fudbal i pobjedjivalo se. To sve plod slucajnosti ? I sta mjesec dana kasnije svi zaboravili fudbal igrat, do te mjere da u 4 tekme ne mogu uputit 4 suta u okvir gola. I to je kao sve plod slucajnosti i loseg rada ? Nemojte bit djeca. Ko god sumnja i kome god nije jasno, imate saopstenje iz udruzenja procitajte pa ce vam biti jasnije.

zagorski
Postovi: 7708
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 mar 2024, 13:17

Pisem na forumu pod ovim nickom evo vec haman 10 godina,pratim klub cijeli svoj zivot jos od prve tekme koju sam upamtio da sam uzivo gledao (protiv Dinama iz Vinkovaca), nemam nikakvih insajderskih informacija,reagujem kako reagujem,najvise emotivno navijacki.
Ali ono sto sam naucio i uvjerio se da je kontinuitet kada je nas klub u pitanju su Horde. Mozda tu ima i nekih pojava i stvari za kritiku ali u svim kriticnim trenucima za klub horde su bile te koje su spasavale stvari i odigrali kljucnu (pozitivnu) ulogu. Pri tome ne mislim samo striktno na clanove grupe i one koji su na sjeveru svaku tekmu nego i na sve one koji su proizasli iz grupe pa su danas advokati,biznismeni,doktori itd.
Zato sad i u ovoj situaciji jednostavno pratim sta horde kazu i kakav stav imaju to mi je neki orijentir u kojem pravcu vjetar puse.

Avatar
skullcrusher
Postovi: 927
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 10 mar 2024, 13:26

zagorski je napisao/la:
10 mar 2024, 13:17
Pisem na forumu pod ovim nickom evo vec haman 10 godina,pratim klub cijeli svoj zivot jos od prve tekme koju sam upamtio da sam uzivo gledao (protiv Dinama iz Vinkovaca), nemam nikakvih insajderskih informacija,reagujem kako reagujem,najvise emotivno navijacki.
Ali ono sto sam naucio i uvjerio se da je kontinuitet kada je nas klub u pitanju su Horde. Mozda tu ima i nekih pojava i stvari za kritiku ali u svim kriticnim trenucima za klub horde su bile te koje su spasavale stvari i odigrali kljucnu (pozitivnu) ulogu. Pri tome ne mislim samo striktno na clanove grupe i one koji su na sjeveru svaku tekmu nego i na sve one koji su proizasli iz grupe pa su danas advokati,biznismeni,doktori itd.
Zato sad i u ovoj situaciji jednostavno pratim sta horde kazu i kakav stav imaju to mi je neki orijentir u kojem pravcu vjetar puse.
:clap: Normalno da je tako brate to svaki pravi navijac Sarajeva zna i vidi a ovim papanima i trollerima ne treba psovati njihov zivot je jadan svakako.
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

ŠTA_JE
Postovi: 1049
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 10 mar 2024, 13:34

zagorski je napisao/la:
10 mar 2024, 13:17
Pisem na forumu pod ovim nickom evo vec haman 10 godina,pratim klub cijeli svoj zivot jos od prve tekme koju sam upamtio da sam uzivo gledao (protiv Dinama iz Vinkovaca), nemam nikakvih insajderskih informacija,reagujem kako reagujem,najvise emotivno navijacki.
Ali ono sto sam naucio i uvjerio se da je kontinuitet kada je nas klub u pitanju su Horde. Mozda tu ima i nekih pojava i stvari za kritiku ali u svim kriticnim trenucima za klub horde su bile te koje su spasavale stvari i odigrali kljucnu (pozitivnu) ulogu. Pri tome ne mislim samo striktno na clanove grupe i one koji su na sjeveru svaku tekmu nego i na sve one koji su proizasli iz grupe pa su danas advokati,biznismeni,doktori itd.
Zato sad i u ovoj situaciji jednostavno pratim sta horde kazu i kakav stav imaju to mi je neki orijentir u kojem pravcu vjetar puse.
To je to, to smo mi, koji bezinteresno samo volimo Sarajvo, Bosnu... i ne tražimo nista zauzvrat.

Bordo10
Postovi: 97
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 10 mar 2024, 13:35

fks74 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:13
Jel moguće da jedan čovjek može prouzrokovati ovolike probleme, zbog jednog Ziljkića da ovako slabo igramo. Ja ne vjerujem da je on jedini problem.
Jbt hljeb bola jesi lud, evo ja sam igrac covjece prijete mi necu igrat, pod stresom sam, bojim se, plase me telefonom prijete otimanjem djece, halo covjece dozovi se, ne zelim da igram lopte..

Valjda ti je sad jasnije, a i to da nece jos oni sale proigrati, plus nisu toliki kvalitet, jel vise razumijes

bordobijeli
Postovi: 14280
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 mar 2024, 13:36

zagorski je napisao/la:
10 mar 2024, 13:17
Pisem na forumu pod ovim nickom evo vec haman 10 godina,pratim klub cijeli svoj zivot jos od prve tekme koju sam upamtio da sam uzivo gledao (protiv Dinama iz Vinkovaca), nemam nikakvih insajderskih informacija,reagujem kako reagujem,najvise emotivno navijacki.
Ali ono sto sam naucio i uvjerio se da je kontinuitet kada je nas klub u pitanju su Horde. Mozda tu ima i nekih pojava i stvari za kritiku ali u svim kriticnim trenucima za klub horde su bile te koje su spasavale stvari i odigrali kljucnu (pozitivnu) ulogu. Pri tome ne mislim samo striktno na clanove grupe i one koji su na sjeveru svaku tekmu nego i na sve one koji su proizasli iz grupe pa su danas advokati,biznismeni,doktori itd.
Zato sad i u ovoj situaciji jednostavno pratim sta horde kazu i kakav stav imaju to mi je neki orijentir u kojem pravcu vjetar puse.
Tako je. Samo sto ovdje sebi pojedini daju za pravo pa se predstavljaju kao neki predstavnici hz a ustvari samo seru. Sad dizu hz a recimo kad su hz podrzale Husrefa ovdje su to pojedinci dočekali s gadjenjem i da su to narkomani i husrefoljubci koji mašu zastavama. Pa ovdje su pljuvali hz kad su bili protiv Sabrine, branili je zivotom. Itd itd

BrazzoBavarac
Postovi: 51
Pridružen/a: 27 maj 2020, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BrazzoBavarac » 10 mar 2024, 13:40

Ziljkaraaa ebem li ti rodni kraj i majcin prvi zagrljaj.

roccosiffredi
Postovi: 364
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 10 mar 2024, 13:40

Ovaj klub je uvijek išao u pravcu gdje su Horde Zla željele i branile ga, bez obzira ko je predsjednik ili vlasnik. Zato dobro zapamtite ovo što su Horde uradile sljedeći put kad budete psovali zbog baklje, parole i sl.
Ako budete pljuvali znači da ste dvolični.
Zadnja izmjena: roccosiffredi, dana/u 10 mar 2024, 13:43, ukupno mijenjano 1 put.

unforgiven87
Postovi: 13
Pridružen/a: 02 mar 2024, 19:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la unforgiven87 » 10 mar 2024, 13:43

Žao mi je što je trenutna situacija izmedju Hz i Tm takva da je nemoguce ocekivati zajednicnko podrzavanje igraca i zajednicke stavove i saopcenja kad su u pitanju bar ovakve stvari iako mislim da je trenutno pravo vrijeme da se stane neprijateljima BH fudbala na žulj, obzirom da sabotaze koje Zeljeznicar i Sarajevo dozivaljavaju godinama u nazad su postale nesnosljive…

guadalupe
Postovi: 1008
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 10 mar 2024, 13:45

Ko do sada nije shvatio da su Horde uvijek upravu i ispravni, djaba mu pricati.

bordobijeli
Postovi: 14280
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 mar 2024, 13:46

Bordo10 je napisao/la:
10 mar 2024, 13:35
fks74 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:13
Jel moguće da jedan čovjek može prouzrokovati ovolike probleme, zbog jednog Ziljkića da ovako slabo igramo. Ja ne vjerujem da je on jedini problem.
Jbt hljeb bola jesi lud, evo ja sam igrac covjece prijete mi necu igrat, pod stresom sam, bojim se, plase me telefonom prijete otimanjem djece, halo covjece dozovi se, ne zelim da igram lopte..

Valjda ti je sad jasnije, a i to da nece jos oni sale proigrati, plus nisu toliki kvalitet, jel vise razumijes
Ako ima tih prijetnji, zasto misliš da ce sad prestati ??
Sad ima raznih drustveni mreza, na svakakv nacin se moze prijetiti u privatnim porukama itd. Ako su bas ozbiljne prijetnje onda sipa, policija nesto se mora rijesiti, a mozda neko i od dušmana kluba cisto da poremeti igrace napise polomit cu ti noge, mozda su pred derby zulini prijetili. Mislim ako ima onda to treba javno rijesiti sipu, eufor, nato koga god al da se rijesi. Pa ako su baš to kriminalne grupe ja bi izasao javno ne bi ni utakmice igrao dok se to ne rijesi cuj ne smiju igrati neko im prijeti pa to je samo u Kolumbiji radjeno.

Avatar
nokee
Postovi: 2257
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 10 mar 2024, 13:52

mnon46 je napisao/la:
10 mar 2024, 11:42
nokee je napisao/la:
10 mar 2024, 11:39
Surreal je napisao/la:
29 feb 2024, 16:01
eh hvala momci puno, vidimo se na Grbavici, ipak ću ja neku plavu košulju obući da se uklopim :mrgreen:
Surreal je napisao/la:
03 mar 2024, 20:14
Odlična atmosfera na Grbavici, makar je bila prije nego što sam izašao, svaka čast navijačima Željezničara, vrhunska pobjeda.
Ovo sebe zove navijacem naseg kluba. Ovo i ovakvi pisu u superlativu o Varesanovicima. Ovo i ovakvi nama pisi na temi. Dokle je to otislo.
Pa kako te nije sram i stid ti si prvi životom branio zalizanog i sina mu?
nokee je napisao/la:
12 dec 2022, 14:20
Gledam i ne vjerujem. Ovo je fakat neshvatljiv potez. Ustvari kako stvari stoje ovaj je zavrno pipu skroz. Ako su otisli igraci sa vecim platama, Mirza za trenera, to je to..
Jedino sto gore ne moze biti od prve polusezone. Mislim da je ovdje Mirvic jasno dao do znanja da ga zaboli racku sta ko misli, radi po svom i ovo je pocetak njegovog kraja..
Jesam jesam. Al nije problem, malo si me pomjesao. Nisam bio za bojkote i tjt.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, FCUM, SamoDaKazeem i 67 gostiju.