Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Velež će protiv Elfsborga

Anketa je završila: 12 avg 2021, 01:02.

Proći
88
73%
Ispasti
32
27%
 
Ukupno glasova: 120

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Antipolitika3 » 20 maj 2022, 21:00

NajvecaRadosti je napisao/la:
20 maj 2022, 20:43
delko je napisao/la:
20 maj 2022, 17:42
NajvecaRadosti je napisao/la:
19 maj 2022, 18:04

Zrinjski-1 pretkolo Lige Prvaka(nisu nosioci)
Tuzla-1 pretkolo Koferencijske Lige(nisu nosioci)
Borac-1 pretkolo Koferencijske lige(nisu nosioci)

Sarajevo-2 pretkolo Koferencijske lige(nosioci)
Ili
Velez-2 pretkolo Koferencijske lige(nisu nosioci)

Za Borac nije sigurno da nismo nosioci u 1Q.. Tu sml negdje oko crte...

Srecno svima u Evropi, valjda neko prodje u grupe ove godine :)
Nisam znao.Mislio sam da se ne moze sa koefcijentom 3000 biti nosilac,bez obzira sto se radi o UECL.Ko je gledao neki dan moguce protivnike Veleza vec u drugom kolu, ako nije do tada bio,sad je sigurno svjestan da ovo nije nista slabije takmicenje od Evropske lige.

Ove godine nazalost liga nam je jako jako slaba,ocekujem da svi lete odma osim Zrinjskog koji ce valjda dogurati do grupne faze KL.Mada sve im zavisi od toga koga ce izvuci u 1.pretkolu Lige prvaka,steta sto nisu nositelji.Ako bi prosli prvo pretkolo imali bi 3 mec lopte za grupnu fazu,tj.samo jos jednu ekipu da izbace a 3 pokusaja.

Sretno svima,dizite nam malo ovaj ranking jeb.emu...
A tko ce ga dignuti?
Gledao sam jucer finale i kad netko od ozbiljnih ekipa dodje Velezu na onakvu odbranu i bokove nabit ce ih kao sto ste vi jucer trebali prvo pol.Tuzla City ima igrace koji treniraju rekreativno i tempo u nasoj ligi mogu pratiti do 60min a sad zamisli kako ce to izgledat na euro sceni.Borac je prica za sebe ,nemaju kvalitet a falit ce im i tendeciozno sudjenje iz nase lige ,ljudi su naviki dobiti 30 do 40 prekrsaja i njihove utakmice imaju tempo kao gibratalska amaterska liga ,njima dosli amateri ili nedao Bog neki profesionalci 5 golova ne gine u mrezi.
Nas ako pomazi zdrijeb mozda koeficijent dignemo ali i tu me strah nasih euro musica jer igraci sa balkana obicno ulaze u uefa natjecanja sa kompleksom manje vrijednosti a za ozbiljan rezultat u europi i nama su potrebna barem 3 ili 4 ozbiljna igraca a kako ih dovesti kad jos hibrida po Bosne nema :mrgreen:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
rishovski
Postovi: 2736
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la rishovski » 20 maj 2022, 21:15

Antipolitika3 je napisao/la:
20 maj 2022, 21:00
NajvecaRadosti je napisao/la:
20 maj 2022, 20:43
delko je napisao/la:
20 maj 2022, 17:42



Za Borac nije sigurno da nismo nosioci u 1Q.. Tu sml negdje oko crte...

Srecno svima u Evropi, valjda neko prodje u grupe ove godine :)
Nisam znao.Mislio sam da se ne moze sa koefcijentom 3000 biti nosilac,bez obzira sto se radi o UECL.Ko je gledao neki dan moguce protivnike Veleza vec u drugom kolu, ako nije do tada bio,sad je sigurno svjestan da ovo nije nista slabije takmicenje od Evropske lige.

Ove godine nazalost liga nam je jako jako slaba,ocekujem da svi lete odma osim Zrinjskog koji ce valjda dogurati do grupne faze KL.Mada sve im zavisi od toga koga ce izvuci u 1.pretkolu Lige prvaka,steta sto nisu nositelji.Ako bi prosli prvo pretkolo imali bi 3 mec lopte za grupnu fazu,tj.samo jos jednu ekipu da izbace a 3 pokusaja.

Sretno svima,dizite nam malo ovaj ranking jeb.emu...
A tko ce ga dignuti?
Gledao sam jucer finale i kad netko od ozbiljnih ekipa dodje Velezu na onakvu odbranu i bokove nabit ce ih kao sto ste vi jucer trebali prvo pol.Tuzla City ima igrace koji treniraju rekreativno i tempo u nasoj ligi mogu pratiti do 60min a sad zamisli kako ce to izgledat na euro sceni.Borac je prica za sebe ,nemaju kvalitet a falit ce im i tendeciozno sudjenje iz nase lige ,ljudi su naviki dobiti 30 do 40 prekrsaja i njihove utakmice imaju tempo kao gibratalska amaterska liga ,njima dosli amateri ili nedao Bog neki profesionalci 5 golova ne gine u mrezi.
Nas ako pomazi zdrijeb mozda koeficijent dignemo ali i tu me strah nasih euro musica jer igraci sa balkana obicno ulaze u uefa natjecanja sa kompleksom manje vrijednosti a za ozbiljan rezultat u europi i nama su potrebna barem 3 ili 4 ozbiljna igraca a kako ih dovesti kad jos hibrida po Bosne nema :mrgreen:
Pa kod Veleža sve zavisi da li ce dovesti napokon neke pristojne igrače,posebno se to odnosi na odbranu tj. štopere... A sto se tice tih prolaza po bokovima,sigurno je da Velež ne igra odbranu na isti nacin u nasoj ligi i euro utakmicama,tad se brane sa vise igraca i puno bolje djeluje... ali se desi jedan Tarik Isić i sve ti padne u vodu,tako da ne vjerujem da će mu Dudic ikad vise dati sansu u Europi... Ali najvise ce zavisit od toga ko ce doci kao pojacanje...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Mokes
Postovi: 15074
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Mokes » 21 maj 2022, 02:11

Signore je napisao/la:
19 maj 2022, 20:22
NajvecaRadosti je napisao/la:
19 maj 2022, 18:04
Signore je napisao/la:
19 maj 2022, 17:59
Kakvo je stanje s licencama za narednu sezonu? Gdje ce i koja pretkola igrati Zrinjski, Tuzla, Borac, Sarajevo, Velez?
Zrinjski-1 pretkolo Lige Prvaka(nisu nosioci)
Tuzla-1 pretkolo Koferencijske Lige(nisu nosioci)
Borac-1 pretkolo Koferencijske lige(nisu nosioci)

Sarajevo-2 pretkolo Koferencijske lige(nosioci)
Ili
Velez-2 pretkolo Koferencijske lige(nisu nosioci)
Nismo se mi razumjeli, ali sad kad citam svoj post dijelom i vidim zasto, mada bi se ja zapitao kakve veze pretkola imaju s licencama.

Pitam na kojim stadionima ce igrati :mrgreen:
Tuzla City će igrati na Grbavici. Zrinjski i Borac valjda na svojim stadionima, kao i prethodnih godina. Za Velež ne znam iskreno. Ne piše nigdje.

Licence pored ovih su dobili i Sarajevo i Željezničar,te Široki.

Mogao si se češće javljati, a ne samo jednom godišnje.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

FoSte95
Postovi: 12916
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la FoSte95 » 21 maj 2022, 14:20

Mokes je napisao/la:
21 maj 2022, 02:11
Signore je napisao/la:
19 maj 2022, 20:22
NajvecaRadosti je napisao/la:
19 maj 2022, 18:04

Zrinjski-1 pretkolo Lige Prvaka(nisu nosioci)
Tuzla-1 pretkolo Koferencijske Lige(nisu nosioci)
Borac-1 pretkolo Koferencijske lige(nisu nosioci)

Sarajevo-2 pretkolo Koferencijske lige(nosioci)
Ili
Velez-2 pretkolo Koferencijske lige(nisu nosioci)
Nismo se mi razumjeli, ali sad kad citam svoj post dijelom i vidim zasto, mada bi se ja zapitao kakve veze pretkola imaju s licencama.

Pitam na kojim stadionima ce igrati :mrgreen:
Tuzla City će igrati na Grbavici. Zrinjski i Borac valjda na svojim stadionima, kao i prethodnih godina. Za Velež ne znam iskreno. Ne piše nigdje.

Licence pored ovih su dobili i Sarajevo i Željezničar,te Široki.

Mogao si se češće javljati, a ne samo jednom godišnje.
Nzm gdje če Velež igrati, teren će sada početi a do orve im euro utakmice ima dva mjeseca
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11687
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la OnlyLeft22 » 21 maj 2022, 15:43

killafrommanilla je napisao/la:
29 jul 2021, 23:11
A STA DRUGO DA RADIM CETVRTKOM
Nastavljamo :ljepota:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

NajvecaRadosti
Postovi: 6605
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 maj 2022, 16:45

Potencijalni rivali Tuzla Cityja i Borca u prvom pretkolu su:

Dinamo Tbilisi (Gruzija), Dunajska Streda (Slovačka), Mura (Slovenija), Kukesi (Albanija), Drita (Kosovo), Ararat (Armenija), Kauno Zalgiris (Litvanija), Bala Town (Vels), Tre Penne (San Marino), St. Joseph's (Gibraltar), Crusaders (Sjeverna Irska), Pogon Szczecin (Poljska) i Lechia Gdansk (Poljska).B36 Torshavn (Farski Otoci), Petrocub (Moldavija), Liepaja (Latvija), Europa (Gibraltar), Partizani (Albanija), Breidablik (Island), HB Torshavn (Farski Otoci), Gzira United (Malta), Milsami (Moldavija), Flora Tallinn (Estonija), Shkendija (Sj. Makedonija), Spartak Trnava (Slovačka), Alashkert (Armenija), Riga (Latvija), Olimpija Ljubljana (Slovenija), KuPS (Finska), Budućnost (Crna Gora).

Potencijalni rivali Veleža u 2. pretkolu Konferencijske lige su:

CSKA Sofia (Bugarska), Suduva (Litvanija), Flora Tallinn (Estonija), Shkendija (Makedonija), Brondby (Danska), Spartak Trnava (Slovačka), Anorthosis (Kipar), Alashkert (Armenija), Riga (Latvija), Kairat (Kazahstan), AEK Larnaca (Kipar), Motherwell (Škotska), Neftchi (Azerbejdžan), Budućnost (Crna Gora), Čukarički (Srbija), Radnički Niš (Srbija), Dinamo Tbilisi (Gruzija), Dunajska Streda (Slovačka), Vaduz (Lihtenštajn), Vorskla (Ukrajina), Laci (Albanija), Aris (Grčka) i Panathinaikos (Grčka), Osijek (Hrvatska), Olimpija LJubljana (Slovenija), KuPS (Finska), Fola Esch (Luksemburg), Universitatea Craiova (Rumunija), Basel (Švicarska), Slavija Prag (Češka), Young Boys (Švicarska), AZ (Nizozemska), Basaksehir (Turska), Maccabi Tel Aviv (Izrael), Astana (Kazahstan), Molde (Norveška), FCSB (Rumunija), BATE Borisov (Bjelorusija), Rijeka (Hrvatska), Royal Antwerp (Belgija), Hapoel Be'er Sheva (Izrael), Sparta Prag (Češka), MOL Fehervar (Mađarska), Wolfsberger (Austrija), Vitoria Guimaraes (Portugal).

Žrijeb prvog pretkola na rasporedu je 14., a drugog pretkola 15. juna.

Prvi mečevi prvog pretkola predviđeni su za 7. juli, a revanši sedam dana kasnije.

Utakmice drugog pretkola igraju se 21. i 28. jula.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
DamirT
Postovi: 15721
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la DamirT » 21 maj 2022, 17:29

Imaju City i Borac jako lijepih protivnika gdje bi imali dosta dobre sanse za prolaz.S druge strane,Velez jako tesko ce proci do treceg pretkola,ali kad se sjetim AEK-a,sve je moguce.Sve u svemu,sretno svima da nam povecaju koeficijent :bih:
Zar Borac nije trebao biti nositelj u prvom pretkolu?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

nekoIzMostara
Postovi: 4262
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la nekoIzMostara » 21 maj 2022, 17:59

DamirT je napisao/la:
21 maj 2022, 17:29
Imaju City i Borac jako lijepih protivnika gdje bi imali dosta dobre sanse za prolaz.S druge strane,Velez jako tesko ce proci do treceg pretkola,ali kad se sjetim AEK-a,sve je moguce.Sve u svemu,sretno svima da nam povecaju koeficijent :bih:
Zar Borac nije trebao biti nositelj u prvom pretkolu?
I u drugom pretkolu ima timova sa kojima se moze igrati biti, koji nksu bauk. Naravno ima timova koje treba izbkeci tipa Panatanaikos, Basel i slicni, ali ima i drugih gdje ne bi bili totalni autsajderi. Isto vazi i za prvo pretkolo gdje su TC i Borac.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

bosvastarigrad
Postovi: 464
Pridružen/a: 06 apr 2021, 16:22
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la bosvastarigrad » 22 maj 2022, 12:27

NajvecaRadosti je napisao/la:
21 maj 2022, 16:45
Potencijalni rivali Tuzla Cityja i Borca u prvom pretkolu su:

Dinamo Tbilisi (Gruzija), Dunajska Streda (Slovačka), Mura (Slovenija), Kukesi (Albanija), Drita (Kosovo), Ararat (Armenija), Kauno Zalgiris (Litvanija), Bala Town (Vels), Tre Penne (San Marino), St. Joseph's (Gibraltar), Crusaders (Sjeverna Irska), Pogon Szczecin (Poljska) i Lechia Gdansk (Poljska).B36 Torshavn (Farski Otoci), Petrocub (Moldavija), Liepaja (Latvija), Europa (Gibraltar), Partizani (Albanija), Breidablik (Island), HB Torshavn (Farski Otoci), Gzira United (Malta), Milsami (Moldavija), Flora Tallinn (Estonija), Shkendija (Sj. Makedonija), Spartak Trnava (Slovačka), Alashkert (Armenija), Riga (Latvija), Olimpija Ljubljana (Slovenija), KuPS (Finska), Budućnost (Crna Gora).


Borac aBd ispada od Albanaca :kafa:

Avatar
rishovski
Postovi: 2736
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la rishovski » 22 maj 2022, 17:10

Samo se nadam da će Velež raskinut ugovor s Isićem,ono ne bih ponovo volio da vidim...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

zaostrog
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la zaostrog » 23 maj 2022, 13:51

Ja najviše nade polažem u Zrinjski. Nadam se da će ostati na okupu, čak se pojačati, da će Sergej biti tu, i onda mogu najdalje od naših klubova ikad. No, preliminarna analiza:

Zrinjski: Ni protiv koga u 1. pretkolu nisu bez šansi. Najgori protivnici su Cluj, Malmo, Ludogorets, Fenecvaros i Bodo/Glimt. Najpoželjniji protivnik je svakako Lincoln ili TNS, a dosta dobre šanse postoje i kontra Shamrocka, Zalgirisa ili Dudelangea. Maribor, Slovan i HJK su ekipe gdje je otprilike 50:50. Ako ispadnu, trebaju baš biti baksuzi pa u ECL naletiti odmah na nekoga teškog.

Velež: Nije baš zgodno što odmah počinju iz 2. pretkola, zbog njih sami, odnosno činjenice da neće uzeti pare iz 1. pretkola (iako većina medija to ne shvata). Većina protivnika je gadna. Dobre opcije su: Laci, KuPS, Flora, Riga, Alashkert i još par takvih. Naravno, ima i ekipa poput Olimpije, Fole Esch, Dinamo Tbilisija, Suduve i sl., koje su tu negdje, egal.

Tuzla i Borac: Slična priča kao za Velež u 2. pretkolu, mada daj Bože da iko tamo dogura, znajući ovakve ekipe. Većina klubova koje mogu izvući su smiješni, a najgori su: Pogon, Lechia, Spartak Trnava, DAC, Dinamo Tbilisi, te pomalo ovi Balkanci.

Avatar
Balorda
Postovi: 3808
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Balorda » 23 maj 2022, 13:56

zaostrog je napisao/la:
23 maj 2022, 13:51

Velež: Nije baš zgodno što odmah počinju iz 2. pretkola, zbog njih sami, odnosno činjenice da neće uzeti pare iz 1. pretkola (iako većina medija to ne shvata).
Pogrešno. Ukupan novac koji se zaradi, zaradi se na osnovu prekola do kojeg dođeš, tako da nećemo "izgubiti" novac iz prvog pretkola. I da smo prošli prvo pretkolo, te nakon toga ispali u drugom, zaradili bi cca 900k KM. Ovako nećemo igrati prvo pretkolo, i ako ispadnemo odmah, svejedno ćemo zaraditi cca 900k KM.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
VR6_LION
Postovi: 247
Pridružen/a: 23 avg 2009, 13:15
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la VR6_LION » 23 maj 2022, 14:53

zaostrog je napisao/la:
23 maj 2022, 13:51
Ja najviše nade polažem u Zrinjski. Nadam se da će ostati na okupu, čak se pojačati, da će Sergej biti tu, i onda mogu najdalje od naših klubova ikad. No, preliminarna analiza:

Zrinjski: Ni protiv koga u 1. pretkolu nisu bez šansi. Najgori protivnici su Cluj, Malmo, Ludogorets, Fenecvaros i Bodo/Glimt. Najpoželjniji protivnik je svakako Lincoln ili TNS, a dosta dobre šanse postoje i kontra Shamrocka, Zalgirisa ili Dudelangea. Maribor, Slovan i HJK su ekipe gdje je otprilike 50:50. Ako ispadnu, trebaju baš biti baksuzi pa u ECL naletiti odmah na nekoga teškog.

Velež: Nije baš zgodno što odmah počinju iz 2. pretkola, zbog njih sami, odnosno činjenice da neće uzeti pare iz 1. pretkola (iako većina medija to ne shvata). Većina protivnika je gadna. Dobre opcije su: Laci, KuPS, Flora, Riga, Alashkert i još par takvih. Naravno, ima i ekipa poput Olimpije, Fole Esch, Dinamo Tbilisija, Suduve i sl., koje su tu negdje, egal.

Tuzla i Borac: Slična priča kao za Velež u 2. pretkolu, mada daj Bože da iko tamo dogura, znajući ovakve ekipe. Većina klubova koje mogu izvući su smiješni, a najgori su: Pogon, Lechia, Spartak Trnava, DAC, Dinamo Tbilisi, te pomalo ovi Balkanci.
Svinjski nije nas sve dok ima prefix HŠK

zaostrog
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la zaostrog » 23 maj 2022, 15:47

Ne znam fakat u kojem ste tonu i je li rasprava s neke druge teme, a i ne vidim problem da ljudi imaju HŠK u nazivu. Klub osnovali Hrvati, šta je frka da je HŠK? Nametanje Hrvatima da nisu Hrvati i bunjenje protiv toga je glupost. Hrvati iz BiH, skroz ok.

@Lajger, je li to pokušaj nekakvog izazivanja, provociranja ili šta? :D Vazda sam cijenio Zrinjski, ok klub. Među navijačima ima svega, ali svakako sam se vazda radovao njihovim uspjesima u Evropi. Kad budemo međusobno igrali u ligi, biće derbi kao i vazda, navijam da gube i to je to :D Iako nije tema, kao i vazda, klubovima za koje ti navijaš želim da ne dođu živi na odredišta, gdje god budu igrali.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Signore » 23 maj 2022, 17:02

Mokes je napisao/la:
21 maj 2022, 02:11

Mogao si se češće javljati, a ne samo jednom godišnje.
Popravit cu se :mrgreen:

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5456
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Antipolitika3 » 23 maj 2022, 17:14

zaostrog je napisao/la:
23 maj 2022, 15:47
Ne znam fakat u kojem ste tonu i je li rasprava s neke druge teme, a i ne vidim problem da ljudi imaju HŠK u nazivu. Klub osnovali Hrvati, šta je frka da je HŠK? Nametanje Hrvatima da nisu Hrvati i bunjenje protiv toga je glupost. Hrvati iz BiH, skroz ok.

@Lajger, je li to pokušaj nekakvog izazivanja, provociranja ili šta? :D Vazda sam cijenio Zrinjski, ok klub. Među navijačima ima svega, ali svakako sam se vazda radovao njihovim uspjesima u Evropi. Kad budemo međusobno igrali u ligi, biće derbi kao i vazda, navijam da gube i to je to :D Iako nije tema, kao i vazda, klubovima za koje ti navijaš želim da ne dođu živi na odredišta, gdje god budu igrali.
Samo takvim razmisljanjem mozemo naprijed . :thumbup:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Drape » 23 maj 2022, 18:29

Poslije Aeka i Sarajeva nijedna ekipa neće željeti da penali odlučuju protiv Veleža. Bogdanović im za pet minuta posla obezbjedi 50% budžeta.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2120
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 maj 2022, 21:52

Ima ovdje protivnika protiv kojih imamo neke šanse, barem nećemo biti unaprijed otpisani.
U dvije utakmice se mozda bude moglo i napraviti nesto, vidjet ćemo 14. juna.

Pirke
Postovi: 3778
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Pirke » 31 maj 2022, 15:28

Antipolitika3 je napisao/la:
23 maj 2022, 17:14
zaostrog je napisao/la:
23 maj 2022, 15:47
Ne znam fakat u kojem ste tonu i je li rasprava s neke druge teme, a i ne vidim problem da ljudi imaju HŠK u nazivu. Klub osnovali Hrvati, šta je frka da je HŠK? Nametanje Hrvatima da nisu Hrvati i bunjenje protiv toga je glupost. Hrvati iz BiH, skroz ok.

@Lajger, je li to pokušaj nekakvog izazivanja, provociranja ili šta? :D Vazda sam cijenio Zrinjski, ok klub. Među navijačima ima svega, ali svakako sam se vazda radovao njihovim uspjesima u Evropi. Kad budemo međusobno igrali u ligi, biće derbi kao i vazda, navijam da gube i to je to :D Iako nije tema, kao i vazda, klubovima za koje ti navijaš želim da ne dođu živi na odredišta, gdje god budu igrali.
Samo takvim razmisljanjem mozemo naprijed . :thumbup:
Realno. Ja cu vas mrziti iz ociglednih razloga, ali najvaznije je da ste solidan klub koji Mostarskoj djeci pruza neku buducnost. Dva solidna mostarska premijerligasa je dobro za cjeli grad.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2120
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 09 jun 2022, 22:16

Gledam ove potencijalne ptotivnike za TC u prvom pretkolu i ako budu manje regionalne grupe pri izvlačenju nisam baš optimista.
Ako ipak budu svi uključeni u izvlačenje možemo de nadati sreći da dobijemo ravnopravnog protivnika.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Grk1234, ZauvijekSamoVelez i 13 gostiju.