FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
hazarder
Postovi: 1594
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 26 jun 2024, 14:16

Čuj Ljukovac u GOŠK-u. Pa zar nije mogao iz Basaksehira nešto bolje ubost jebte... :crazy:

jurisicduska
Postovi: 4781
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 26 jun 2024, 14:19

hazarder je napisao/la:
26 jun 2024, 14:16
Čuj Ljukovac u GOŠK-u. Pa zar nije mogao iz Basaksehira nešto bolje ubost jebte... :crazy:
On nije potpisao za Basaksehir nego za Basaksehir U19, i u tom U19 nije imao niti jedan nastup. Dakle suhi kvalitet, dobro je i Gošk našao.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Lucas
Postovi: 3420
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 26 jun 2024, 14:24

hazarder je napisao/la:
26 jun 2024, 14:16
Čuj Ljukovac u GOŠK-u. Pa zar nije mogao iz Basaksehira nešto bolje ubost jebte... :crazy:
Zubanović mu je menadžer, čudi me da ga nije mogao u nekog turskog drugoligaša uvaliti na psoudbu. Ali da za U19 tim Basaksehira nema ni jedan jedini nastup, to mi baš nije jasno.

Avatar
belosevic23
Postovi: 1018
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 26 jun 2024, 15:06

jurisicduska je napisao/la:
26 jun 2024, 14:19
hazarder je napisao/la:
26 jun 2024, 14:16
Čuj Ljukovac u GOŠK-u. Pa zar nije mogao iz Basaksehira nešto bolje ubost jebte... :crazy:
On nije potpisao za Basaksehir nego za Basaksehir U19, i u tom U19 nije imao niti jedan nastup. Dakle suhi kvalitet, dobro je i Gošk našao.
ma sve veliki talenti i igrači..jedino Cimirot sto je uspio na evropskom nivou..ostalo sve okaci macku o rep. Druge turske lige, probe ovakve, onakve, malo jaci menadzer sve i jednom tom mladom igracu moze sredit izlet u tursku u neki klub..

Avatar
Aduka87
Postovi: 9367
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 26 jun 2024, 15:08

belosevic23 je napisao/la:
26 jun 2024, 15:06
jurisicduska je napisao/la:
26 jun 2024, 14:19
hazarder je napisao/la:
26 jun 2024, 14:16
Čuj Ljukovac u GOŠK-u. Pa zar nije mogao iz Basaksehira nešto bolje ubost jebte... :crazy:
On nije potpisao za Basaksehir nego za Basaksehir U19, i u tom U19 nije imao niti jedan nastup. Dakle suhi kvalitet, dobro je i Gošk našao.
ma sve veliki talenti i igrači..jedino Cimirot sto je uspio na evropskom nivou..ostalo sve okaci macku o rep. Druge turske lige, probe ovakve, onakve, malo jaci menadzer sve i jednom tom mladom igracu moze sredit izlet u tursku u neki klub..
I Vladan.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
donDondon
Postovi: 3938
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 26 jun 2024, 15:10

kako nam izgleda prva postava
ako buljubasic bude igrao to ce biti i jedini potencijalni reprezentativac u klubu ?
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5953
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 26 jun 2024, 15:14

Forum je procjenio da pojacanja koja su dosla nisu pojacanja vec fule. Naravno donijet je zakljucak na osnovu cv igraca i gdje su igrali..

Tatar rahmanovic said sa 93 kg

Ahmetovic (iz penzije)sa 101 kg vracen u slobodu dodao kod nas cinimi se da je imao 33 godine

Pidro iz visocke posne
Vladen kovacevic iz mrkonjic grada
Zrinjski ramic i onaj mali iz olova (juniori)
Borac iz laktasa 3 liga rs vratio malo sa posudbe najbolji im igrac

Jakir dobeo 70% igraca iz druge hrvaske lige

Hamza Olveira ( najbolja dva igraca kige pa sta ako je taj mali dosao da uz njih uci mozda bude poslan na posudbu kao sto je gulashvili)


Hajduk doveo onog tipa iz modrice covjek bio presto da se bavi sporto poceo na pumpi da radi


Covjek postavio pitanje sta bi bilo da ti trener ode 2 sata prije pocetka priprema bez najave bez ista ( pa to u limoradu se nije desavalo) kakav je to ugovor ako trener ode samovoljno 5 do 12

Dogovoris trenera sve zavrseno i onda covjek kad dobije sve na papiru kaze necu ja ovo nismo se ovako dogovorili, 10 dana pred utakmicu.. onda se pocne pisat kako smo mi elik klub kako se to desava velezu jer pravi stadion. Kakve veze ima stadion sa printanjem ugovora dogovaranje istog, ili sa tim da ti trener ode 2 sata pred pocetak ugovora. To je do ADMINISTRACIJE, neorganizovanist lezbace rade ili **** itd itd..

Sdp i nasa stranka vode opstinu centar 22 godine od 30 nisu bili ustanju nadkrit jednu tribinu, kao sto neko kaze kosevo poske rata je bilo old trafird za sve klubove sad stadion u naj losijem izdanju..

25miliona km za 45 godina za rentanje stadiona je puno..


Kaze ja im reko napisite, zasto nisi kralju ulozio 4 m km u stadion (1 milion godisnje) ili za 22 godine koliko ste na vlasti zasto niste mogli ulozit 1 m km godisnje sad bi stadion imo cat 4 i nije problem rentaj te nam stadion za 200-300 k km godisnje 20 k km po utakmici np..

A u vlasti su i u opstini kantonu federaci i drzavi, ulizili 500 k km i nesto prica..


Ako nista morali su odrzavat stadion po minimalnim standardima koje UEFA trazi za igranje Uefa takmicenju. AKO NISTA I AKO RADI NICEKAG RADI FUDBALSKOG KLUBA SARAJEVO..


Velez zivi i pravi stadion striktno i izricito od politike

Lucas
Postovi: 3420
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 26 jun 2024, 15:18

donDondon je napisao/la:
26 jun 2024, 15:10
kako nam izgleda prva postava
ako buljubasic bude igrao to ce biti i jedini potencijalni reprezentativac u klubu ?
Samo da Zekić odmah iskristališe tih nekih prvih 11, u bilo kojoj formaciji, da previše ne eksperimentiše i ne izmišlja podzemne vode, a na stranici Osijeka su pisali da je znao to raditi. Najbolji primjer sta znaci stalno rotiranje i eksperimentisanje je Srbija, tri utakmice na Euru, Piksi u svakoj nešto mijenjao, tumbao..... to je bio genocid za oči, u 270 minuta na Euru nisu jednu poštenu šansu stvorili.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9862
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 26 jun 2024, 15:19

donDondon je napisao/la:
26 jun 2024, 15:10
kako nam izgleda prva postava
ako buljubasic bude igrao to ce biti i jedini potencijalni reprezentativac u klubu ?
Ma teško je još ikakve sastave praviti, po svemu sudeći tek sad za nas kreće prelazni rok kako treba.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
hazarder
Postovi: 1594
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 26 jun 2024, 15:29

Mene najviše odbrana brine, ne znam na šta će ličit ovaj novi golman, a i pored njega nemamo lijevog bočnog a ni bar jednog top stopera. Od ovih 15 veznih što imamo valjda se može naći kombinacija neka da radi a napadom sam zadovoljan.

Trenbolon
Postovi: 253
Pridružen/a: 17 avg 2021, 15:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Trenbolon » 26 jun 2024, 15:30

Raja....nama da nisu dosli nikakvi igraci imali bi dobru ekipu....tako da....dobro ce to biti

Riki10HZ
Postovi: 339
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 26 jun 2024, 15:30

Pitar6785 je napisao/la:
26 jun 2024, 15:14
Forum je procjenio da pojacanja koja su dosla nisu pojacanja vec fule. Naravno donijet je zakljucak na osnovu cv igraca i gdje su igrali..

Tatar rahmanovic said sa 93 kg

Ahmetovic (iz penzije)sa 101 kg vracen u slobodu dodao kod nas cinimi se da je imao 33 godine

Pidro iz visocke posne
Vladen kovacevic iz mrkonjic grada
Zrinjski ramic i onaj mali iz olova (juniori)
Borac iz laktasa 3 liga rs vratio malo sa posudbe najbolji im igrac

Jakir dobeo 70% igraca iz druge hrvaske lige

Hamza Olveira ( najbolja dva igraca kige pa sta ako je taj mali dosao da uz njih uci mozda bude poslan na posudbu kao sto je gulashvili)


Hajduk doveo onog tipa iz modrice covjek bio presto da se bavi sporto poceo na pumpi da radi


Covjek postavio pitanje sta bi bilo da ti trener ode 2 sata prije pocetka priprema bez najave bez ista ( pa to u limoradu se nije desavalo) kakav je to ugovor ako trener ode samovoljno 5 do 12

Dogovoris trenera sve zavrseno i onda covjek kad dobije sve na papiru kaze necu ja ovo nismo se ovako dogovorili, 10 dana pred utakmicu.. onda se pocne pisat kako smo mi elik klub kako se to desava velezu jer pravi stadion. Kakve veze ima stadion sa printanjem ugovora dogovaranje istog, ili sa tim da ti trener ode 2 sata pred pocetak ugovora. To je do ADMINISTRACIJE, neorganizovanist lezbace rade ili **** itd itd..

Sdp i nasa stranka vode opstinu centar 22 godine od 30 nisu bili ustanju nadkrit jednu tribinu, kao sto neko kaze kosevo poske rata je bilo old trafird za sve klubove sad stadion u naj losijem izdanju..

25miliona km za 45 godina za rentanje stadiona je puno..


Kaze ja im reko napisite, zasto nisi kralju ulozio 4 m km u stadion (1 milion godisnje) ili za 22 godine koliko ste na vlasti zasto niste mogli ulozit 1 m km godisnje sad bi stadion imo cat 4 i nije problem rentaj te nam stadion za 200-300 k km godisnje 20 k km po utakmici np..

A u vlasti su i u opstini kantonu federaci i drzavi, ulizili 500 k km i nesto prica..


Ako nista morali su odrzavat stadion po minimalnim standardima koje UEFA trazi za igranje Uefa takmicenju. AKO NISTA I AKO RADI NICEKAG RADI FUDBALSKOG KLUBA SARAJEVO..


Velez zivi i pravi stadion striktno i izricito od politike
Bravo za komentar majstore!! Ma mi najgori navijaci po ko zna koji put se obistinilo ba. Pa mi ne znamo popljuvat Srdjana Mandica koji se pravi postrnjacina preko nasih ledja dok drugi grade od politike i rade sta zele. Mogu s nama sta hoce skontali da smo truba navijaci koji ne mogu 20 KM izdvojit al nesto im nista ne valja. Danas price po ulici ooet pranje para u FKS... Ccc kakvi smo mi indijanci mog mi oca sta je ovo ba gujuj jbm ti fudbal i sve zgadise nam... Svaka cast normalnoj raji koja dodje bodri i kad je lose i vjeruje u sve i ako treba uputi kditiku ali zna se gdje i kome... Da pljujemo Nacelnika lopova ovolilo ko ljude unutar kluba do sad bi izgradili 2 stadiona!!!

spezial
Postovi: 3715
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 26 jun 2024, 15:42

Surreal je napisao/la:
26 jun 2024, 13:22
Hiljadu puta objasnio, ali džabe kad je neko glup i kad vadi stvari iz konteksta. Taj dan sam prvi put otišao na Grbavicu, bio sa drugaricom i pitanje je bilo da li ću imati neku neugodu ili opasnost budući da sam na njihovoj tribini (odatle i govor o plavoj košulji). Nakon onako loše predstave i razočaranja je došao ironični komentar o njihovoj pobjedi, a atmosfera je bila odlična iza tog stojim.

Od 2018. god na forumu, to se lahko provjeri, nijedan post nisam napisao na njihovoj temi, pratim svaki detalj koji se tiče mog kluba, jer ovo je moj klub isto koliko je i Kenanov, Hersonov i ovima koji nisu "plave fekalije". Nebitno iz kog bio grada ili države, ako se identificiraš sa klubom po meni isto vrijediš. Jasno da sam zbog viška vremena pretjerivao sa postovima i zayebancijom, ali ovo je forum valjda.

Stvarno na svaki moj post se vežu ljudi kojima sam na listi gnjavatora, znači ni ne pročitaju, ali tu su da popljuju. Nije problem, neću više zagađivati temu :salut:
slika

U skladu sa svojim mogućnostima uvijek podrška klubu i grupi. Nije svima isto.
Peace! U stilu @IsmirMirvic Okay, hvala na ugodnom druženju.
Sta se bolan pravdas, ne mozes valjati, ovdje su ti sve opasni momci, koji nase sugradjane s grbavice zovu cetnicima i ismijavaju se s paljenjem grbavice i reintegracijom. I treba se sprdati s klubom, kad se moze mirvic sprdati imenovanjem nesposobnih glupaca na rukovodece pozicije, smijes i ti reci cinjenicu da je na grbavici dobra atmosfera. Pametan si momak, pismen, ne obracaj paznju na gluposti i deri po svom

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2708
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 26 jun 2024, 15:52

Morpheus je napisao/la:
26 jun 2024, 12:26
TurkishAirlines je napisao/la:
26 jun 2024, 11:25
Nasi zaboravili da 4 kluba ispadaju u novoj sezoni.
Ja, i?
Samo sex, droga i Nemanja Mirvic :bih:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Hz1946
Postovi: 281
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 26 jun 2024, 15:57

Ali čuj Nemanja Mirvić... kakvi pacijenti sve ovdje pišu :crazy:

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4187
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 26 jun 2024, 16:01

Hz1946 je napisao/la:
26 jun 2024, 15:57
Ali čuj Nemanja Mirvić... kakvi pacijenti sve ovdje pišu :crazy:
bilde samo takav... predvodnik. Gledaj kompleska , nema dana da Mirvica ne spominje. To su oni sto bi nas u kantonu gledali da kanticari mogu do 4og mjesta
- 1 9 4 6 -

Hz1946
Postovi: 281
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 26 jun 2024, 16:09

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
26 jun 2024, 16:01
Hz1946 je napisao/la:
26 jun 2024, 15:57
Ali čuj Nemanja Mirvić... kakvi pacijenti sve ovdje pišu :crazy:
bilde samo takav... predvodnik. Gledaj kompleska , nema dana da Mirvica ne spominje. To su oni sto bi nas u kantonu gledali da kanticari mogu do 4og mjesta
U prosjeku 10 postova dnevno stavi i svaki što pročitaš te ubije u pojam koliko gluposti piše ali kad nema da se reguliše davno bi on ban dobio, ja ću 100 puta ponoviti to što ne spominjem Ismira ili ostale iz uprave u svakom postu ne znači da volim to što rade i da sam sretan sa ovim ali jarane forum na ovom jadnom portalu misliš da nekoga tuki boli što ti pišeš protiv njih pa ohladi malo odmori dok je pauza svega ti

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4187
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 26 jun 2024, 16:11

Hz1946 je napisao/la:
26 jun 2024, 16:09
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
26 jun 2024, 16:01
Hz1946 je napisao/la:
26 jun 2024, 15:57
Ali čuj Nemanja Mirvić... kakvi pacijenti sve ovdje pišu :crazy:
bilde samo takav... predvodnik. Gledaj kompleska , nema dana da Mirvica ne spominje. To su oni sto bi nas u kantonu gledali da kanticari mogu do 4og mjesta
U prosjeku 10 postova dnevno stavi i svaki što pročitaš te ubije u pojam koliko gluposti piše ali kad nema da se reguliše davno bi on ban dobio, ja ću 100 puta ponoviti to što ne spominjem Ismira ili ostale iz uprave u svakom postu ne znači da volim to što rade i da sam sretan sa ovim ali jarane forum na ovom jadnom portalu misliš da nekoga tuki boli što ti pišeš protiv njih pa ohladi malo odmori dok je pauza svega ti
to ili ono nije navijac Sarajeva.. da jeste ohladio bi i odmorio i pustio da se situacija malo raspetlja. Da vidimo jednu pripremnu itd itd..
- 1 9 4 6 -

Avatar
brojjedan
Postovi: 409
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 26 jun 2024, 16:14



Od 39 minute tema stadion i Mirva i njegove zene. Najnovije...

Hz1946
Postovi: 281
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 26 jun 2024, 16:22

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
26 jun 2024, 16:11
Hz1946 je napisao/la:
26 jun 2024, 16:09
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
26 jun 2024, 16:01


bilde samo takav... predvodnik. Gledaj kompleska , nema dana da Mirvica ne spominje. To su oni sto bi nas u kantonu gledali da kanticari mogu do 4og mjesta
U prosjeku 10 postova dnevno stavi i svaki što pročitaš te ubije u pojam koliko gluposti piše ali kad nema da se reguliše davno bi on ban dobio, ja ću 100 puta ponoviti to što ne spominjem Ismira ili ostale iz uprave u svakom postu ne znači da volim to što rade i da sam sretan sa ovim ali jarane forum na ovom jadnom portalu misliš da nekoga tuki boli što ti pišeš protiv njih pa ohladi malo odmori dok je pauza svega ti
to ili ono nije navijac Sarajeva.. da jeste ohladio bi i odmorio i pustio da se situacija malo raspetlja. Da vidimo jednu pripremnu itd itd..
Ne znam šta je jadnije da je naš a samo se.re ili da nije naš i na ovo troši svoje vrijeme kao da ja sada napravim novi račun i strumfovima tamo pišem pa ne bi nema tih para :rol:

Novi trener novi igrači može biti bolje a može i gore, odraditi pripreme ide onda Evropa pa liga, ako ne valja pljuvati će se sa razlogom kao i uvijek isto tako ako krene dobro ide optimizam i prozivanje duple isto kao što smo znali ali prvo sačekati da vidimo na koju stranu više naginje :D

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: guadalupe, PeppermintSA, Velaxsa i 50 gostiju.