FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

obrijanopile
Postovi: 729
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 29 jun 2024, 19:24

Dadox je napisao/la:
29 jun 2024, 19:19
Zutti je napisao/la:
29 jun 2024, 19:16
Dadox je napisao/la:
29 jun 2024, 19:13

I Velež ih dobije 😂
S kojom ekipom je Shakhtar izašao protiv Veleža? Je li sa najjačom (izuzimajući reprezentativce koji nisu tu) kao danas?
Nisra losijom, mislim da im je cak generalka sa Velezom bila
Ja, i
Evo i oni tebe selame!

10.Skoro
Postovi: 825
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 10.Skoro » 29 jun 2024, 19:24

Tanko je ovo bez obzira na sve. Fali nam plejmejker. Nismo igrali u najjačem sastavu ni jučer ni danas ali i da jesmo ne bi se proslavili protiv Shaktara. Uglavnom ne treba pred ovu ekipu stavljati nikakve imperative realnost je borba za evropu. Po meni zeljo ima bolje igrače u sredini od nas. To nam je najslabiji dio ekipe.
Mi nikada odustati necemo...

Avatar
Zutti
Postovi: 1233
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 29 jun 2024, 19:25

Rezultat kao rezultat manje bitan. Shakhtar je ozbiljna ekipa, mi smo realno qarina. Prvo poluvrijeme očekivano užasno. Jednostavno igraju amateri poput Eldara i Matanovića. Iz prvog poluvremena jedino Renan odskakao, baš se vidi da je za 2 klase iznad njih. Dura na lijevom štoperu bolji nego prirodni štoper Jović. Protiv jačih ekipa ne može, ali protiv lošijih, bez problema. Po hiljaditi put, Rogić ne može i ne smije biti golman Sarajeva. Lik ne izgleda kao fudbaler.
Drugo poluvrijeme okej, imala se ova šansa na kraju, onako relativno okej izgledali. Renan golčina iz slobodnjaka, majstor. Đorđević opet djeluje okej. Mali Hamzić ponovo fino odigrao. Kasnije se uveli Nurković i Tiro, momci oko kojih je prenapuhano sve, al okej, pripreme su, nek igraju. Jedino što stvarno bode oči je današnja igra bez neke prevelike borbe. Da li je do umora ili qurcobolje, to je pitanje. Zanimljiv i kriteriji suđenja, blago navlačenje njima, izmišljen penal, al dobro je, nek se momci navikavaju na takav kriteriji :rol:
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9852
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 29 jun 2024, 19:26

Dadox je napisao/la:
29 jun 2024, 19:19
Zutti je napisao/la:
29 jun 2024, 19:16
Dadox je napisao/la:
29 jun 2024, 19:13

I Velež ih dobije 😂
S kojom ekipom je Shakhtar izašao protiv Veleža? Je li sa najjačom (izuzimajući reprezentativce koji nisu tu) kao danas?
Nisra losijom, mislim da im je cak generalka sa Velezom bila
i?
Došla liga, 6 utakmica zaredom u ligi bez pobjede bili nakon te čuvene pobjede protiv Shakhtara.
Eto toliko su veliko mjerilo ove pripremne utakmice.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Madafaka
Postovi: 3322
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 29 jun 2024, 19:29

Što prije dovesti kvalitetnog stopera, desetku i lijevog beka.
Zadnja izmjena: Madafaka, dana/u 29 jun 2024, 19:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23322
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 29 jun 2024, 19:29

Suma sumaru fali lijevi wing bek,s obzirom da vidimo da se kroz pripremne Kyeremeh tu forsira i fakticki sem Durakovica tu nema niko,ovaj iz Srbije se gura na stopera evidentno je da u formaciji sa 3 nazad on nemoze na beka... Desetka takodjer neka malo pokretnije bi odlicno legla,stopera na papiru imamo 5/6 ali mislim da bi jedan klasni tu morao se dovesti,Mujkic moze na posudbu negdje u PL da sazrije.Ostalo je dobro popunjeno.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

insimadop
Postovi: 62
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 29 jun 2024, 19:30

Drugo poluvrijeme neloše, Renan majstorija, jedna prečka ne znam ko je pogodio i šansa na kraju

Naša odbrana nije mogla stići i čuvati njihova 2-3-4 tamnoputa igrača koja su predvodila napad
Primljen gol iz izmišljenog penala te visokog pressinga koji ne znamo izdržati jer nam je odbrana katastrofa, kao i njihova poveznica sa veznim redom u tim situacijama

Đorđević će mnogima začepiti usta, trči, razigrava, šalje lopte kroz linije, strašan centaršut, ako nastavi kao ove dvije, sigurno prvi izbor uz Buljubašića

Kyeremeh :salut: :salut: :salut:

Dadox
Postovi: 1173
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 29 jun 2024, 19:30

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
29 jun 2024, 19:26
Dadox je napisao/la:
29 jun 2024, 19:19
Zutti je napisao/la:
29 jun 2024, 19:16


S kojom ekipom je Shakhtar izašao protiv Veleža? Je li sa najjačom (izuzimajući reprezentativce koji nisu tu) kao danas?
Nisra losijom, mislim da im je cak generalka sa Velezom bila
i?
Došla liga, 6 utakmica zaredom u ligi bez pobjede bili nakon te čuvene pobjede protiv Shakhtara.
Eto toliko su veliko mjerilo ove pripremne utakmice.
Pa bas o tome pricam, mi prije tekme skinemo gace i cekamo koliko razlike cemo izgubiti, a takav Velez je dobio tu ekipu, naravno da bi ih naguzio Šahtar da je trebalo, ali eto bar u prijateljskoj kad i jaci protivnici kalkulišu, volio bih neki skalp da se uzme protiv jacih ekipa, cisto to je poenta

bvsic
Postovi: 224
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 29 jun 2024, 19:31

Zutti je napisao/la:
29 jun 2024, 19:25
Rezultat kao rezultat manje bitan. Shakhtar je ozbiljna ekipa, mi smo realno qarina. Prvo poluvrijeme očekivano užasno. Jednostavno igraju amateri poput Eldara i Matanovića. Iz prvog poluvremena jedino Renan odskakao, baš se vidi da je za 2 klase iznad njih. Dura na lijevom štoperu bolji nego prirodni štoper Jović. Protiv jačih ekipa ne može, ali protiv lošijih, bez problema. Po hiljaditi put, Rogić ne može i ne smije biti golman Sarajeva. Lik ne izgleda kao fudbaler.
Drugo poluvrijeme okej, imala se ova šansa na kraju, onako relativno okej izgledali. Renan golčina iz slobodnjaka, majstor. Đorđević opet djeluje okej. Mali Hamzić ponovo fino odigrao. Kasnije se uveli Nurković i Tiro, momci oko kojih je prenapuhano sve, al okej, pripreme su, nek igraju. Jedino što stvarno bode oči je današnja igra bez neke prevelike borbe. Da li je do umora ili qurcobolje, to je pitanje. Zanimljiv i kriteriji suđenja, blago navlačenje njima, izmišljen penal, al dobro je, nek se momci navikavaju na takav kriteriji :rol:
Mislim da prvo poluvrijeme stavlja da vidi na koga moze bar malo racunati, a matanovic i mehmedovic kriminalni

Rogic mislim da nije ni za rezervnog golmana, vjerovatno ima dobru i platu, nista nije bolji od musije koji nema nikakvu vala

Na ovaj vezni red iz drugog poluvremena kad dodamo buljubasica i mustafica dosta ce to bolje bit.

Zao mi je samo sto ne vidimo od Rokova ima li ista, iako mi se cini igra nogom katarstofalna.

mosarajvosa83
Postovi: 5501
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 jun 2024, 19:31

Matanovic i Mehmedovic nebi trebali biti ni na klupi,ova tekma nije mjerilo jer igras koliko ti dozvole ali opet su nikakvi.

boki86
Postovi: 2593
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 29 jun 2024, 19:31

Rezultat je nebitan, isto kao i juce. Neka rade na taktickim zamislima, da imamo neke automatizme i uklanjanju gresaka. Ovako ce najbolje vidjeti gdje skripi

Antikloc
Postovi: 2734
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 29 jun 2024, 19:34

Ja se nadam da je Zeka nesto izvukao i skontao iz ovoga,ja moram priznati nisam puno. Nista sto se nije znalo.
No,ove utakmice sa Sahtjarom puno govore o nama. Iz godine u godinu isto. Mi smo totalni autsajderi naspram njih,poluamateri protiv fudbalera,Davidi protiv Golijata,bez ikakve sanse. Apsolutno stojimo ukopani u mjestu godinama. To nam eksplicitno govori koliko je Mirvahova 'new era' laz i i ubleha .
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5360
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 29 jun 2024, 19:34

Pa igrali smo bez hamze, mirze i muhameda
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8353
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 29 jun 2024, 19:38

Shakhtar je druga dimenzija za nas i ovakve utakmice više štete nego koristi donose. Klubovi ovog ranga nisu potrebni da se igra, nego se traže malo slabiji ili jednake jačine. Ove utakmice unose ili mogu unijeti samo nemir u ekipu i srozava samopouzdanje kod igrača. Svakako mi nećemo igrati sa klubovima ovog ranga, treba imati osjećaja koliko je ekipa spremna, možda kao generalka neka, ali ovako rano igrati je totalna glupost.
Tanko je ovo sve bez razlike na jačinu protivnika. Jako loše. Samo je činjenica da svake godine dolaze odnosno defiluju sve slabiji i slabiji igrači, koji ne znaju osnove fudbala, a o taktičkim stvarima ne treba spominjati. Ne znaju dodati, primiti loptu, pravilno trčati, centrirati itd., nevjerojatno da su igrači prije 15, 20 godina bili školovaniji i kvalitetniji nego danas sa puno boljim uslovima. A o miki maus mentalitetu ne bi ni počinjao. Treba ovdje za nešto više još 4,5 pravih pojačanja.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8246
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 29 jun 2024, 19:40

Ocekivano i danas, kao i jucer. Danas smo igrali koliko su nam dali, uz neki bljesak. U momentima to i ne izgleda lose ali moze i bolje.
Ne zaboraviti da smo jucer imali utakmicu…
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Pitarsam
Postovi: 1724
Pridružen/a: 18 jul 2023, 01:58

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitarsam » 29 jun 2024, 19:40

Pogledao sam malo,ali je u suštini da su (za sada) ostali isti
problemi.Bez obzira na rezultat i snagu protivnika danas.
U odbrani treba forsirati Čelika i Ovog”babinog”ali samo
ako je u sredini jedan koji kad skoči “orlovi bježe” i kad
doskoci”zemlja da se trese”!!!!
Soldo centarhalf-ma hajte molim vas.Uzasan izbor👈
Napisao sam i par navrata ovde koja je formula za izgradnju
Tima koji će ne samo osvojiti titulu nego igrati,kvalitetno,
Čvrsto i gledljivo,dopadljivo!!!
3 stranca -max koliko mogu biti dobra(skupa)na svojim pozicijama.
2-3 juniora koji će mladi i borbeni imati priliku da uče,kale se i da
Kasnije budu u izlogu za prodaju.
Ostali iz BiH ili regiona,iskusni,borbeni,poštovanje prema
Klubu,dresu i navijačima.
Pogotovo golmanska pozicija.
Pa nije ovo valjda toliko komplikovano da mu …. U 3 ….!!!!
Mi smo Pitari,najaci smo najaci!

👉Ubica Mitomana i Botova😎

Sanchez87hz
Postovi: 749
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 29 jun 2024, 19:44

BordoBBoja je napisao/la:
29 jun 2024, 19:09
Sanchez87hz je napisao/la:
29 jun 2024, 19:05
BordoBBoja je napisao/la:
29 jun 2024, 19:03


Ja sutim za svakoga dok se ne pokaze kao promasaj/pojacanjem
Kako sam sutio za one tvoje talove, dok se nisu pokazali kao taldzijini pusikurci
Ma ovo su sve novi Messi samo treba da se pokazu :bih:
Kmecat ti mozes, ali taldzijina guzica na onu svetu klupu vise nikad sjest nece
Moze samo tebi na faci biti
Bas ti nisu dragi trofeji koje imamo zahvaljujuci tom kako kazes taldziji? sam sebe pljujes,tebi je kao on najgori a donio nam najvise trofeja,to isto da pljunes pa polizes,il si mali plavi doduse i oni ga vise cijene od tebe.

Hz1946
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 29 jun 2024, 19:46

Ne znam kakve su šanse ali Jakov Blagaić bi bio baš fina desetka koja nama očigledno fali...

kogmagie46
Postovi: 152
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kogmagie46 » 29 jun 2024, 19:49

Igra u prvom i u drugom poluvremenu opet drastična, ne znam kako i zasto ali eto. Sve u svemu nije ni toliko loše uzimajući u obzir ko nam je protivnik, ovi sto pljuju i govore da smo igrali sa njihovim drugim timom nek isto tako uzmu u obzir da je taj drugi tim 7-8 puta skuplji od našeg cijelog tima. Sto se tice napada nismo losi, odbrana onako po meni Djordjevic fino pojacanje jos kad se vrate Mustafic i Buljubasic to ce biti odlicno aBd. Julardzija i Matanović ruku na srce ne mogu zajedno i prelosi su.
Suma sumarun nije toliko loše nadam se da će se i ove packice fino riješiti i da ćemo napokon biti ove sezone ekipa koja ima glavu i rep. 🔴⚪

Avatar
ado-hz
Postovi: 3463
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 29 jun 2024, 19:52

Vidi se sa u ekipi ima materijala da se hladno odbrani 4-to mjesto

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anex, guadalupe i 60 gostiju.