FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
holyman
Postovi: 8608
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 27 jun 2024, 18:13

niko nije zadovoljan pa ni ja, sto je dobar znak. Joj kad krenu ovi srbi u napad, gurat cemo do plejofa.

Inace, imamo dvojicu koja ce uciti fatihu prije pocetka, ovo ostalo kud puklo da puklo
NEMA NAZAD

Sarajevo_BiH
Postovi: 54
Pridružen/a: 03 jan 2009, 22:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajevo_BiH » 27 jun 2024, 18:14

Nije mahalska, desava se isto ko i sa prethodnim trenerom. Zekic nece da vodi penarandu, a sad, sta je bolje opet tjerati trenera ili otjerati mrtvaca to samo normalan insan moze shvatiti

boki86
Postovi: 2593
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 27 jun 2024, 18:14

Evo ipak ce nesto raditi na stadionu :salut:

guadalupe
Postovi: 1061
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 27 jun 2024, 18:16

MirkoPlazibat je napisao/la:
27 jun 2024, 17:54
Mirvić se zakačio sa Zekićem zbog Penaranda-e, provjerena informacija od jednog člana uprave.
Uprava se alarmirala po ovom pitanju.

Uprava


Avatar
Osttribine
Postovi: 2824
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 27 jun 2024, 18:16

SamoDaKazeem je napisao/la:
27 jun 2024, 17:44
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
27 jun 2024, 17:38
SamoDaKazeem, fakat si sad pretjerao.

Velez se blamira danima. Trener pobjegne glavom bez obzira kad je uprava odlucila da mu namece igrace. Zvonica stavili na poziciju direktora, Stefan Bulic im dovodi igrace, jbni Nermin Niksic, premijer, im se petlja u rad kluba. Izdaju saopstenja gdje njega hvale, dok u isto vrijeme lazu da im je teren posut kiselinom i salju botove na froume. Ljudi su cirkus.

Moze se ispostaviti da ubodu sa ovim trenerom, moze se desiti da opet ispred nas zavrse, to je fudbal, ali reci da oni rade pametno i u tisini je smijesno. Ako iko trenutno radi glupo i glasno, to su oni. Da se razumijemo, nisu se proslavili ni Zrinjski i Borac, ali ovi prvi imaju nekakvu uhodanu organizaciju, a drugi sudije i savez, pa ce to pregurati nekako.

Uglavnom, izabrao si najgore moguce poredjenje.
A vidiš kako si ti dvoličan.Kad je Velež u pitanju onda vjeruješ u sve mahalske,a kad se piše o cirkusu u FK Sarajevo e onda su svi botivi,štrumfovi,svi nas mrze i slična sranja.
Majstore Velež nas podučava fubalu zadnjih 5 godina.
Jesi li ti prespavao zadnje sezone???
Halo probudi se mi smo **** zadnjih 5 godina.
Čelik iz treće lige nas je izbacio iz kupa,Tuzla nam zabila 5 komada itd Sjećaš li se?
Nije to bas tako, prvo nije zadnjih 5 godina, zadnje 3 godine smo bez znacajnih rezultata, 2021. smo Kup osvojili. Dakle zadnje tri sezone su katastrofa, simptomapticno za te 3 sezone jeste da nam je od tada vlasnik Mirvic. Sto se konkretno Veleza i utakmica sa njima tice bilo je i nasih pobjeda i njihovih, evo i u ovoj nikakvoj sezoni imamo bolji medjusobni omjer, od tri utakmice u dvije smo pobijedili. Prosle godine im na proljece u Vrapcicima pet komada uvalili. Ali za njihove standarde da su podigli ljestvicu jesu, prvi put nakon 30 godina su zavrsili ispred nas na tabeli i ravnopravni su u borbi za Evropu svake sezone od kako su se vratili ponovo u PLBiH, a tu je i jedan osvojen Kup. Ima i kod njih raznih previranja i struja u klubu, ali to rezultati na koje oni nisu bas navikli za sada vade.

10.Skoro
Postovi: 825
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 10.Skoro » 27 jun 2024, 18:16

boki86 je napisao/la:
27 jun 2024, 18:14
Evo ipak ce nesto raditi na stadionu :salut:
Nema potrebe da se radi mi ionako igramo samo 1. pretkolo. Ne treba nam 4. kategorija.
Mi nikada odustati necemo...

Avatar
Cora1946
Postovi: 924
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 27 jun 2024, 18:18

slika

slika
90!

MirkoPlazibat
Postovi: 32
Pridružen/a: 19 jan 2024, 15:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MirkoPlazibat » 27 jun 2024, 18:19

guadalupe je napisao/la:
27 jun 2024, 18:16
MirkoPlazibat je napisao/la:
27 jun 2024, 17:54
Mirvić se zakačio sa Zekićem zbog Penaranda-e, provjerena informacija od jednog člana uprave.
Uprava se alarmirala po ovom pitanju.

Uprava

Čuo sam da Mirviću čak smeta što Zekić puši chesterfield, kao on mu govorio da uzme camel, jeftiniji je.
Mada i to je vjerovatno mahalska.
...uz sjećanje na sretne dane, žurke, fudbal i drugare, tuče, sranja, ribe i punk, na nebo ćemo svi za isti šank!

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4601
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 27 jun 2024, 18:20

Sretno Bruno!!! Pokaži se u najboljem svjetlu. Obraduj nas svojim bravurama.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
H8Z7
Postovi: 4928
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 27 jun 2024, 18:21

Ipak forum ima uticaj :mrgreen: dok je pokrenuta priča odmah idu radovi je li tako @tabba77? :rol:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6457
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 27 jun 2024, 18:22

miky_hz je napisao/la:
27 jun 2024, 17:57
Jel ovo neki znak na FB od @Bordoporodica da bi se Hasic mogao vratiti?
Lajkovao je taj video na instagramu, tako da ocito bi se mogao pridruziti ekipi u Sloveniji
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 2093
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 27 jun 2024, 18:26

Cora1946 je napisao/la:
27 jun 2024, 18:18
slika

slika
Sjetili se tik pred izbore, ma ja

Lavcina
Postovi: 517
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 27 jun 2024, 18:30

Hajd daj Bože, da opet ne bude sami farbanje ograde i dosta.

SamoDaKazeem
Postovi: 579
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 27 jun 2024, 18:35

Anex je napisao/la:
27 jun 2024, 17:48
SamoDaKazeem je napisao/la:
27 jun 2024, 17:44
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
27 jun 2024, 17:38
SamoDaKazeem, fakat si sad pretjerao.

Velez se blamira danima. Trener pobjegne glavom bez obzira kad je uprava odlucila da mu namece igrace. Zvonica stavili na poziciju direktora, Stefan Bulic im dovodi igrace, jbni Nermin Niksic, premijer, im se petlja u rad kluba. Izdaju saopstenja gdje njega hvale, dok u isto vrijeme lazu da im je teren posut kiselinom i salju botove na froume. Ljudi su cirkus.

Moze se ispostaviti da ubodu sa ovim trenerom, moze se desiti da opet ispred nas zavrse, to je fudbal, ali reci da oni rade pametno i u tisini je smijesno. Ako iko trenutno radi glupo i glasno, to su oni. Da se razumijemo, nisu se proslavili ni Zrinjski i Borac, ali ovi prvi imaju nekakvu uhodanu organizaciju, a drugi sudije i savez, pa ce to pregurati nekako.

Uglavnom, izabrao si najgore moguce poredjenje.
A vidiš kako si ti dvoličan.Kad je Velež u pitanju onda vjeruješ u sve mahalske,a kad se piše o cirkusu u FK Sarajevo e onda su svi botivi,štrumfovi,svi nas mrze i slična sranja.
Majstore Velež nas podučava fubalu zadnjih 5 godina.
Jesi li ti prespavao zadnje sezone???
Halo probudi se mi smo **** zadnjih 5 godina.
Čelik iz treće lige nas je izbacio iz kupa,Tuzla nam zabila 5 komada itd Sjećaš li se?
pa navijaj za Velež i rahat, mani se nas živ bio
Haj **** kretenčino.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23322
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 27 jun 2024, 18:37

JavierBosnia je napisao/la:
27 jun 2024, 18:22
miky_hz je napisao/la:
27 jun 2024, 17:57
Jel ovo neki znak na FB od @Bordoporodica da bi se Hasic mogao vratiti?
Lajkovao je taj video na instagramu, tako da ocito bi se mogao pridruziti ekipi u Sloveniji
A teško ovo mu je neki fan page (Turski msm) napravio uz neku poruku bit ces zaboravljen u tom smislu,pa ovi naši samo objavili bzvz.

Mrka kapa,presto nas je i na IG pratit :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

SamoDaKazeem
Postovi: 579
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 27 jun 2024, 18:39

James1987 je napisao/la:
27 jun 2024, 18:11
SamoDaKazeem je napisao/la:
27 jun 2024, 17:44
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
27 jun 2024, 17:38
SamoDaKazeem, fakat si sad pretjerao.

Velez se blamira danima. Trener pobjegne glavom bez obzira kad je uprava odlucila da mu namece igrace. Zvonica stavili na poziciju direktora, Stefan Bulic im dovodi igrace, jbni Nermin Niksic, premijer, im se petlja u rad kluba. Izdaju saopstenja gdje njega hvale, dok u isto vrijeme lazu da im je teren posut kiselinom i salju botove na froume. Ljudi su cirkus.

Moze se ispostaviti da ubodu sa ovim trenerom, moze se desiti da opet ispred nas zavrse, to je fudbal, ali reci da oni rade pametno i u tisini je smijesno. Ako iko trenutno radi glupo i glasno, to su oni. Da se razumijemo, nisu se proslavili ni Zrinjski i Borac, ali ovi prvi imaju nekakvu uhodanu organizaciju, a drugi sudije i savez, pa ce to pregurati nekako.

Uglavnom, izabrao si najgore moguce poredjenje.
A vidiš kako si ti dvoličan.Kad je Velež u pitanju onda vjeruješ u sve mahalske,a kad se piše o cirkusu u FK Sarajevo e onda su svi botivi,štrumfovi,svi nas mrze i slična sranja.
Majstore Velež nas podučava fubalu zadnjih 5 godina.
Jesi li ti prespavao zadnje sezone???
Halo probudi se mi smo **** zadnjih 5 godina.
Čelik iz treće lige nas je izbacio iz kupa,Tuzla nam zabila 5 komada itd Sjećaš li se?
Sta ti velez dobro radi ljudi nisu imali trenera evo druga sedmica priprema da je kod nas tako tjerali bi sve u klubu. Doveli neke igrace kod nas bi jedino mogli nositi vodu.
Jašta radi,iduće sezone ćemo te iste vrbovati da pređu kod nas.A naše slati njima,eto koliko su loši.
Radi to da imaju upravu za razliku od nas,jel dosta?

Conscious
Postovi: 322
Pridružen/a: 23 mar 2016, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Conscious » 27 jun 2024, 18:39

MirkoPlazibat je napisao/la:
27 jun 2024, 17:54
Mirvić se zakačio sa Zekićem zbog Penaranda-e, provjerena informacija od jednog člana uprave.
Super vijest, oni se zakacili, Zekiceva posljednja bila.
Znaci, Zoran se ipak pita oko igrackog kadra, ne Mirvic

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8246
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 27 jun 2024, 18:40

Me trebaju nam krila.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Cattivo
Postovi: 67
Pridružen/a: 19 sep 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cattivo » 27 jun 2024, 18:44

jurisicduska je napisao/la:
27 jun 2024, 16:41
Izvini brate ali cilj posudbe je da napreduješ, nametneš se , profiliraš, odigraš što više utakmica, razviješ se, dokažeš da si kvalitet za Sarajevo.
Ti to kako objasni ne bi niko slao igrače na posudbu, ispade ko da si ih poslao da održavaju formu. On je prvenstveno završio na posudbi da se vidi može li od njeg biti igrač jer u Sarajevu nije mogao igrati pa da ipak negdje stekne seniorsko iskustvo. Eto zapamti post , ja neću zaboraviti, Gošk ili Sloboda. Max.
Mislim da si potršio previše energije na posljednjih nekoliko stranica da objasniš mnoge stvari ljudima koji neće ili nisu kadar da shvate i ne znam iskreno kako ti se da više uopšte. Istina je da je (vd?) SD mnogo podcijenio našu ligu i sastavio je recruitment team sa očigeldno istim mišljenjem o kvaliteti lige pa zato i imamo prinove kakve imamo.

Ne dovodimo mi igrače na 'probu' pa teren je jedino mejerilo da se pokažu niti ih dovodimo sa 'slobodnim papirima' kao nekad. Mi njihove klubove, agencije i na kraju krajeva njih same debelo platimo za ove prostore, a sve to ugovorom zapečatiš na duži vremenski period. Tako da kad se ispostavi da prinove iz klubova koji imaju manji pritisak od uspjeha i navijača od Tuzla Citya, nisu kvalitet za FKS ne možeš im se samo zahvalit i pokazat na izlazna vrata. To tako ne ide.

I dalje mi nije jasan Zekić u svemu ovome.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4178
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 27 jun 2024, 18:46

donDondon je napisao/la:
27 jun 2024, 17:38
Možeš mislit kakva će biti prva evropska utakmica
Do juce igrao protiv vinkovaca, siska, metkovica a za mjesec će pred 15 hiljada ljudi igrat evropsku tekmu

Mora da je talenata,nema druge

Prema Scout.GB on će za 3 godine vrijediti 50 miliona
Eto nama zarade
Uz one talente iz proletera, partizana iz Pirota,Radnickog iz Surdulice, Zvezde iz Panceva

Naši prihodi će za 3 godine biti preko 200miliona,sve na transferima

Eno Hrvanovic u Olovu pa na Villa parku.. jos gol protiv AZ.
Dajte ljudi, interesi licni su vam ispred kluba.
- 1 9 4 6 -

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, BungaBum, guadalupe, Lecler, supervizor i 85 gostiju.