FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Oikamid
Postovi: 3280
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 26 jun 2024, 17:07

Naravno, svi su krivi osim naših ublehaša :mrgreen:

NajvecaRadosti
Postovi: 6606
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 26 jun 2024, 17:08

NazorUso je napisao/la:
26 jun 2024, 17:01
Kupresaka dovesti, sad i odma !!!
Eksplodirao bi kod nas garantujem!
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

fks74
Postovi: 9586
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 jun 2024, 17:10

Kojeg god bi navijača Sarajeva pitao za rezultate, niko nebi bio zadovoljan ali brate mili non stop vrijeđati i nazivati pogrdnim imenima uposlenike i sam klub, to stvarno nema smisla. Svi bi volili da je sve perfektno i da sve funkcioniše kako treba, međutim nema tog kluba da je sve idealno. Teško je da i bude kad je država nakaradna i klub koji nije previše dobar sa politikom se teže bori sa problemima.

visokohz
Postovi: 3040
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 26 jun 2024, 17:11

NazorUso je napisao/la:
26 jun 2024, 17:01
Kupresaka dovesti, sad i odma !!!
Čini mi se da je neko nekad pisao da nas je odbio

zagorski
Postovi: 7844
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 26 jun 2024, 17:11

jurisicduska je napisao/la:
26 jun 2024, 14:19
hazarder je napisao/la:
26 jun 2024, 14:16
Čuj Ljukovac u GOŠK-u. Pa zar nije mogao iz Basaksehira nešto bolje ubost jebte... :crazy:
On nije potpisao za Basaksehir nego za Basaksehir U19, i u tom U19 nije imao niti jedan nastup. Dakle suhi kvalitet, dobro je i Gošk našao.
I to mu je puna saka brade, da je imao boljeg menadzera mogao ga je i nama uvaliti kao sto su i Ristica jer tu su oni negdje po kvaliteti

Hz1946
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 26 jun 2024, 17:12

Kuprešak bi bio fenomenalan za wing back pozicije kod nas bi sigurno eksplodirao ali mislim da smo sa onim ispraćanjem Širokog na Koševu zatvorili vrata za njegov dolazak

Avatar
hazarder
Postovi: 1582
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 26 jun 2024, 17:15

Hz1946 je napisao/la:
26 jun 2024, 17:12
Kuprešak bi bio fenomenalan za wing back pozicije kod nas bi sigurno eksplodirao ali mislim da smo sa onim ispraćanjem Širokog na Koševu zatvorili vrata za njegov dolazak
Inače oni nas na Pecari karanfilima zasipaju. Pusti tu priču. Fudbaler je zanimanje. Igraš za pare.

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1972
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 26 jun 2024, 17:17

bordobijeli je napisao/la:
26 jun 2024, 17:04
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
26 jun 2024, 16:40
brojjedan je napisao/la:
26 jun 2024, 16:14


Od 39 minute tema stadion i Mirva i njegove zene. Najnovije...
Konacno odgledah i ovo i nejasno mi je sto se raja nervirala toliko. Ne simpatisem Mandica i ne mislim da radi dobar posao generalno, ali covjek je ovdje posteno i otvoreno rekao kako i sta. Gdje je tacno problem?

Nemojte ocekivati da nama neko kuca na vrata, da nas kumi i moli da nam renovira stadion. Nismo toliko bitni nijednom politicaru. Po ovome je Mandic izasao maksimalno u susret i uradio sta je do njega, ne znam sta treba vise. Nije ni iznio nista novo, vecina se ovoga vec znala, pa cak se i ovdje pisalo koliko se sjecam.
Mandic ništa nije uradio kao ni prethodnici, objavljivao slike s Sušicem na kosevu, najavljivao riješenje problema, kritizirao kad je bio opozicija kako koševo izgleda užasno sve pred izbire a na kraju ništa nije uradio ,ostalo sve kao i ranije.
Ocito je uradio sta je bilo do njega u ovoj fazi, ne znam sta jos treba. Nece on zivkati Mirvica i Ajlu i moliti da nesto poduzmu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13082
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 26 jun 2024, 17:17

Što se Ploče tiče, ne znam... Da je imao šlifa, jeste, ali ne vjerujem da su ga tek tako odstranili bez nekog razloga.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
stojko
Postovi: 2042
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 26 jun 2024, 17:18

bordobijeli je napisao/la:
26 jun 2024, 17:04
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
26 jun 2024, 16:40
brojjedan je napisao/la:
26 jun 2024, 16:14


Od 39 minute tema stadion i Mirva i njegove zene. Najnovije...
Konacno odgledah i ovo i nejasno mi je sto se raja nervirala toliko. Ne simpatisem Mandica i ne mislim da radi dobar posao generalno, ali covjek je ovdje posteno i otvoreno rekao kako i sta. Gdje je tacno problem?

Nemojte ocekivati da nama neko kuca na vrata, da nas kumi i moli da nam renovira stadion. Nismo toliko bitni nijednom politicaru. Po ovome je Mandic izasao maksimalno u susret i uradio sta je do njega, ne znam sta treba vise. Nije ni iznio nista novo, vecina se ovoga vec znala, pa cak se i ovdje pisalo koliko se sjecam.
Mandic ništa nije uradio kao ni prethodnici, objavljivao slike s Sušicem na kosevu, najavljivao riješenje problema, kritizirao kad je bio opozicija kako koševo izgleda užasno sve pred izbire a na kraju ništa nije uradio ,ostalo sve kao i ranije.
Poslusaj sta covjek prica.



P. S. Za sve probleme u klubu kriv je samo shrek!

Hz1946
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 26 jun 2024, 17:19

hazarder je napisao/la:
26 jun 2024, 17:15
Hz1946 je napisao/la:
26 jun 2024, 17:12
Kuprešak bi bio fenomenalan za wing back pozicije kod nas bi sigurno eksplodirao ali mislim da smo sa onim ispraćanjem Širokog na Koševu zatvorili vrata za njegov dolazak
Inače oni nas na Pecari karanfilima zasipaju. Pusti tu priču. Fudbaler je zanimanje. Igraš za pare.
Ma 100% brate znam ja da je isti tretman dole našima ali ima i ovo efekta vjeruj mi pa da igrač i ne pogleda na taj klub kao opciju još ti skandiraju "ubice" a ti nemaš veze sa tim. Ja njih mrzim i da sam fudbaler ne bi u SB prešao da nude kao arapi para

bordobijeli
Postovi: 14336
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 jun 2024, 17:21

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 jun 2024, 17:06
bordobijeli je napisao/la:
26 jun 2024, 17:04
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
26 jun 2024, 16:40


Konacno odgledah i ovo i nejasno mi je sto se raja nervirala toliko. Ne simpatisem Mandica i ne mislim da radi dobar posao generalno, ali covjek je ovdje posteno i otvoreno rekao kako i sta. Gdje je tacno problem?

Nemojte ocekivati da nama neko kuca na vrata, da nas kumi i moli da nam renovira stadion. Nismo toliko bitni nijednom politicaru. Po ovome je Mandic izasao maksimalno u susret i uradio sta je do njega, ne znam sta treba vise. Nije ni iznio nista novo, vecina se ovoga vec znala, pa cak se i ovdje pisalo koliko se sjecam.
Mandic ništa nije uradio kao ni prethodnici, objavljivao slike s Sušicem na kosevu, najavljivao riješenje problema, kritizirao kad je bio opozicija kako koševo izgleda užasno sve pred izbire a na kraju ništa nije uradio ,ostalo sve kao i ranije.
A kome je trebao uraditi i sa kime da dogovori?
Za grad -opstinu, gradski olimpijski stadion a izgleda ko ruševina . Ako ne može opstina onda ga prebaci u vlasništvo kluba al ne želi to. Uglavnom kažem ništa nije uradio kao ni prethodnici a puno krotikovao predhodnike i mnogo obećavao i na kraju ništa.

fks74
Postovi: 9586
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 26 jun 2024, 17:22

SamoDaKazeem je napisao/la:
26 jun 2024, 17:06
bordobijeli je napisao/la:
26 jun 2024, 17:04
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
26 jun 2024, 16:40


Konacno odgledah i ovo i nejasno mi je sto se raja nervirala toliko. Ne simpatisem Mandica i ne mislim da radi dobar posao generalno, ali covjek je ovdje posteno i otvoreno rekao kako i sta. Gdje je tacno problem?

Nemojte ocekivati da nama neko kuca na vrata, da nas kumi i moli da nam renovira stadion. Nismo toliko bitni nijednom politicaru. Po ovome je Mandic izasao maksimalno u susret i uradio sta je do njega, ne znam sta treba vise. Nije ni iznio nista novo, vecina se ovoga vec znala, pa cak se i ovdje pisalo koliko se sjecam.
Mandic ništa nije uradio kao ni prethodnici, objavljivao slike s Sušicem na kosevu, najavljivao riješenje problema, kritizirao kad je bio opozicija kako koševo izgleda užasno sve pred izbire a na kraju ništa nije uradio ,ostalo sve kao i ranije.
A kome je trebao uraditi i sa kime da dogovori?
Trebao je uraditi opštini koja i jeste vlasnik stadiona. Neka ga poklone klubu, kao što su i željezniščaru i onda će klub raditi na stadionu.

Lucas
Postovi: 3404
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 26 jun 2024, 17:23

zagorski je napisao/la:
26 jun 2024, 17:11
jurisicduska je napisao/la:
26 jun 2024, 14:19
hazarder je napisao/la:
26 jun 2024, 14:16
Čuj Ljukovac u GOŠK-u. Pa zar nije mogao iz Basaksehira nešto bolje ubost jebte... :crazy:
On nije potpisao za Basaksehir nego za Basaksehir U19, i u tom U19 nije imao niti jedan nastup. Dakle suhi kvalitet, dobro je i Gošk našao.
I to mu je puna saka brade, da je imao boljeg menadzera mogao ga je i nama uvaliti kao sto su i Ristica jer tu su oni negdje po kvaliteti
Sinoc, prije spavanja pogledam komentare na objavi za Ristica na Instagramu, neko je pitao kakva je uloga Bratislava Ristica u tom transferu i spominjao neka rastaljivanja. Maloprije opet pogledam, taj komentar izbrisan :rol:

bordobijeli
Postovi: 14336
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 26 jun 2024, 17:26

stojko je napisao/la:
26 jun 2024, 17:18
bordobijeli je napisao/la:
26 jun 2024, 17:04
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
26 jun 2024, 16:40


Konacno odgledah i ovo i nejasno mi je sto se raja nervirala toliko. Ne simpatisem Mandica i ne mislim da radi dobar posao generalno, ali covjek je ovdje posteno i otvoreno rekao kako i sta. Gdje je tacno problem?

Nemojte ocekivati da nama neko kuca na vrata, da nas kumi i moli da nam renovira stadion. Nismo toliko bitni nijednom politicaru. Po ovome je Mandic izasao maksimalno u susret i uradio sta je do njega, ne znam sta treba vise. Nije ni iznio nista novo, vecina se ovoga vec znala, pa cak se i ovdje pisalo koliko se sjecam.
Mandic ništa nije uradio kao ni prethodnici, objavljivao slike s Sušicem na kosevu, najavljivao riješenje problema, kritizirao kad je bio opozicija kako koševo izgleda užasno sve pred izbire a na kraju ništa nije uradio ,ostalo sve kao i ranije.
Poslusaj sta covjek prica.



P. S. Za sve probleme u klubu kriv je samo shrek!
Ok. A što on kao glava opstine ne sredi gradski olimpijski stadion evo nije bitno fk sarajevo. Sta je s atketske, prostorija, poslovnih sve propada. Ništa on nije uradio kad je stadion u pitanju to je jasno ko dan.

Amcho1
Postovi: 866
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 26 jun 2024, 17:27

Analizom, nije bitno kakvom je utvrđeno da na ovoj temi određeni likovi koriste po 2-3 account-a, te sa određenih profila prozivaju, huškaju i pljuckaju, dok sa primarnih profila pišu kao uredno i kulturno. UGASITE SE SAMI. :!:
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
stojko
Postovi: 2042
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 26 jun 2024, 17:28

bordobijeli je napisao/la:
26 jun 2024, 17:26
stojko je napisao/la:
26 jun 2024, 17:18
bordobijeli je napisao/la:
26 jun 2024, 17:04


Mandic ništa nije uradio kao ni prethodnici, objavljivao slike s Sušicem na kosevu, najavljivao riješenje problema, kritizirao kad je bio opozicija kako koševo izgleda užasno sve pred izbire a na kraju ništa nije uradio ,ostalo sve kao i ranije.
Poslusaj sta covjek prica.



P. S. Za sve probleme u klubu kriv je samo shrek!
Ok. A što on kao glava opstine ne sredi gradski olimpijski stadion evo ne bitno fk sarajevo. Sta je s atketske, prostorija, poslovnih sve propada. Ništa on nije uradio kad je stadion u pitanju to je jasno ko dan.
Pa vidis da su nasi krmci bili dobili stadion pa ga vratili. Dogovorili rekonstrukciju pa odustali.
Ja mrzim sve politicare ali ovaj je sve u pravu.

Kmenkake
Postovi: 689
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 26 jun 2024, 17:31

Amcho1 je napisao/la:
26 jun 2024, 17:27
Analizom, nije bitno kakvom je utvrđeno da na ovoj temi određeni likovi koriste po 2-3 account-a, te sa određenih profila prozivaju, huškaju i pljuckaju, dok sa primarnih profila pišu kao uredno i kulturno. UGASITE SE SAMI. :!:
Nije realno da neko ima volje da se bavi tim stvarima.

ŠTA_JE
Postovi: 1100
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 26 jun 2024, 17:31

U prvom kolu Konferencijske lige FK Sarajevo će za protivnika imati kazahstanski Aktobe. Utakmice će se igrati 11. i 18. jula, a prva utakmica bit će gostujuća.

Ova informacija me ponukala da se uhvatim Google pretrazivaca, da vidim ko su ovi iz dalekog Kazakhstana. Nisam bas puno ocekivao jer sam i ja kao vecina nas iz BiH zakocen u vremenu i prostoru pa mislim da je vrijeme svugdje stalo kao sto je stalo u BiH. Iznenadio sam se kako imaju lijep stadion koji su napravili daleke 1975 godine a koji prima 12 800 gledalaca. Nije naravno stadion kao sto su stadioni na zapadu ali da mi imamo nesto ovako, zvali bi ga BH Alianz Arena. Jos veci sok sam dozivio kada sam vidio da ovaj za nas nepoznati klub imena Aktobe ima projekat za novi stadion kapaciteta cak 33 000 gledalaca. Nisu ovo nikakvi levati kako to mi znamo reci vec vrlo ozbiljan klub, daleko ozbiljniji od FK Sarajevo.
Tako godine lete a nasi klubovi tavore na dnu. Sportska infrastruktura ispod svake granice pristojnosti, jad i cemer. Za sve imamo para ali za stadione navodno nema. Para se ima ali se nema sluha niti se ima ideja a Bgm. ni ljudi koji su spremni raditi na ovakvim projektima. Velez se nekako koprca, pokusavaju od nicega i bez icega napraviti nesto koliko toliko pristojno. Ostali se bave uglavnom licnim carom i tako u krug 30 godina. Mogli smo za ovih tridesetak godina sasvim sigurno napraviti 5-6 malih stadiona u Sarajevu, Zenici, Tuzli, Bihacu, Mostaru, Konjicu...i podici kvalitet lige na jedan pristojan nivo. Dok se god na utakmicu nosi kisobran nema od te lige selameta.

Kad se prica onda smo najbolji, nema nam ravna.

Avatar
mnon46
Postovi: 3421
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 26 jun 2024, 17:33

Tema je rasulo, Mortema nema, vjerovatno jer je nedavno napisao post u fazonu vlasnicima foruma ne odgovara da se banuje. Neće momak da bude dio cirkusa.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Aduka87, BungaBum, CAZIN, nedimmmm1337, nokee i 69 gostiju.