BH klubovi u Evropi 24/25

FighterBL
Postovi: 21
Pridružen/a: 27 okt 2021, 00:46
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la FighterBL » 22 maj 2024, 21:56

MostarskiBijeli je napisao/la:
22 maj 2024, 21:29
FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 18:16
Umrite lojavi smradovi, gledacete bar jos par godina dominaciju Borca,vi sto ste nas kasapili godinama sad umrite i placite, da ne ponavljam prosli post zelim vam sve kao i proslo napisano, naravno uvijek cast izuzetcima,sutra od 18h gledajte duel dve najbolje ekipe ove lakrdija drzave, najglasniji ste a najmanje postotaka u drzavi imate..
Junače sve na stranu,ali daj spusti loptu,ovo je sport.
Da li je vrijedno uzimati titule na ovaj nacin,ovako providno, razumijem da vas gurne u nekom derbiju gdje vam je klimavo,ali da iskasapite igman,gosk...Izlazite iz nekih okvira zaista,mislim da ste i vi svjesni svega.
Nadam se da se ovakav nacin,ocit,bezobrazan i malo je reci kriminalan nece vise nikad ponovit,jer ovome nije bar mjesto u sportu.Hajmo biti realni malo,ovakav put ne vodi nigdje.
Legendo aj molim te nemoj mi ti supljaka bacati, najvecu protekciju od saveza imate upravo vi tako da...Iskreno i meni nije drago sta se sve desava ali se samo zavratim unazad 10-15 godina i vrijeme Ivice Osima npr, kasapilo nas je na svakom koraku tako da me bas zaboli ona stvar sta se komentarise, u tom svemu vi godinama imate protekciju kakav god da je savez tako da vi bas i niste kompetentni da komentarisete, istece mandat Vici pa ce doci neki vas i isto ce se desavati..Svako dobro.

Addo1922
Postovi: 589
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Addo1922 » 22 maj 2024, 22:14

Poenta sporta je da pobjedi bolji a ne onaj ko je vise zasticen.

Evropa ce vam biti najbolji samar...

Avatar
H8Z7
Postovi: 4926
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la H8Z7 » 22 maj 2024, 22:24

Eh jedna mala analiza za Europu.

1. Borac, jedino mogu proći ako izvuku šampione Gibraltara, Welsa, Moldavije, F. Ostrva. Sve ostale gube, doduše neće biti uvjerljivi porazi ali će izgubiti max. 2 gola razlike. Ako ispadnu odmah 3. pretkola plafon, ako prođu ispadaju odmah u 2. Dok u KL također ispadaju ako ih ne zapadne lagan protivnik, svaki ravnopravn će ih izbaciti.

2. Zrinjski može do 3. pretkola, dalje teško iskreno. Bilbiju ne mogu zamijenuti, a ni trener nije nešto.

3. Velež mislim da mogu i oni dogurati do 3. pretkola pod uvjetom da dobiju ravnopravnog protivnika u 2. pretkolu.

4. Sarajevo ako promjeni trenera mogu do drugog pretkola, ako se baš izvuče neki ravnopravni protivnik do 3. uz dosta sreće što bi se reklo na guzove.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

MostarskiBijeli
Postovi: 49
Pridružen/a: 03 jul 2023, 14:34
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la MostarskiBijeli » 22 maj 2024, 22:28

FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 21:56
MostarskiBijeli je napisao/la:
22 maj 2024, 21:29
FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 18:16
Umrite lojavi smradovi, gledacete bar jos par godina dominaciju Borca,vi sto ste nas kasapili godinama sad umrite i placite, da ne ponavljam prosli post zelim vam sve kao i proslo napisano, naravno uvijek cast izuzetcima,sutra od 18h gledajte duel dve najbolje ekipe ove lakrdija drzave, najglasniji ste a najmanje postotaka u drzavi imate..


Junače sve na stranu,ali daj spusti loptu,ovo je sport.
Da li je vrijedno uzimati titule na ovaj nacin,ovako providno, razumijem da vas gurne u nekom derbiju gdje vam je klimavo,ali da iskasapite igman,gosk...Izlazite iz nekih okvira zaista,mislim da ste i vi svjesni svega.
Nadam se da se ovakav nacin,ocit,bezobrazan i malo je reci kriminalan nece vise nikad ponovit,jer ovome nije bar mjesto u sportu.Hajmo biti realni malo,ovakav put ne vodi nigdje.
Legendo aj molim te nemoj mi ti supljaka bacati, najvecu protekciju od saveza imate upravo vi tako da...Iskreno i meni nije drago sta se sve desava ali se samo zavratim unazad 10-15 godina i vrijeme Ivice Osima npr, kasapilo nas je na svakom koraku tako da me bas zaboli ona stvar sta se komentarise, u tom svemu vi godinama imate protekciju kakav god da je savez tako da vi bas i niste kompetentni da komentarisete, istece mandat Vici pa ce doci neki vas i isto ce se desavati..Svako dobro.
Hoces da kazes da Zrinjski nije koplje iznad svakog kluba u BiH trenutno na terenu?Nama ne treba protekcija,izgubilo se od Posusja posteno,od Zvijezde isto tako vrlo vazni bodovi.Ja bas ne vidim to o cemu ti pricas,da imamo protekciju da nam se sudi fer na gostujucim terenima imamo,ako je to slicno vasoj protekciji onda uredu.

Sve razumijem sta zelis reci,o proslim vremenima,drugim garniturama u savezu,svega je bilo,svako se "očešo" bar malo,ali ovo trenutno prelazi u bezobrazluk i jako je losa slika prvo za vas pa onda i za cijelu ligu.
Nije potrebno na ovaj nacin zavrsavat stvari.
Ne treba se tako postavljat doci ce neko vaš,nije to formula za jak Borac,Zrinju,Sarajvo I ostale klubove iz vrha koji pucaju na titulu na dugorocne staze.
Pratim mnoge lige,nigdje nije slicna situacija kao kod nas,da se na ovakav lopovluk zavrsava titula.
Bilo je sto kazes Osima,ovih onih,ali.Vico I kompanija su teski komplekasi.
Svako dobro.

BordoSaga2
Postovi: 195
Pridružen/a: 25 jul 2022, 23:45
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la BordoSaga2 » 22 maj 2024, 22:38

Ma ljudi su izgubili svijest sa realnoscu, loze se na poklonjene penale, ofsajde u korist borca, kao i sjeckanje igre, ekipa koja je u rangu Posusja da ih pustis da igraju pod ravnopravnim sudjenjem sa svakom premijerligaskom ekipom.

NajvecaRadosti
Postovi: 6606
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la NajvecaRadosti » 22 maj 2024, 22:44

Od kojeg pretkola krece ovaj Fedjin Radnicki i jesu li nosioci?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
delko
Postovi: 3586
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la delko » 22 maj 2024, 22:53

NajvecaRadosti je napisao/la:
22 maj 2024, 22:44
Od kojeg pretkola krece ovaj Fedjin Radnicki i jesu li nosioci?
Zavisi koji zavrse, ako ostanu 4. onda Q2 evropa lige a ako 5. onda Q2 Conference. Nosioci biti nece, da idu od prvog pretkola onda mozda i bi.
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Truhlo
Postovi: 5566
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Truhlo » 22 maj 2024, 22:55

Sretno Veležu do finala, ostale prčije da ispadnu u prvom pretkolu koje budu igrale i mirna Bosna :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

nekoIzMostara
Postovi: 4262
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la nekoIzMostara » 22 maj 2024, 23:35

MostarskiBijeli je napisao/la:
22 maj 2024, 22:28
FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 21:56
MostarskiBijeli je napisao/la:
22 maj 2024, 21:29



Junače sve na stranu,ali daj spusti loptu,ovo je sport.
Da li je vrijedno uzimati titule na ovaj nacin,ovako providno, razumijem da vas gurne u nekom derbiju gdje vam je klimavo,ali da iskasapite igman,gosk...Izlazite iz nekih okvira zaista,mislim da ste i vi svjesni svega.
Nadam se da se ovakav nacin,ocit,bezobrazan i malo je reci kriminalan nece vise nikad ponovit,jer ovome nije bar mjesto u sportu.Hajmo biti realni malo,ovakav put ne vodi nigdje.
Legendo aj molim te nemoj mi ti supljaka bacati, najvecu protekciju od saveza imate upravo vi tako da...Iskreno i meni nije drago sta se sve desava ali se samo zavratim unazad 10-15 godina i vrijeme Ivice Osima npr, kasapilo nas je na svakom koraku tako da me bas zaboli ona stvar sta se komentarise, u tom svemu vi godinama imate protekciju kakav god da je savez tako da vi bas i niste kompetentni da komentarisete, istece mandat Vici pa ce doci neki vas i isto ce se desavati..Svako dobro.
Hoces da kazes da Zrinjski nije koplje iznad svakog kluba u BiH trenutno na terenu?Nama ne treba protekcija,izgubilo se od Posusja posteno,od Zvijezde isto tako vrlo vazni bodovi.Ja bas ne vidim to o cemu ti pricas,da imamo protekciju da nam se sudi fer na gostujucim terenima imamo,ako je to slicno vasoj protekciji onda uredu.

Sve razumijem sta zelis reci,o proslim vremenima,drugim garniturama u savezu,svega je bilo,svako se "očešo" bar malo,ali ovo trenutno prelazi u bezobrazluk i jako je losa slika prvo za vas pa onda i za cijelu ligu.
Nije potrebno na ovaj nacin zavrsavat stvari.
Ne treba se tako postavljat doci ce neko vaš,nije to formula za jak Borac,Zrinju,Sarajvo I ostale klubove iz vrha koji pucaju na titulu na dugorocne staze.
Pratim mnoge lige,nigdje nije slicna situacija kao kod nas,da se na ovakav lopovluk zavrsava titula.
Bilo je sto kazes Osima,ovih onih,ali.Vico I kompanija su teski komplekasi.
Svako dobro.
Pa iskreno drug niste vi sad trenutno toliko iznad drugih, to koplje kako ti spominjes. Sa Rendulicem i Jakirovicem jeste fakat bili, ali ste i vi u padu u poredenju na taj period. Razlika se najvise zbog vaseg Petrovica smanjila, al te neke nijanse su na vasoj strani, al daleko je to od toga da ste za koplje bolji od drugih.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

12345678922
Postovi: 214
Pridružen/a: 21 dec 2022, 12:30
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la 12345678922 » 22 maj 2024, 23:35

FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 18:16
Umrite lojavi smradovi, gledacete bar jos par godina dominaciju Borca,vi sto ste nas kasapili godinama sad umrite i placite, da ne ponavljam prosli post zelim vam sve kao i proslo napisano, naravno uvijek cast izuzetcima,sutra od 18h gledajte duel dve najbolje ekipe ove lakrdija drzave, najglasniji ste a najmanje postotaka u drzavi imate..
Aj sad otvori novčanik, izvadi ličnu i pogledaj zastavu na njoj. :bih: :bih:

Ma da ne vjerujem da imaš preko 18.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62328
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Virtu4l » 23 maj 2024, 00:47

FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 18:16
Umrite lojavi smradovi, gledacete bar jos par godina dominaciju Borca,vi sto ste nas kasapili godinama sad umrite i placite, da ne ponavljam prosli post zelim vam sve kao i proslo napisano, naravno uvijek cast izuzetcima,sutra od 18h gledajte duel dve najbolje ekipe ove lakrdija drzave, najglasniji ste a najmanje postotaka u drzavi imate..
Nema veze, istrpićemo mi tu dominaciju, ali kad odu Vico i kompanija, a otići će, valjda znaš šta slijedi. :ljepota: :njanjanja:

U međuvremenu, sutra upali direktan prijenos generalne Skupštine UN, da vidiš kako će se planeta zemlja ponovo popišati po vama. :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

BordoSaga2
Postovi: 195
Pridružen/a: 25 jul 2022, 23:45
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la BordoSaga2 » 23 maj 2024, 00:51

E ne vjerujem sta citam, kaze nijanse izmedju Borca i Zrinjskog :damn: :urnebes:

Licniznanstvenik
Postovi: 1376
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Licniznanstvenik » 23 maj 2024, 08:04

Tikveš prvi put osvojio makedonski kup i igraće u prvom pretkolu KL
ne sviraj sudac kraj i onako ne znan di ću sa sobon!

Avatar
Shategabri
Postovi: 15020
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Shategabri » 23 maj 2024, 08:05

Truhlo je napisao/la:
22 maj 2024, 22:55
Sretno Veležu do finala, ostale prčije da ispadnu u prvom pretkolu koje budu igrale i mirna Bosna :bih:
aBd i vi da se vratite u kantonalnu :bih:
Koševo Zapad

Avatar
TheNoblesMo
Postovi: 256
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la TheNoblesMo » 23 maj 2024, 08:51

hordasDoboj je napisao/la:
22 maj 2024, 12:20
Moze li neko napisati ukratko sta se treba desiti da Sarajevo bude nosioc u drugom pretkolu (ako dođemo do drugog :roll: )
Ima još jako puno liga koje nisu gotove, pa ima i milijun mogućnosti.
Za sada je Sarajevo drugo ispod crte, znači mora skočiti još 2 mjesta da bi bio nositelj.
Evo što bi pasalo Sarajevu:
-da Partizani pobijede Egnatiu u finalu u Albaniji
-da Univ. Cluj pobijedi Univ. Craiovu u doigravanju za Europu u Rumunjskoj
-da CSKA Sofija u Bugarskoj ne ode u Europu (tj da završi 3. u ligi i izgubi doigravanje za Europu)
-da Budućnost u Crnoj Gori ne ode u Europu (tj da izgubi finale kupa i završi 3. u ligi)
-da Dnipro-1 u Ukrajini završi 6ti i ne ode u Europu (jako teško)

Za svaku od ovih crtica koja se dogodi, Sarajevo ide po jedno mjesto gore. Problem je što ima još jako puno mjesta ispod Sarajeva koji nisu riješeni, pa je moguće i da Sarajevo padne par mjesta.
Ljeto u Europi uz JEDINI klub i JEDINU reprezentaciju

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1822
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la hordasDoboj » 23 maj 2024, 12:03

TheNoblesMo je napisao/la:
23 maj 2024, 08:51
hordasDoboj je napisao/la:
22 maj 2024, 12:20
Moze li neko napisati ukratko sta se treba desiti da Sarajevo bude nosioc u drugom pretkolu (ako dođemo do drugog :roll: )
Ima još jako puno liga koje nisu gotove, pa ima i milijun mogućnosti.
Za sada je Sarajevo drugo ispod crte, znači mora skočiti još 2 mjesta da bi bio nositelj.
Evo što bi pasalo Sarajevu:
-da Partizani pobijede Egnatiu u finalu u Albaniji
-da Univ. Cluj pobijedi Univ. Craiovu u doigravanju za Europu u Rumunjskoj
-da CSKA Sofija u Bugarskoj ne ode u Europu (tj da završi 3. u ligi i izgubi doigravanje za Europu)
-da Budućnost u Crnoj Gori ne ode u Europu (tj da izgubi finale kupa i završi 3. u ligi)
-da Dnipro-1 u Ukrajini završi 6ti i ne ode u Europu (jako teško)

Za svaku od ovih crtica koja se dogodi, Sarajevo ide po jedno mjesto gore. Problem je što ima još jako puno mjesta ispod Sarajeva koji nisu riješeni, pa je moguće i da Sarajevo padne par mjesta.
:thumbup:
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Morpheus
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Morpheus » 23 maj 2024, 12:28

FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 18:16
Umrite lojavi smradovi, gledacete bar jos par godina dominaciju Borca,vi sto ste nas kasapili godinama sad umrite i placite, da ne ponavljam prosli post zelim vam sve kao i proslo napisano, naravno uvijek cast izuzetcima,sutra od 18h gledajte duel dve najbolje ekipe ove lakrdija drzave, najglasniji ste a najmanje postotaka u drzavi imate..
Mrš!

Kako ide proslava titule u državi BOSNI I HERCEGOVINI? Da, ista ona BOSNA I HERCEGOVINA koja ne postoji za vas.

Ili vam ipak ne treba titula, jer Bosna nije vaša država? Čemu onda proslava titule?

Redred
Postovi: 164
Pridružen/a: 06 okt 2018, 11:56
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Redred » 25 maj 2024, 11:55

Morpheus je napisao/la:
23 maj 2024, 12:28
FighterBL je napisao/la:
22 maj 2024, 18:16
Umrite lojavi smradovi, gledacete bar jos par godina dominaciju Borca,vi sto ste nas kasapili godinama sad umrite i placite, da ne ponavljam prosli post zelim vam sve kao i proslo napisano, naravno uvijek cast izuzetcima,sutra od 18h gledajte duel dve najbolje ekipe ove lakrdija drzave, najglasniji ste a najmanje postotaka u drzavi imate..
Mrš!

Kako ide proslava titule u državi BOSNI I HERCEGOVINI? Da, ista ona BOSNA I HERCEGOVINA koja ne postoji za vas.

Ili vam ipak ne treba titula, jer Bosna nije vaša država? Čemu onda proslava titule?
ja ne znam sto se ne odreknu europe sad posto su preko BOSNE I HERCEGOVINE otisli tamo red bi bio da kazu eej mi necemo preko BOSNE I HERCEGOVINE U EUROPU!

zaostrog
Postovi: 856
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la zaostrog » 25 maj 2024, 12:07

Kako Srbi vole laž. Sad sebe ubjeđuju da se njih kralo godinama ovako i kao ok je sad kontra. Apsolutno nikad i niko nije krao ni 2% kako oni kradu. U svakoj sezoni od one 02/03 do ove sad prvak je i bila ekipa koja je manje-više najjača. Protekcije jeste bilo, ali tek kad je ovaj uslov gore bio ispunjen. Evo mi navijači Sarajeva smo kukali na Osima prije 10+ godina, ali činjenica je da je tada Željezničar bio najjači. Imali su zaštitu, bilo je loših odluka, ali se moglo igrati. I tako u periodima i za Sarajevo, i za Zrinjski, i za Modriču, i za Široki itd.

Ali standardno srpsko. Guslaju laž, ubjeđuju sebe u laž i imaju svoju istinu. Cijeli svijet vidi jedno, oni imaju svoje i misle da su u pravu. Opet kažem, zato ih svako ismijava i niko ne doživljava lijepo, a oni se čude. Evo i ove čestitke za prvenstvo su pokazatelj. Meni ništa ljepše nije bilo nego kad su Sarajevu titulu prvaka čestitali i Široki, i Zrinjski, i Velež, i Krupa, i pola Evrope.

Avatar
Suvorov
Postovi: 1601
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 24/25

Post Postao/la Suvorov » 25 maj 2024, 13:02

zaostrog je napisao/la:
25 maj 2024, 12:07
Kako Srbi vole laž. Sad sebe ubjeđuju da se njih kralo godinama ovako i kao ok je sad kontra. Apsolutno nikad i niko nije krao ni 2% kako oni kradu. U svakoj sezoni od one 02/03 do ove sad prvak je i bila ekipa koja je manje-više najjača. Protekcije jeste bilo, ali tek kad je ovaj uslov gore bio ispunjen. Evo mi navijači Sarajeva smo kukali na Osima prije 10+ godina, ali činjenica je da je tada Željezničar bio najjači. Imali su zaštitu, bilo je loših odluka, ali se moglo igrati. I tako u periodima i za Sarajevo, i za Zrinjski, i za Modriču, i za Široki itd.

Ali standardno srpsko. Guslaju laž, ubjeđuju sebe u laž i imaju svoju istinu. Cijeli svijet vidi jedno, oni imaju svoje i misle da su u pravu. Opet kažem, zato ih svako ismijava i niko ne doživljava lijepo, a oni se čude. Evo i ove čestitke za prvenstvo su pokazatelj. Meni ništa ljepše nije bilo nego kad su Sarajevu titulu prvaka čestitali i Široki, i Zrinjski, i Velež, i Krupa, i pola Evrope.
Nabroja trojicu, podmiri pola Evrope. :mrgreen:


Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.