Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 24 avg 2020, 14:27

Za Evropa ligu ce se morati dostaviti tetiranja, tako da ce se znati zvanicno jesu li ili ne.
Doduse, ja vjerujem da je kod nas sve moguce i da se nalazi laziraju.
Jedini problem moze biti taj ako ti drzuava u koju ulazis bude trazila test, onda mozes imati problem. Ovo kod nas, uz milju maraka vise si pozitivan ili negativan, kako ti pase u datom momentu.

fks74
Postovi: 9586
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 24 avg 2020, 14:39

Zip je napisao/la:
24 avg 2020, 14:27
Za Evropa ligu ce se morati dostaviti tetiranja, tako da ce se znati zvanicno jesu li ili ne.
Doduse, ja vjerujem da je kod nas sve moguce i da se nalazi laziraju.
Jedini problem moze biti taj ako ti drzuava u koju ulazis bude trazila test, onda mozes imati problem. Ovo kod nas, uz milju maraka vise si pozitivan ili negativan, kako ti pase u datom momentu.
Mogu lažirati i ove države druge. Evo npr. idemo u Brest, kakvi su namazani, mogu tražiti testiranje i reći da su ti neki igrači pozitivni. Rusi su to stari.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 24 avg 2020, 14:50

fks74 je napisao/la:
24 avg 2020, 14:39
Zip je napisao/la:
24 avg 2020, 14:27
Za Evropa ligu ce se morati dostaviti tetiranja, tako da ce se znati zvanicno jesu li ili ne.
Doduse, ja vjerujem da je kod nas sve moguce i da se nalazi laziraju.
Jedini problem moze biti taj ako ti drzuava u koju ulazis bude trazila test, onda mozes imati problem. Ovo kod nas, uz milju maraka vise si pozitivan ili negativan, kako ti pase u datom momentu.
Mogu lažirati i ove države druge. Evo npr. idemo u Brest, kakvi su namazani, mogu tražiti testiranje i reći da su ti neki igrači pozitivni. Rusi su to stari.
Ma ne yebu oni ovu koronu... Vjerujem da nece traziti.. Ako nije vels trazio, nece valjda ni ovi :)

Avatar
Riziko
Postovi: 5948
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 24 avg 2020, 14:51

Malo je glupavo da klubovi ispadaju zbog zaraženosti.
To uefa mora redukovati nekako.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2857
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la vlakanje » 24 avg 2020, 15:24

penke je napisao/la:
24 avg 2020, 14:17
Samo mi nije jasno zašto se vješto krije da Zrinjski ima više zaraženih u ekipi i pravi možebitna šteta svim ostalim klubovima koji se susreću dalje sa Zrinjskim. Koliko su nam loši mediji pa ne mogu doći do takvih informacija..
Isti igrači igraju s Borcem i za dva dana saznaju da imaju coronu, vješto kriju a mozebitno dalje prosljedjivanje dalje kaos moze napraviti cijeloj ligi u kojoj je vecina rostera tanka
Znaci nakon utakmice sa borcem, neki su bili pozitivni na koronu!?
Sjajno! Buduci da se u ovoj drzavi falsaju diplome, uvjererenja, potvrde...kao da je problem napraviti i fals negativan nalaz na covid!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la penke » 24 avg 2020, 16:11

vlakanje je napisao/la:
24 avg 2020, 15:24
penke je napisao/la:
24 avg 2020, 14:17
Samo mi nije jasno zašto se vješto krije da Zrinjski ima više zaraženih u ekipi i pravi možebitna šteta svim ostalim klubovima koji se susreću dalje sa Zrinjskim. Koliko su nam loši mediji pa ne mogu doći do takvih informacija..
Isti igrači igraju s Borcem i za dva dana saznaju da imaju coronu, vješto kriju a mozebitno dalje prosljedjivanje dalje kaos moze napraviti cijeloj ligi u kojoj je vecina rostera tanka
Znaci nakon utakmice sa borcem, neki su bili pozitivni na koronu!?
Sjajno! Buduci da se u ovoj drzavi falsaju diplome, uvjererenja, potvrde...kao da je problem napraviti i fals negativan nalaz na covid!
Da, ne želim ničije ime pisati, niti ikog isticati ali ako se malo bolje provjeri znat ce se.
Ne zelim stetu Zrinjskom, ali ako se krije, kako ces znat da se zaraza nije prenijela u kontaktu s nekim igracem Borca koji sutra igra utakmicu sezone realno, pa da im se širi u svlačionici i da ljudi izgube novce i uspjeh kroz Europu, pa isti taj Borac igra za 5-6 dana nakon Zrinjskog sa mojim Širokim..itd sve to lako ide da se može proširiti i ne mogu vjerovati da još nitko objavio nije, vješto se krije ono što nebi smijelo.
Samo jedno ime

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12193
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 24 avg 2020, 16:17

Preporuke su da igrači što je moguće više drže distancu....od početka pandemije sam brat bratu odgledao 100 tekmi....ni na JEDNOJ nisam vidio da je bìlo sta ispoštovano...posebno kod pogodka....pa kamen te **** klubski doktor i fizioterapeut prvi skaču na strijelca ba....hahahahahaha.....i to po ligama petice....da ne spominjem ovu našu buraniju
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2857
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la vlakanje » 24 avg 2020, 17:10

tacno... ili kada piju vodu u pauzi... ko koju flasu dohvati, tako potegne. ili kada udje doktor do povrijedjenog igraca... lijepo se vidi na prenosu.
to bi trebao da kontrolise, ko?!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23322
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 24 avg 2020, 17:24

Zip je napisao/la:
24 avg 2020, 14:27
Za Evropa ligu ce se morati dostaviti tetiranja, tako da ce se znati zvanicno jesu li ili ne.
Doduse, ja vjerujem da je kod nas sve moguce i da se nalazi laziraju.
Jedini problem moze biti taj ako ti drzuava u koju ulazis bude trazila test, onda mozes imati problem. Ovo kod nas, uz milju maraka vise si pozitivan ili negativan, kako ti pase u datom momentu.

Evo nesto u tom folu sto se Slovanu desilo dva puta isli na FO i dva puta im kao nasli pozitivne,vratili se kuci kao u svojoj drzavi negativni.
Ono što je zanimljivo jeste da se Slovan vratio u Bratislavu, ponovo odradio testiranje i utvrđeno je da su igrači zdravi i svi negativni.

- Rezultati pokazuju da smo ispravno mislili. Vlasti na Farskim Ostrvima namjerno nisu dozvolili da se meč odigra. Poslali smo UEFA rezultate testova, kao argument da nas zaštiti od prevare Farana, poručuju iz Slovana.

Biće zanimljivo vidjeti kako će se UEFA postaviti, no insinuacije Slovaka govore da bi evropskom fudbalu mogla da zaprijeti nova velika opasnost ukoliko je sprega klubova i države toliko jaka da se mogu lažirati rezultati testiranja.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
tikatakaboy
Postovi: 62
Pridružen/a: 09 avg 2019, 18:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tikatakaboy » 24 avg 2020, 17:41

fks74 je napisao/la:
23 avg 2020, 22:11
Do kraja prvenstva će biti svega, ima tu 5-6 ekipa gdje svako svakoga može dobiti.
Kad krenu povrede i kartoni, rasut će se ovi što nemaju bar 18 podjednakih igrača!
S vjerom u Boga!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3841
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tutankamon1905 » 24 avg 2020, 17:44

penke je napisao/la:
24 avg 2020, 14:23
Riziko je napisao/la:
24 avg 2020, 14:21
Otkud ti to za Zrinjski?
Info iz prve ruke, neka se novinarcici ovog portala malo potrude ili su placeni da sute pa da se napravi kompletan kaos ligi ako se prosiri i po ostalim ekipama.
Novinarcici ovog portala bi prvo to prenijeli da je istina. Evo neki penke zna sta se desava u Zrinjskom i da kriju da ima korone, niko drugi ne zna i ne smije da zna :rol: moguce svasta al ono...ajmo malo realno

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la penke » 24 avg 2020, 17:48

tutankamon1905 je napisao/la:
24 avg 2020, 17:44
penke je napisao/la:
24 avg 2020, 14:23
Riziko je napisao/la:
24 avg 2020, 14:21
Otkud ti to za Zrinjski?
Info iz prve ruke, neka se novinarcici ovog portala malo potrude ili su placeni da sute pa da se napravi kompletan kaos ligi ako se prosiri i po ostalim ekipama.
Novinarcici ovog portala bi prvo to prenijeli da je istina. Evo neki penke zna sta se desava u Zrinjskom i da kriju da ima korone, niko drugi ne zna i ne smije da zna :rol: moguce svasta al ono...ajmo malo realno
Dobro znam situaciju oko jednog igrača, tako da
Samo jedno ime

Haas
Postovi: 23
Pridružen/a: 11 feb 2020, 15:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Haas » 24 avg 2020, 18:29

Zip je napisao/la:
24 avg 2020, 14:27
Za Evropa ligu ce se morati dostaviti tetiranja, tako da ce se znati zvanicno jesu li ili ne.
Doduse, ja vjerujem da je kod nas sve moguce i da se nalazi laziraju.
Jedini problem moze biti taj ako ti drzuava u koju ulazis bude trazila test, onda mozes imati problem. Ovo kod nas, uz milju maraka vise si pozitivan ili negativan, kako ti pase u datom momentu.
Svi nasi klubovi koji nastupaju u UEL ovaj tjedan moraju odraditi PCR testiranje 48h prije utakmice koje je pod nazdorom laboratorija izabranog od strane UEFA-e, tako da ne mislim da je moguce pogodovati rezultatima testova:)
HŠK ZRINJSKI MOSTAR

miki651
Postovi: 1728
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miki651 » 24 avg 2020, 18:59

Ono kad ti sa širokog počne priča o poštenju moralu, pravdi, testovima, falš diplomama.....tragikomično.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23322
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 24 avg 2020, 19:05

Haas je napisao/la:
24 avg 2020, 18:29
Zip je napisao/la:
24 avg 2020, 14:27
Za Evropa ligu ce se morati dostaviti tetiranja, tako da ce se znati zvanicno jesu li ili ne.
Doduse, ja vjerujem da je kod nas sve moguce i da se nalazi laziraju.
Jedini problem moze biti taj ako ti drzuava u koju ulazis bude trazila test, onda mozes imati problem. Ovo kod nas, uz milju maraka vise si pozitivan ili negativan, kako ti pase u datom momentu.
Svi nasi klubovi koji nastupaju u UEL ovaj tjedan moraju odraditi PCR testiranje 48h prije utakmice koje je pod nazdorom laboratorija izabranog od strane UEFA-e, tako da ne mislim da je moguce pogodovati rezultatima testova:)
Jel to novo nesto jel nije slucaj do sada bio.Barem za proslo kolo evo imamo ovaj primjer Slovana gdje govore da su na jednim negativni(u svojoj drzavi)na jednom pozitivni(na Farskim Ostrvima).Iz slucaja Sarajeva kako je bilo u prvom pretkolu LP ,ovdje se radio test ali je isto receno da se gore(Wels) mozda nece raditi da to zavisi od domacina ( i nije nigdje objavljeno da smo radili gore vec samo ono pred stadionom gdje ti mjere temperaturu).Evo i pred ovo gostovanje smo ovdje danas radili kod nas.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

since1948
Postovi: 1254
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la since1948 » 24 avg 2020, 19:08

Sto su se momci zicnuli kad im kazes istinu...
SAMO ŠIROKI!

Haas
Postovi: 23
Pridružen/a: 11 feb 2020, 15:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Haas » 24 avg 2020, 19:42

miky_hz je napisao/la:
24 avg 2020, 19:05
Haas je napisao/la:
24 avg 2020, 18:29
Zip je napisao/la:
24 avg 2020, 14:27
Za Evropa ligu ce se morati dostaviti tetiranja, tako da ce se znati zvanicno jesu li ili ne.
Doduse, ja vjerujem da je kod nas sve moguce i da se nalazi laziraju.
Jedini problem moze biti taj ako ti drzuava u koju ulazis bude trazila test, onda mozes imati problem. Ovo kod nas, uz milju maraka vise si pozitivan ili negativan, kako ti pase u datom momentu.
Svi nasi klubovi koji nastupaju u UEL ovaj tjedan moraju odraditi PCR testiranje 48h prije utakmice koje je pod nazdorom laboratorija izabranog od strane UEFA-e, tako da ne mislim da je moguce pogodovati rezultatima testova:)
Jel to novo nesto jel nije slucaj do sada bio.Barem za proslo kolo evo imamo ovaj primjer Slovana gdje govore da su na jednim negativni(u svojoj drzavi)na jednom pozitivni(na Farskim Ostrvima).Iz slucaja Sarajeva kako je bilo u prvom pretkolu LP ,ovdje se radio test ali je isto receno da se gore(Wels) mozda nece raditi da to zavisi od domacina ( i nije nigdje objavljeno da smo radili gore vec samo ono pred stadionom gdje ti mjere temperaturu).Evo i pred ovo gostovanje smo ovdje danas radili kod nas.

Nije novo, nego samo pet drzava u Europi zahtjeva obavezno testiranje i u njihovoj drzavi, jedna od njih su Farski otoci plus Gibraltar, Latvija, Norveska i San Marino.
HŠK ZRINJSKI MOSTAR

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 24 avg 2020, 20:42

miki651 je napisao/la:
24 avg 2020, 18:59
Ono kad ti sa širokog počne priča o poštenju moralu, pravdi, testovima, falš diplomama.....tragikomično.
To više priliči za Mostar!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3703
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mozak » 24 avg 2020, 21:04

Ima li iko informacija od ovih iz saveza kad ce se publika vratiti na tribine?
Sta vi mislite o tome?
Moje misljenje je da su prazne tribine apsurd.
Neka distanca, dvije stolice razmaka izmedju dvije osobe je sasvim ispravno.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 24 avg 2020, 21:09

mozak je napisao/la:
24 avg 2020, 21:04
Ima li iko informacija od ovih iz saveza kad ce se publika vratiti na tribine?
Sta vi mislite o tome?
Moje misljenje je da su prazne tribine apsurd.
Neka distanca, dvije stolice razmaka izmedju dvije osobe je sasvim ispravno.
Mozda bude poslije pauze, ili pocetkom Oktobra...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.